Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2008.08.09 - Parpary, II Pomorski Konkurs Piw Domowych

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Tomkowik
    Junior
    • 08-2008
    • 13

    #31
    Witam serdecznie.
    Dopiero sie zalogowałem więc wybaczcie moje pytania.
    Czytam forum od jakiegoś czasu.
    Według jakich kryteriów ocenia się piwa? Czy jest jakiś arkusz z ocenami? Czy możecie mi podać ksywki używane zwyciężców bo w pedeefie są tylko nazwiska.
    Ile osób oceniało? Kto był w komisji - jakieś znane postacie, kiperzy itp?
    Kiedy będzie najbliższy konkurs i jakie kryteria są aby w nim uczestniczyć?
    Dziękuję

    Comment

    • Tomkowik
      Junior
      • 08-2008
      • 13

      #32
      Napisano, że w konkursie brało udział 16 piw a na stoliku jest ich 32. Dlaczego? Niektóre były zdyskwalifikowane, czy 16 przeszło do finału?

      Comment

      • huanghua
        Senior
        • 10-2005
        • 1910

        #33
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Tomkowik Wyświetlenie odpowiedzi
        Napisano, że w konkursie brało udział 16 piw a na stoliku jest ich 32. Dlaczego? Niektóre były zdyskwalifikowane, czy 16 przeszło do finału?
        Strasznie narwany jesteś
        Wyluzuj, pooddychaj i zacznij czytać wątek od początku to poznasz zasady konkursu.
        Zapraszam do startu w następnym roku.
        Last edited by huanghua; 11-08-2008, 16:46.
        W trakcie aktualizacji: Moje receptury (na razie brak casu)

        Comment

        • ada13
          Senior
          • 03-2004
          • 128

          #34
          Huanghua robisz się znany. Dziś słyszeliśmy wywiad z Tobą w Radiu Gdańsk .

          Comment

          • Marusia
            Senior
            • 02-2001
            • 20211

            #35
            16 piw, 4 kategorie = tylko 4 piwa nie zajęły miejsca na podium, jak zwykle uważam, że to trochę mało prestiżowe takie wygrane. No, ale grunt to zabawa, wszystkim gratuluję Atmosferka na zdjęciach wygląda na bardzo sympatyczną
            www.warsztatpiwowarski.pl
            www.festiwaldobregopiwa.pl

            www.wrowar.com.pl



            Comment

            • darko
              Senior
              • 06-2003
              • 2078

              #36
              Tyskie też brało udział w konkursie? Dziwię się, że nie wygrało

              Comment

              • mwa
                Senior
                • 01-2003
                • 5071

                #37
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                16 piw, 4 kategorie = tylko 4 piwa nie zajęły miejsca na podium, jak zwykle uważam, że to trochę mało prestiżowe takie wygrane.
                Kurde, a wysłałaś?
                Pozdrawiam Cię !!!!

                Comment

                • Marusia
                  Senior
                  • 02-2001
                  • 20211

                  #38
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mwa Wyświetlenie odpowiedzi
                  Kurde, a wysłałaś?
                  No nie wysłałam, bo ostatnio kiepskie piwa mi wychodzą - jakaś niesharmonizowana goryczka ciągle się wybija A wcześniejsze wszystkie wybuchowe
                  A czepiam się co do zasady, jak zwykle, tego samego, bez urazy - po prostu normalnym jest, że konkurs, w którym prawie wszyscy wygrywają jest mniej prestiżowy od konkursu, w którym wygrywa przynajmniej mniej niż połowa startujących. To jest zwyczajny fakt. A że to zabawa, nie ma to znaczenia przecież
                  www.warsztatpiwowarski.pl
                  www.festiwaldobregopiwa.pl

                  www.wrowar.com.pl



                  Comment

                  • mwa
                    Senior
                    • 01-2003
                    • 5071

                    #39
                    Za pewnie za rok będzie więcej startujących, skoro wszyscy wygrywają. W końcu dopiero drugi więc się pewnie rozkręci.
                    Pozdrawiam Cię !!!!

                    Comment

                    • huanghua
                      Senior
                      • 10-2005
                      • 1910

                      #40
                      Dziś słyszeliśmy wywiad z Tobą w Radiu Gdańsk
                      A piotrrata słyszeliście?

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darko Wyświetlenie odpowiedzi
                      Tyskie też brało udział w konkursie? Dziwię się, że nie wygrało
                      A wiesz że może i masz rację.... Za rok chętnie polejemy do szklaneczek prosto z Radomia

                      Tak, trzeba taka impreze traktować jako zabawę, ale frajda z zajęcia jakiegoś tam miejsca nie jest mniejsza.
                      Sprawa konkursu wyklarowała się tak naprawdę w ostatniej chwili. Plan był inny, ale może to wypali w nastepnym roku.
                      W trakcie aktualizacji: Moje receptury (na razie brak casu)

                      Comment

                      • Tomkowik
                        Junior
                        • 08-2008
                        • 13

                        #41
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika huanghua Wyświetlenie odpowiedzi
                        Strasznie narwany jesteś
                        Wyluzuj, pooddychaj i zacznij czytać wątek od początku to poznasz zasady konkursu.
                        Zapraszam do startu w następnym roku.
                        @huangha
                        wyluzowałem, poodychałem. Przeczytałem wątek od początku i:
                        - Pierwszy twój post - jest link: II Pomorski Konkurs Piw Domowych. Link niestety nie działa - http://konfraternia.org/joomla1.5/more-about-joomla pokazuje się 404 - Nie znaleziono artykułu: #46
                        - Po spodem jest link - Regulamin. Dziękuje , rzeczywiście jest tam sporo informacji. mAm jeszcze pytania - punkt 10 Zwyciezca w każdej z kategorii zobowiazuje sie do upublicznienia receptury piwa - czy można w wątku zamieścić te receptury?
                        I czy może ktoś mi odpowie na zadane wczesniej w pytaniach:
                        Według jakich kryteriów ocenia się piwa? Czy jest jakiś arkusz z ocenami? Czy możecie mi podać ksywki używane zwyciężców bo w pedeefie są tylko nazwiska.
                        Ile osób oceniało? Kto był w komisji - jakieś znane postacie, kiperzy itp?
                        Kiedy będzie najbliższy konkurs i jakie kryteria są aby w nim uczestniczyć? - Na ostatnie pytanie odpowiedział huangha - za rok, ale może gdzieś będzie wcześniej nie koniecznie w Malborku.

                        Comment

                        • piokl13
                          Senior
                          • 06-2003
                          • 946

                          #42
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika huanghua Wyświetlenie odpowiedzi
                          A piotrrata słyszeliście?
                          Niestety nie

                          Comment

                          • mark33
                            Idę po piwo do piwnicy.
                            • 04-2005
                            • 3283

                            #43
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Tomkowik Wyświetlenie odpowiedzi
                            @huangha
                            wyluzowałem, poodychałem. Przeczytałem wątek od początku i:
                            - Pierwszy twój post - jest link: II Pomorski Konkurs Piw Domowych. Link niestety nie działa - http://konfraternia.org/joomla1.5/more-about-joomla pokazuje się 404 - Nie znaleziono artykułu: #46
                            - Po spodem jest link - Regulamin. Dziękuje , rzeczywiście jest tam sporo informacji. mAm jeszcze pytania - punkt 10 Zwyciezca w każdej z kategorii zobowiazuje sie do upublicznienia receptury piwa - czy można w wątku zamieścić te receptury?
                            I czy może ktoś mi odpowie na zadane wczesniej w pytaniach:
                            Według jakich kryteriów ocenia się piwa? Czy jest jakiś arkusz z ocenami? Czy możecie mi podać ksywki używane zwyciężców bo w pedeefie są tylko nazwiska.
                            Ile osób oceniało? Kto był w komisji - jakieś znane postacie, kiperzy itp?
                            Kiedy będzie najbliższy konkurs i jakie kryteria są aby w nim uczestniczyć? - Na ostatnie pytanie odpowiedział huangha - za rok, ale może gdzieś będzie wcześniej nie koniecznie w Malborku.
                            Tyle pytań a nawet profilu nie wypełniłeś
                            Nie chce Ci sie używać wyszukiwarki
                            Nazwiska łatwo rozszyfrujesz po poczytaniu gratulacji
                            konkursy http://www.browar.biz/forum/forumdisplay.php?f=228
                            Na koniec piwa się napij bo męczący jesteś

                            Comment

                            • huanghua
                              Senior
                              • 10-2005
                              • 1910

                              #44
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Tomkowik Wyświetlenie odpowiedzi
                              (...)Kto był w komisji - jakieś znane postacie, (...)
                              Jeśli interesujesz się archeologią, to tak... była znana postać: dr Adam Chęć
                              W trakcie aktualizacji: Moje receptury (na razie brak casu)

                              Comment

                              • piwochłon
                                Member
                                • 04-2003
                                • 71

                                #45
                                Nie wiem jak to się stało, ale kompletnie przegapiłem ten konkurs Gdybym o nim wiedział to co najmniej 3 piwa więcej zostałyby zgłoszone. Zdrowie zwycięzców i organizatorów
                                Piwochłon

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎