Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2012.01.21 - Warszawa, XIII Zimowa Giełda Warszawska

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • LenDo
    Senior
    • 09-2006
    • 395

    #31
    Juz ogarnąłem dojazd, więc nie powinno być najmniejszych problemów.
    Dzięki za pomoc!
    "Zbieracze to szczęśliwi ludzie" J.W.Goethe

    Comment

    • Rzeszowiak
      Piwny Radykał
      • 04-2009
      • 1596

      #32
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika krypol85 Wyświetlenie odpowiedzi
      A trudno udzielić pomocy? Niestety nie wszyscy są z Warszawy i niestety panie kolego niektórzy tak jak np ja nie mamy pojęcia zielonego co to w ogóle jest to ZTM.
      Też nie wiedziałem dopóki nie sprawdziłem przed wyjazdem na poprzednią giełdę Warszawską. Nie jest trudno znaleźć stronę Zakładu Transportu Miejskiego w Warszawie. Przy okazji też dowiedziałem się z niej z którego przystanku i jaki autobus odjeżdża, o której godzinie, na którym mam wysiąść, jaki mam kupić bilet. Jak widać skorzystanie z takiej strony znacznie ułatwia sprawę, zwłaszcza, że nie wszystkie informacje zamieszczone są w tym wątku.
      Last edited by Rzeszowiak; 08-01-2012, 19:35.

      Comment

      • bnp
        Senior
        • 12-2006
        • 129

        #33
        Czy na giełdzie pojawią się jacyś domowi piwowarzy ?
        chętnie bym się piwkiem wymienił ale nie wiem czy tachać ze sobą piwa ?

        Comment

        • ziomalreal
          Junior
          • 09-2004
          • 17

          #34
          Ja w sprawie technicznej. W zeszłym roku była gigantyczna kolejka do wejścia. Może by to jakoś spróbować szybciej rozładować? Np. osoby z rezerwacją stolików zajmuja miejsca od 6:00, a zwykli goście od 07:00? Dodatkowo zamiast tylko jednej osoby wejściówki mogłyby sprzedawać 2-3 osoby. No i goście żeby byli przygotowani, żeby nie trzeba było rozmieniać, wydawać. Po prostu żeby każdy miał piątaka! Wtedy wszyscy szybciej wejdziemy!

          Comment

          • Tomekk78
            Member
            • 01-2006
            • 61

            #35
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ziomalreal Wyświetlenie odpowiedzi
            Ja w sprawie technicznej. W zeszłym roku była gigantyczna kolejka do wejścia. Może by to jakoś spróbować szybciej rozładować? Np. osoby z rezerwacją stolików zajmuja miejsca od 6:00, a zwykli goście od 07:00? Dodatkowo zamiast tylko jednej osoby wejściówki mogłyby sprzedawać 2-3 osoby. No i goście żeby byli przygotowani, żeby nie trzeba było rozmieniać, wydawać. Po prostu żeby każdy miał piątaka! Wtedy wszyscy szybciej wejdziemy!
            Popieram. Faktycznie w zeszłym roku trochę to trwało. Trzeba było jednak nabrać doświadczenia w nowym miejscu. Mam nadzieję, że teraz już pójdzie sprawniej.

            Comment

            • Tomekk78
              Member
              • 01-2006
              • 61

              #36
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bnp Wyświetlenie odpowiedzi
              Czy na giełdzie pojawią się jacyś domowi piwowarzy ?
              chętnie bym się piwkiem wymienił ale nie wiem czy tachać ze sobą piwa ?
              Mógłbym coś ewentualnie przywieźć. Mam IPA oraz portera angielskiego, w których nieco poeksperymentowałem. Na razie jednak oba w fazie leżakowania (butelkowane w listopadzie i grudniu) i do picia będą zdatne dopiero za kilka miesięcy

              Comment

              • Cooper
                Senior
                • 11-2002
                • 6055

                #37
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ziomalreal Wyświetlenie odpowiedzi
                W zeszłym roku była gigantyczna kolejka do wejścia. Może by to jakoś spróbować szybciej rozładować? Np. osoby z rezerwacją stolików zajmuja miejsca od 6:00, a zwykli goście od 07:00? Dodatkowo zamiast tylko jednej osoby wejściówki mogłyby sprzedawać 2-3 osoby. No i goście żeby byli przygotowani, żeby nie trzeba było rozmieniać, wydawać. Po prostu żeby każdy miał piątaka! Wtedy wszyscy szybciej wejdziemy!
                Z tym wchodzeniem od 6.00 i 7.00 to w praktyce się nie sprawdzi niestety. Spora część osób rezerwuje m.in po to by sobie przyjść na giełdę póżniej i bez stresu że nie znajdzie już wolnego stołu. Z kolei osoby które nie mają rezerwacji starają się być jak najwcześniej by ustrzelić gratisowy stół. Pomijam już że część ludzi przyjeżdza tak jak dowiezie ich transport np pociąg, autobus.
                Czas czekania w kolejce wiadomo że zależny od ilości osób a giełdę myślę że nieskromnie można już zaliczyć do jednej z większych frekwencyjnie w Polsce (między 200 a 300 osób od kilku ostatnich lat). Zawsze osoby wchodzące obsługuje 2-3 organizatorów którzy jednocześnie zajmują się: a/sprzedażą wejściówek b/weryfikacją listy rezerwacji stołów c/sprzedażą giełdowych fantów (np podstawek) które kupuje większość wchodzących d/wyłapywaniem wchodzących z bokowca od zaplecza na "ja tylko torbę zostawię" e/odpowiadywaniem na jakieś pytania organizacyjne które wchodzący muszą zadać akurat w momencie "godzin szczytu" f/przybijaniem piątek

                W kwestii wydawania reszty zawsze mamy pod ręką jakieś moniaki. Też w praktyce nie widzę ażeby zdyscyplinować wchodzących tak by mieli zawsze odliczoną kwotę. To nie Japonia.
                Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                Comment

                • ziomalreal
                  Junior
                  • 09-2004
                  • 17

                  #38
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
                  Z tym wchodzeniem od 6.00 i 7.00 to w praktyce się nie sprawdzi niestety. Spora część osób rezerwuje m.in po to by sobie przyjść na giełdę póżniej i bez stresu że nie znajdzie już wolnego stołu. Z kolei osoby które nie mają rezerwacji starają się być jak najwcześniej by ustrzelić gratisowy stół. Pomijam już że część ludzi przyjeżdza tak jak dowiezie ich transport np pociąg, autobus.
                  Czas czekania w kolejce wiadomo że zależny od ilości osób a giełdę myślę że nieskromnie można już zaliczyć do jednej z większych frekwencyjnie w Polsce (między 200 a 300 osób od kilku ostatnich lat). Zawsze osoby wchodzące obsługuje 2-3 organizatorów którzy jednocześnie zajmują się: a/sprzedażą wejściówek b/weryfikacją listy rezerwacji stołów c/sprzedażą giełdowych fantów (np podstawek) które kupuje większość wchodzących d/wyłapywaniem wchodzących z bokowca od zaplecza na "ja tylko torbę zostawię" e/odpowiadywaniem na jakieś pytania organizacyjne które wchodzący muszą zadać akurat w momencie "godzin szczytu" f/przybijaniem piątek

                  W kwestii wydawania reszty zawsze mamy pod ręką jakieś moniaki. Też w praktyce nie widzę ażeby zdyscyplinować wchodzących tak by mieli zawsze odliczoną kwotę. To nie Japonia.
                  Kurde Wojtek wyborów to ty byś nie wygrał z takim nastawieniem

                  Comment

                  • cororo
                    • 04-2003
                    • 766

                    #39
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ziomalreal Wyświetlenie odpowiedzi
                    Kurde Wojtek wyborów to ty byś nie wygrał z takim nastawieniem
                    Daj się Wojtkowi raz w roku poczuć ważnym.

                    Comment

                    • Marusia
                      Senior
                      • 02-2001
                      • 20211

                      #40
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bnp Wyświetlenie odpowiedzi
                      Czy na giełdzie pojawią się jacyś domowi piwowarzy ?
                      chętnie bym się piwkiem wymienił ale nie wiem czy tachać ze sobą piwa ?
                      Ja się waham, czy jechać, czy nie, póki co jestem na nie
                      W zeszłym roku swoje piwka miałam tylko ja oraz Browar Świński Ryjek
                      www.warsztatpiwowarski.pl
                      www.festiwaldobregopiwa.pl

                      www.wrowar.com.pl



                      Comment

                      • Ahumba
                        Senior
                        • 05-2001
                        • 8962

                        #41
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                        Ja się waham, czy jechać, czy nie, póki co jestem na nie
                        Ja już zdecydowałem - nie jadę............






                        Z Sopotu daleko
                        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                        znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                        Comment

                        • bnp
                          Senior
                          • 12-2006
                          • 129

                          #42
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Tomekk78 Wyświetlenie odpowiedzi
                          Mógłbym coś ewentualnie przywieźć. Mam IPA oraz portera angielskiego, w których nieco poeksperymentowałem. Na razie jednak oba w fazie leżakowania (butelkowane w listopadzie i grudniu) i do picia będą zdatne dopiero za kilka miesięcy
                          Nie przesadzaj, już najwyższy czas spijać te piwa tak więc weź po sztuce na wymianę


                          w takim układzie chyba wezmę trochę piwa może ktoś jeszcze przywiezie
                          pozdr

                          Comment

                          • Cooper
                            Senior
                            • 11-2002
                            • 6055

                            #43
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                            Ja się waham, czy jechać, czy nie, póki co jestem na nie
                            Obecność I Damy polskiego homebrewingu to duża nobilitacja dla giełdy
                            Dobrym akcentem było by gdybyś na giełdzie podpisywała jakąś książkę za biurkiem w okularach.
                            Jakąkolwiek.
                            Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                            1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                            Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                            Comment

                            • e-prezes
                              Senior
                              • 05-2002
                              • 19169

                              #44
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bnp Wyświetlenie odpowiedzi
                              Nie przesadzaj, już najwyższy czas spijać te piwa tak więc weź po sztuce na wymianę


                              w takim układzie chyba wezmę trochę piwa może ktoś jeszcze przywiezie
                              pozdr
                              Moje mają dopiero miesiąc, więc raczej nie zabiorę. Dopiero do Krakowa. Zresztą po giełdzie idę odwiedzić babcię i dobrze byłoby być trzeźwy

                              Comment

                              • dadek
                                Senior
                                • 09-2005
                                • 4577

                                #45
                                Mnie znów nie będzie, pracujący weekend mi się trafił. No i żeby mnie zupełnie wk...ić to dostałem linię 10 czyli w pobliżu. Jedynie porozwozić Was mogę po mieście.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎