Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2011.11.13 - Katowice, XIII Giełda Birofiliów w Spiżu

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • zeko
    Senior
    • 07-2004
    • 708

    #31
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jasiu_piwosz Wyświetlenie odpowiedzi
    Zwracam się z prożbą do wszystkich uczestników Giełdy o przyniesienie wszelkiego rodzaju nakrętek z napojów.
    Będziemy podobnie jak na giełdzie w Tychach takowe zbierać dla Fundacji Pomocy Dzieciom w akcji "Pomagamy z Uśmiechem"
    A może być cały worek nakrętek??
    Akurat nazbierało mi się tego trochę
    Polakom gratulujemy BRACKIEGO
    "Jest jedna zasadnicza rzecz określająca wyjątkowość człowieka - pasja"
    http://picasaweb.google.com/d.jochman

    Comment

    • wasyll
      Senior
      • 09-2008
      • 1823

      #32
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jasiu_piwosz Wyświetlenie odpowiedzi
      Niestety ten szorstki typek kłamał. Podstawek zawsze było dużo i klubowicze dostawali swoją działkę a reszta była do sprzedaży dla uczestników Giełdy.
      Kłamał, kłamał, bo później drapnąłem egzemplarz do zbioru od kogoś innego. No ale sytuacja była co najmniej zaskakująca. Pozdrawiam!
      www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

      Comment

      • wizura
        Senior
        • 01-2007
        • 199

        #33
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jasiu_piwosz Wyświetlenie odpowiedzi
        W listopadzie są trzy giełdy - Spiż, Radom i Poznań.
        Tygodni jest cztery - to jak to zrobić żeby giełdy były np. co 2 tygodnie ?
        pewnie mozna . Ja deklaruję, że w Radomiu będzie gielda 17 XI 2012 r., teraz dopasowac inne terminy, żeby nie zazębiały się w tydzień i po zawodach

        Comment

        • Abrel
          Senior
          • 05-2007
          • 102

          #34
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wasyll Wyświetlenie odpowiedzi
          Zakładam, że i tym razem zostanie wydana okolicznościowa podstawka, zatem pytanie: będzie możliwość jej nabycia, bez proszenia się kogokolwiek o sprzedanie choćby sztuki, czy, jak w kwietniu tego roku, znów będzie adresowana tylko do ŚKB?
          nie wiem gdzie pytałeś o podstawki, ale podstawek na giełdzie było sporo i bez żadnego problemu można było je nabyć. śląski klub oddzielnie dostał podstawki. jak będziesz chciał to jeszcze nawet trochę zostało i bez problemu można je nabyć na giełdzie w spiżu

          Comment

          • wasyll
            Senior
            • 09-2008
            • 1823

            #35
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Abrel Wyświetlenie odpowiedzi
            nie wiem gdzie pytałeś o podstawki, ale podstawek na giełdzie było sporo i bez żadnego problemu można było je nabyć. śląski klub oddzielnie dostał podstawki. jak będziesz chciał to jeszcze nawet trochę zostało i bez problemu można je nabyć na giełdzie w spiżu
            Spokojnie, podstawkę mam, a po wszystkich wyjaśnieniach przyjmuję do wiadomości, że to był wyjątek i już.
            www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

            Comment

            • Misiu_PM
              Senior
              • 03-2006
              • 201

              #36
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wasyll Wyświetlenie odpowiedzi
              Zakładam, że i tym razem zostanie wydana okolicznościowa podstawka, zatem pytanie: będzie możliwość jej nabycia, bez proszenia się kogokolwiek o sprzedanie choćby sztuki, czy, jak w kwietniu tego roku, znów będzie adresowana tylko do ŚKB?
              Zawsze można było kupić podstawkę na tej giełdzie, nawet jeśli nie należy się ŚKB.
              Moja kolekcja: http://kolekcja-midura.pl

              Comment

              • jasiu_piwosz
                Senior
                • 12-2004
                • 620

                #37
                Czym więcej worków lub sztuk tym lepiej.

                Comment

                • adam16
                  Senior
                  • 02-2001
                  • 9865

                  #38
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jasiu_piwosz Wyświetlenie odpowiedzi
                  To bardzo dobra wiadomość bo ostatnio jakoś nie bywasz zbyt często na Giełdach.
                  Pamiętaj o nakrętkach.
                  Problem, że pijam wyłącznie napoje kapslowane
                  Wiesz że nie mogę bywać, choć chciałbym
                  Browar Hajduki.
                  adam16@browar.biz
                  Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                  Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                  Comment

                  • wasyll
                    Senior
                    • 09-2008
                    • 1823

                    #39
                    Wybiera się ktoś z Wrocławia i ma wolne miejsce w aucie?
                    www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

                    Comment

                    • Marek-C
                      Senior
                      • 12-2005
                      • 848

                      #40
                      Patrzcie jaką ofiarę ponoszę aby być na giełdzie...














                      ps. Łukasz zgodnie z umową jutro piekę niespodziankę...
                      Uważaj co Twoje dziecko robi w internecie - następnym razem zabierze Twój dowód...

                      Comment

                      • pirackamuza
                        Senior
                        • 12-2004
                        • 1903

                        #41
                        Wypijcie moje zdrowie, nie dam rady w tym roku
                        Toruń przeprasza za Radio Maryja
                        www.bobofruty.pl

                        Comment

                        • sienioo
                          Senior
                          • 12-2008
                          • 177

                          #42
                          Ciekawe czy jutro będą pustki na giełdzie - w końcu długi weekend. Ja jutro potwierdzam przybycie

                          Comment

                          • wasyll
                            Senior
                            • 09-2008
                            • 1823

                            #43
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wasyll Wyświetlenie odpowiedzi
                            Wybiera się ktoś z Wrocławia i ma wolne miejsce w aucie?
                            Nieaktualne.
                            www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

                            Comment

                            • wizura
                              Senior
                              • 01-2007
                              • 199

                              #44
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sienioo Wyświetlenie odpowiedzi
                              Ciekawe czy jutro będą pustki na giełdzie - w końcu długi weekend. Ja jutro potwierdzam przybycie
                              , Chcialbym być, ale sprawy giełdowe za niecały tydzień,( bo giełda w Radomiu ) nie mogę,bo mam na głowie sporo spraw do dogłaskania - nawet w niedzielę i jest problem.Po odwiedzeniu tego browaru z mym kumplem i Wojtusiem Brzeźniakiem, jestem fanem katowickiego Spiża,

                              Comment

                              • Marek-C
                                Senior
                                • 12-2005
                                • 848

                                #45
                                Ała...


                                Łuki masz krechę!!!!

                                A tak ogólnie

                                Chwała orgom!!!!
                                Uważaj co Twoje dziecko robi w internecie - następnym razem zabierze Twój dowód...

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎