Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Niedziela w Czeskim Raju?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Cyneq
    Senior
    • 12-2011
    • 181

    Pięknie było, szkoda tylko że musiałem już o 18 coś pozałatwiać i do tego samochodowo, więc zza krótko i prawie bezalkoholowo (no ale na degustacji udało się po łyczku dwóch całkiem do rzeczy warek spróbować, aż wole nie myśleć co było dalej jak poszedłem ).

    Comment

    • Marusia
      Senior
      • 02-2001
      • 20211

      Dalej były kolejne piwa do degustacji, wszystkie oczywiście bardzo smaczne

      Mareks przywiózł bardzo ciekawy wynalazek: piwo wiśniowe, wiśnie dodawane do fermentacji. Smakowało to bardzo fajnie, ani jak piwo, ani jak wino, też nie jak lambic, bo nie było kwaśne. Zdradliwe też było, bo w smaku jak soczek, a woltaż solidny. Chyba mi zaszkodziło, bo łącznie przez całe popołudnie wypiłam ok. 1,5 l piwa, a wrażenie miałam, że ze 3 litry
      Oprócz tego piliśmy stouta owsianego sławnych studentów z Wrocławia, dzięki którym TVN dowiedziało się o istnieniu piwowarstwa domowego, rauchbiera uwarzonego na poprzedniej Szkółce, ciemną imbirową 8-mkę (wysłodek po porterze), angielskie IPA i kilka innych smacznych wyrobów domowych.

      W każdym razie AIPA zostało uwarzone. Po zbiorowej degustacji węchowej przywiezionych chmieli wąchacze w zasadzie jednogłośnie wybrali Simcoe dla aromatu. Sorachi Ace poszło na goryczkę. Do chmielenia na zimno też chyba przeznaczę Simcoe, żeby ocenić pełnię możliwości aromatycznych tego chmielu.

      Frekwencja dopisała, nawet nieco za późno zamknęłam listę zapisów, bo było wręcz tłoczno. Grupa bardzo aktywna, fajnie się warzyło. Dzięki za tradycyjnie udane spotkanie i do zobaczenia
      www.warsztatpiwowarski.pl
      www.festiwaldobregopiwa.pl

      www.wrowar.com.pl



      Comment

      • el_kurczako
        Member
        • 01-2012
        • 62

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
        Oprócz tego piliśmy stouta owsianego sławnych studentów z Wrocławia, dzięki którym TVN dowiedziało się o istnieniu piwowarstwa domowego
        Swoją drogą bardzo smaczne piwo. Życzę im by w niedalekiej przyszłości ich piwa mogły być lane co najmniej we Wrocławiu :-)

        Naprawdę fajne spotkanie i możliwość uzyskania odpowiedzi na nurtujące pytania u bardziej doświadczonych Piwowarów.
        Na burzliwej: Tripel XXX
        Na cichej: Amber Ale,
        W butelkach: Belgian Wheat, AIPA, Porter Bałtycki, American Stout,

        Comment

        • mareks
          Senior
          • 05-2002
          • 1939

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
          Dalej były kolejne piwa do degustacji, wszystkie oczywiście bardzo smaczne

          Mareks przywiózł bardzo ciekawy wynalazek: piwo wiśniowe, wiśnie dodawane do fermentacji. Smakowało to bardzo fajnie, ani jak piwo, ani jak wino, też nie jak lambic, bo nie było kwaśne. Zdradliwe też było, bo w smaku jak soczek, a woltaż solidny. Chyba mi zaszkodziło, bo łącznie przez całe popołudnie wypiłam ok. 1,5 l piwa, a wrażenie miałam, że ze 3 litry
          Cieszę się, że smakowało. To taka owocowa alternatywa dla wynalazków sztucznie aromatyzowanych. Wysoki woltaż wyszedł niechcący. Mimo, że wiśnie są kwaśne to jednak cukier zawierają a drożdże przerobiły go na alkohol.

          Miło było poznać sławnych studentów. Życzę kolejnych sukcesów!

          Comment

          • Marusia
            Senior
            • 02-2001
            • 20211

            Marek ja się piszę na butelkę tego trunku - masz może jakieś bączki, bo pół litra na raz to niewątpliwa śmierć dla pijącego
            www.warsztatpiwowarski.pl
            www.festiwaldobregopiwa.pl

            www.wrowar.com.pl



            Comment

            • czesiek1102
              Member
              • 12-2011
              • 44

              Dobra inicjatywa, pokłony za organizację ;] Na następną szkółkę przyszykujemy więcej trunków do degustacji ;]
              www.lafamilia.com.pl

              Comment

              • mareks
                Senior
                • 05-2002
                • 1939

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                Marek ja się piszę na butelkę tego trunku - masz może jakieś bączki, bo pół litra na raz to niewątpliwa śmierć dla pijącego
                Ok. Przy okazji przekażę.
                Niestety bączków nie ma ale może Slavoy się skusi i wypijecie na spółkę.
                Last edited by mareks; 14-02-2012, 09:02.

                Comment

                • Undeath
                  Senior
                  • 08-2011
                  • 113

                  Niestety na stouta się nie załapałem (choć nie przepadam za owsianym) wszyscy tak zachwalali, aż mi żal że nie została jakaś butelczyna. Załapałem się za to na wędzone i przypadło mi ono do gustu! wysłodziny portera z imbirem też bardzo ciekawe. Miło było się spotkać czekam na następne zgrupowanie
                  Last edited by Undeath; 15-02-2012, 14:44.

                  Comment

                  • Marusia
                    Senior
                    • 02-2001
                    • 20211

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Undeath Wyświetlenie odpowiedzi
                    Niestety na stouta się nie załapałem (choć nie przepadam za owsianym) wszyscy tak zachwalali, aż mi żal że nie została jakaś butelczyna.
                    No bo to był stout z zestawu CP, czyli receptura znakomita była
                    www.warsztatpiwowarski.pl
                    www.festiwaldobregopiwa.pl

                    www.wrowar.com.pl



                    Comment

                    • czesiek1102
                      Member
                      • 12-2011
                      • 44

                      Dziś na cichą przelewam kolejnego owsianego, tym razem przepis modyfikowany i inne drożdże, 14BLG, jak zdąży doleżakować i będzie dobry, to przyniesiemy następnym razem
                      www.lafamilia.com.pl

                      Comment

                      • inspektor007
                        • 12-2011
                        • 13

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika czesiek1102 Wyświetlenie odpowiedzi
                        Dziś na cichą przelewam kolejnego owsianego, tym razem przepis modyfikowany i inne drożdże, 14BLG, jak zdąży doleżakować i będzie dobry, to przyniesiemy następnym razem
                        myśle że marcowe też będzie można pokazać

                        przepraszam że z takim opóźnieniem, ale dzięki, wiśniowe było pyszne i do następnego :P

                        http://www.klubclio.pl
                        http://www.strefacaraudio.pl/
                        http://browarlafamilia.wordpress.com/

                        Bawić się !

                        Comment

                        Przetwarzanie...
                        X
                        😀
                        🥰
                        🤢
                        😎
                        😡
                        👍
                        👎