Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2011.03.12 - Zielona Góra, VI Spotkanie Piwowarów w Browarze Haust

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • piotry
    Oj tam, oj tam !
    • 08-2005
    • 761

    #91
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika przemo70 Wyświetlenie odpowiedzi
    Oj Gosia Gosia, proszę mi tu brata nie deprawować no ale po kilku "belgach" ......
    jak coś to my z basik się dorzucimy ale tylko do kufla/kapelusza :P

    Comment

    • KULI
      ********
      • 10-2002
      • 197

      #92
      Każdy przynosi po "tripelku" dla Macieja Oj, będzie się działo. Gośka musisz sporo banknotów przygotować

      Comment

      • Marusia
        Senior
        • 02-2001
        • 20211

        #93
        Ja tam Maciejowi jakiś banknocik mogę podarować, jak się nachyli stringami w moim kierunku

        Jestem za jakimiś przekąskami, w barze Turysta to obiadek, ale też nie za wielki, bo piwo się potem nie zmieści
        www.warsztatpiwowarski.pl
        www.festiwaldobregopiwa.pl

        www.wrowar.com.pl



        Comment

        • jacer
          Senior
          • 03-2006
          • 9875

          #94
          Nie możecie sobie po golonce w Hauscie kupić? Pamiętam, że były dobre.
          Milicki Browar Rynkowy
          Grupa STYRIAN

          (1+sqrt5)/2
          "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
          "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
          No Hops, no Glory :)

          Comment

          • Marusia
            Senior
            • 02-2001
            • 20211

            #95
            No cóż, może dla Ciebie golonka to przekąska, dla mnie to zapychające danie główne, które najlepiej dla zdrowotności pokropić sowicie wódeczką
            www.warsztatpiwowarski.pl
            www.festiwaldobregopiwa.pl

            www.wrowar.com.pl



            Comment

            • jacer
              Senior
              • 03-2006
              • 9875

              #96
              oj tam, oj tam wystarczy goloneczkę podzielić na cztery i już się staje przekąską

              Szkoda, że znów nie mogę się wybrać.
              Milicki Browar Rynkowy
              Grupa STYRIAN

              (1+sqrt5)/2
              "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
              "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
              No Hops, no Glory :)

              Comment

              • KULI
                ********
                • 10-2002
                • 197

                #97
                Byłem i rozmawiałem... Jak Maciej zbierze już odpowiednią ilość gotówki to można ponegocjować z menadżerem i może jakiś rabat dostaniemy. Przy tej ilości osób, jaka się prawdopodobnie pojawi, nie jestem entuzjastą tego rozwiązana, jednakże do kapelusza coś wrzucę lub przekażę jakiś banknot dziewczynom coby za stringi Maciejowi włożyły

                Comment

                • Marusia
                  Senior
                  • 02-2001
                  • 20211

                  #98
                  Ale konkretnie to o jakich przekąskach rozmawiałeś - przecież nie będziemy się składać w ciemno, a potem się okaże, że zabuliliśmy za coś, co normalnie z karty można wybrać. Jakąś cenę wypadało by podać z ich strony oraz propozycję zawartości.
                  www.warsztatpiwowarski.pl
                  www.festiwaldobregopiwa.pl

                  www.wrowar.com.pl



                  Comment

                  • KULI
                    ********
                    • 10-2002
                    • 197

                    #99
                    To uznajmy, że jednak nie rozmawiałem

                    Comment

                    • Marusia
                      Senior
                      • 02-2001
                      • 20211

                      Proponuję oszacować ile osób mniej więcej się zjawi, na tej podstawie wyliczyć kwotę składki i każdy, kto przychodzi, ma wyznaczonej osobie zapłacić kasę. W końcu aż tyle luda nie będzie, żeby nie dać sobie rady ze zbiórką Jeśli osób przyjdzie więcej, niż wyliczenie, to pozostała gotówka pójdzie na domówienie czegoś w barze dla wszystkich i tyle. Proponuję, żeby składka nie przekroczyła 10 zł, bo jak przekroczy, to zaraz zaczną się problemy (ja nie będę jadł, ja jestem wegetarianinem itp. znane ze Zlotów)

                      Zapytaj, czy w ramach takiej dychy coś sensownego są w stanie przygotować, bo na paluszki się sensu składać nie ma

                      Acha - możemy jeszcze się umówić, że każdy coś przywozi - Gerdzio pewnie i tak będzie miał chleb ze smalcem i ogóry, ja mogę też jakieś chlebki domowe zaproponować. Jakaś deska serów i wędlin i może wystarczy, a jak ktoś będzie serio głodny, to zejdzie na dół na obiad.

                      Jak myślicie?
                      www.warsztatpiwowarski.pl
                      www.festiwaldobregopiwa.pl

                      www.wrowar.com.pl



                      Comment

                      • żąleną
                        Sojowe Oddziały Bojowe
                        • 01-2002
                        • 13239

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                        to zaraz zaczną się problemy (ja nie będę jadł, ja jestem wegetarianinem itp. znane ze Zlotów)
                        Na czas najbliższego zlotu zawieszam wegetarianizm w celu spożycia szynki piotrowickiej na surowo.

                        Comment

                        • KULI
                          ********
                          • 10-2002
                          • 197

                          Wg moich szacunków może być ok. 40 osób, nie wiem czy nie będziemy stołów wynosić żeby się pomieścić. Raczej nie ma co się na catering szarpać bo zostały już tylko dwa dni i jest to inicjatywa słuszna acz zbyt późna - może w przyszłym roku ten pomysł podejmę i taki symboliczny bilecik za 10 zł wprowadzimy. Ponieważ pomysł jest późny i osobiście nie jestem w stanie się tym zająć, myślałem raczej o zrzucie" kapeluszowej" na zasadzie "co łaska" i zakupie za to czegoś w stylu kurczaczki w panierce z karty - jeśli suma, a co za tym idzie ilość byłby znaczące moglibyśmy poprosić o rabat. Z postów i doświadczenia Marusi wynika jednak, moim zdaniem, że przy takim "zgromadzeniu" nie jest to dobry pomysł, więc jak ktoś zgłodnieje to sobie coś indywidualnie zamówi lub pójdzie do wegetariańskiego lokalu, sushi baru, pizzerii itp. w pobliżu



                          Gerdzio chleb i smalec przywiezie i jeśli ktoś jeszcze się zdecyduje na tego typu dar to będzie bardzo miło - obsługa prosi żeby nie przynosić fistaszków !!!

                          Najważniejsze, że piwa nie zabraknie

                          Comment

                          • fidoangel
                            Senior
                            • 07-2005
                            • 3489

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika KULI Wyświetlenie odpowiedzi
                            (...)obsługa prosi żeby nie przynosić fistaszków !!!
                            Tja... co to za impra bez fistaszków
                            "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

                            Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

                            Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
                            Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
                            Sprawdź >>>Przewodnik<<<

                            Comment

                            • maaciej6
                              Senior
                              • 04-2007
                              • 219

                              Krótko pisząc kto chce coś małego przekąsić to dychacza ze sobą weźmie. Przy okazji OŚWIADCZAM iż stringów nie noszę !!!
                              "Gdzie się piwo warzy, tam się dobrze darzy"

                              Wolsztyński Browar Domowy M & P

                              Comment

                              • Maggyk
                                Szara Adminiscjencja
                                • 05-2004
                                • 5615

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika maaciej6 Wyświetlenie odpowiedzi
                                Krótko pisząc kto chce coś małego przekąsić to dychacza ze sobą weźmie. Przy okazji OŚWIADCZAM iż stringów nie noszę !!!
                                Trudno weźmiemy klej i będziemy kleić na ciało
                                Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                                Piwo domowe -
                                Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                                Reklama w BROWARZE
                                PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎