Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2004.10.16 - Lublin, II Warsztaty Warzenia Piwa

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Małażonka
    Senior
    • 03-2003
    • 4602

    #46
    A jednak: dzięki przyjęciu mnie pod skrzydełka przez Dkrasnodebskiego, koszty podróży spadają o połowę i sami na miejscu wypijemy nasze zdrówko!

    PS. Robox, mam nadzieję że będziesz - przyjadą ze mną kapselki dla Ciebie.

    Comment

    • may
      Senior
      • 01-2002
      • 1508

      #47
      Małażonka napisał(a)
      A jednak: dzięki przyjęciu mnie pod skrzydełka przez Dkrasnodebskiego, koszty podróży spadają o połowę i sami na miejscu wypijemy nasze zdrówko!
      Oto prawdziwie męska decyzja
      Z wielkim zadowoleniem przyjmuje Twoją wiadomość.

      Comment

      • peter_1000
        Senior
        • 05-2003
        • 583

        #48
        kishar napisał(a)
        Tak sobie pomyslałem że może warto by było aby forumowicze się gdzieś umowili dzieki czemu łatwiej by było się poznać.
        Ja się dostosuję do każdego miejsca spotkania. Tylko że Lublina ni cholery nie znam i dobrze by było spotkać się w jakimś punkcie centralnym.
        Przemyski Browar Forteczny oraz wędzarnia

        Comment

        • may
          Senior
          • 01-2002
          • 1508

          #49
          peter_1000 napisał(a)
          Ja się dostosuję do każdego miejsca spotkania. Tylko że Lublina ni cholery nie znam i dobrze by było spotkać się w jakimś punkcie centralnym.
          Więc punktem centralnym zostaje lokal Swojska Chata
          Po co błądzić po mieście

          Comment

          • may
            Senior
            • 01-2002
            • 1508

            #50
            Obserwując prognozę pogody na sobotę: pochmurno - deszcz, temp. max:11°C, temp. min:6°C - taka prognoza nie nastawia mnie optymistycznie .

            Comment

            • sklep-piwowar
              Senior
              • 10-2002
              • 559

              #51
              W każdej chwili jest do dyspozycji jedna sala w Chacie ,ale jak nie będzie bardzo padał deszcz ,to może na zimno zaradzimy ogniskiem

              Comment

              • Zdrój
                Senior
                • 05-2001
                • 284

                #52
                Dodatkowe atrakcje

                Dodatkowe atrakcje przygotowane na II Lubelskie Warsztaty Piwowarskie:

                1.
                Prezentacja ponad 20 rodzajów słodów specjalnych ze słodowni Weyermann (Bamberg - Niemcy)

                2.
                Degustacja świeżego piwo beczkowego - prosto z Browaru Janów Lubelski.

                To już jutro - 16 października, od 11-ej.
                Zapraszamy !
                Browamator Piwowar PINTA Festiwal Birofilia

                Comment

                • may
                  Senior
                  • 01-2002
                  • 1508

                  #53
                  Odp: Dodatkowe atrakcje

                  Zdrój napisał(a)
                  Dodatkowe atrakcje przygotowane na II Lubelskie Warsztaty Piwowarskie:

                  1.
                  Prezentacja ponad 20 rodzajów słodów specjalnych ze słodowni Weyermann (Bamberg - Niemcy)
                  Może jakaś promocyjna sprzedaż?

                  Comment

                  • Małażonka
                    Senior
                    • 03-2003
                    • 4602

                    #54
                    Nie powiem, że po cichu na to liczę

                    Comment

                    • may
                      Senior
                      • 01-2002
                      • 1508

                      #55
                      Małażonka napisał(a)
                      Nie powiem, że po cichu na to liczę
                      Jednym głosem żądajmy niższych cen na lubelskich warsztatach !!!!

                      Comment

                      • dkrasnodebski
                        cymbał
                        • 05-2003
                        • 2316

                        #56
                        Przyłączam się do apelu.
                        Zakład Piwowarstwa Domowego BRODAREK

                        www.radoslawstolar.pl

                        Comment

                        • sklep-piwowar
                          Senior
                          • 10-2002
                          • 559

                          #57
                          No i pogoda dopisała ,a zdjęcia będą wkrótce

                          Comment

                          • sklep-piwowar
                            Senior
                            • 10-2002
                            • 559

                            #58
                            Kilka słów podsumowania.Na tegorocznych II WWP w Lublinie było około 40 - 50 osób i bardzo fajnie ,że znakomita większość była zainteresowana wykładami Marka Skomry na temat chmielu oraz wykładami naszych stałych ekspertów Andrzeja Sadownika i Ziemowita Fałata.Konkursu na najlepsze przywiezione piwa nie należy traktować zbyt serio ,chciałem tylko żeby był pretekst do rozdania nagród.Można było zrobić konkurs na najciekawsze etykiety ale akurat piwo które zdobyło pierwsze miejsce ,nie posiadało wcale etykiety .Według mnie było sympatycznie ,a pogoda nam dopisała

                            Comment

                            • sklep-piwowar
                              Senior
                              • 10-2002
                              • 559

                              #59
                              To jest krótka notka w Radiu Lublin ,postaram się też zamieścić artukuły z gazet http://www.radio.lublin.pl/wiadomosci.php?id=1016112520
                              Last edited by sklep-piwowar; 17-10-2004, 20:20.

                              Comment

                              • peter_1000
                                Senior
                                • 05-2003
                                • 583

                                #60
                                sklep-piwowar napisał(a)
                                ...Konkursu na najlepsze przywiezione piwa nie należy traktować zbyt serio ,chciałem tylko żeby był pretekst do rozdania nagród...
                                Jednak można było uprzedzić wcześniej o takim konkursie. Część piwowarów, która przywiozła swoje piwo do Lublina nie była specjalnie szczęśliwa z takiego przymusowego udziału w nim, z powodów ideologicznych. Piwo przywieźli, gdyż chcieli zaprezentować je wszystkim uczestnikom warsztatów. Zwłaszcza że wcześniejsza informacja na ich temat mówiła jedynie o prezentacji i degustacji piw domowych. Konkurs w wielu wypadkach to uniemożliwił.Poza tym uwarzają oni iż piwowarstwo nie jest sportem, przynajmniej nie dla nich. I myślę że powinno uszanować się ich poglądy.
                                Gdyby organizatorzy wcześniej poinformowali o konkursie, to kto by chciał to wziąłby w nim udział, z własnej woli, a kto nie, dzieliłby się piwem z innymi poza konkursem.
                                To by było na tyle z zabaw w adwokata (zawsze chciałem być prawnikiem)
                                Przemyski Browar Forteczny oraz wędzarnia

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎