Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2011.03.12 - Zielona Góra, VI Spotkanie Piwowarów w Browarze Haust

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • josefik
    Senior
    • 05-2006
    • 386

    Podziękował za organizację i za wspólne biesiadowanie.
    Specjalne podziękowanie dla Wogosza za niebanalne piwa /końskie/ i za serek

    Comment

    • wogosz
      Senior
      • 12-2005
      • 1007

      Bardzo dziękuję Pani Prezes i całemu zespołowi "Hausta" za przychylność oraz oczywiście Kulemu za organizację imprezy. Miło było spotkać się z koleżankami i kolegami. Osobne podziękowania dla Browarzyciela za ciekawe szkolenie.
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Jozefik
      Specjalne podziękowanie dla Wogosza za niebanalne piwa /końskie/
      Jozefik, jesteś prawdziwym twardzielem, te lambiki to naprawdę piwa dla STUPROCENTOWYCH FACETÓW.

      Comment

      • anteks
        maruda
        • 08-2003
        • 10738

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wogosz Wyświetlenie odpowiedzi

        Jozefik, jesteś prawdziwym twardzielem, te lambiki to naprawdę piwa dla STUPROCENTOWYCH FACETÓW.
        Próbowałem wszystkie , koń niesamowity
        ps. Hania też próbowała wszystkie
        Mniej książków więcej piwa

        Comment

        • wogosz
          Senior
          • 12-2005
          • 1007

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Anteks
          Hania też próbowała wszystkie
          Hania też jest STUPROCENTOWA!
          Anteks, Ty tylko próbowałeś, a Jozefik się delektował.

          Comment

          • Basik
            Senior
            • 06-2006
            • 1308

            Wielkie podziękowania za przesympatyczny weekend
            Dla Kulego za organizację spotkania
            Dla Browarzyciela za ciekawe szkolenie
            Dla Pani Prezes za gościnę
            Dla wszystkich piwowarów za wspaniałe piwa, sympatyczną atmosferę i dobrą zabawę
            Dla Administracji za podrzucenie do domu
            Dla Hani i Fido za propozycję podrzucenia do domu i specjalnie dla Fido- za orzeszki
            Podziękowania również dla tych wszystkich, którzy obdarowali nas porterami na Kolejny Dziesiąty Jubileuszowy Wieczorek Porterowy

            Comment

            • Browarzyciel
              www.browarzyciel.pl
              • 08-2005
              • 357

              Dziękuję wszystkim za wszystko.
              Bardzo miła impreza! Smpatycznie było spotkać znajomych piwowarów i poznać nowych. Szczególny ukłon w stronę Hausta, piwowara, właścicieli i personelu ... takie wspólne przedsięwzięcia to unikalna sprawa. Natomiast piwa z tego browaru są azaliż godne polecenia, byłem pod wrażeniem.
              Pozdrawiam
              Raf.
              BROWARZYCIEL
              Profesjonalnie o piwie na: http://www.browarzyciel.pl
              eventy dla firm

              Comment

              • piotry
                Oj tam, oj tam !
                • 08-2005
                • 761

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Basik Wyświetlenie odpowiedzi
                [...]
                Podziękowania również dla tych wszystkich, którzy obdarowali nas porterami na Kolejny Dziesiąty Jubileuszowy Wieczorek Porterowy
                Przepraszam ale basik się pomyliła i muszę sprostować.

                Kolejny Dziesiąty Jubileuszowy Wieczorek Porterowy odbył się w tym roku.

                Za rok odbędzie się Następny Kolejny Dziesiąty Jubileuszowy Wieczorek Porterowy w skrócie NKDJWP

                i jak już się wypowiadam to się wypowiem w temacie

                dzięki wszystkim za spotkanie. Za dobre piwka, szczególnie wszystkie IPA oraz za portery

                Browarowi dziękuję za gościnę, możliwość próbowania dobrych piw oraz za miłą obsługę


                Mam nadzieję że zobaczymy się za rok w Hauście
                pozdrawiam
                piotry

                Comment

                • JAQBA
                  Senior
                  • 08-2006
                  • 1351

                  Dzięki organizatorom, gospodarzom z Hausta i piwowarom z tak świetny wieczór. Oj był on obfity Do zobaczenia za rok

                  Comment

                  • Marusia
                    Senior
                    • 02-2001
                    • 20211

                    Ja również dziękuję za jak zwykle fajne spotkanie, znowu mnie wykończyły mocne bronki Niby człowiek porcje degustacyjne brał, ale co z tego - ledwie usta umoczył, już ktoś obok stoi z kolejną butelką i trzeba pić duszkiem, żeby kolejny wynalazek miał gdzie się ulokować

                    Osoby, które Slav obdarował naszym piwem proszone są o zapomnienie o nich na jakiś czas w lodówce - pilsik młody jest, a lagerek wiedeński butelkowany 2 dni przed spotkaniem.

                    Dzięki i do zobaczenia w przyszłym roku
                    www.warsztatpiwowarski.pl
                    www.festiwaldobregopiwa.pl

                    www.wrowar.com.pl



                    Comment

                    • Pendragon
                      Senior
                      • 03-2006
                      • 13950

                      W myśl zasady pierwsi będą ostatnimi - zgłaszam swój powrót do domu.
                      Dziękuję wszystkim za wszystko, zwłaszcza ekipie z niedzielnej poprawki.

                      Dziękuję także niemieckiej miejscowości Schwarze Pumpe, którą w pośpiechu odczytałem jako Puppe, dzięki czemu miałem dwa dni śmiechu, że byliśmy w ciemnej d...
                      Nie dziękuję natomiast niemieckim bankomatom, które twierdziły, że polskie karty są fałszywe, oraz niemieckim getrankom, które chciały tylko gotówkę, fundując nam powrót do Polski po walutę

                      To pisałem ja, Pentagram z szóstego wymiaru.
                      Last edited by Pendragon; 14-03-2011, 16:23.

                      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                      Comment

                      • Rycho_128
                        Senior
                        • 03-2007
                        • 1039

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                        To pisałem ja, Pentagram z szóstego wymiaru.
                        Pantograf miało bydź
                        Ja też wszystkim - nie będę wymieniał personalnie, bo musiałbym wszystkich, takiego zajefajnego towarzystwa, ech... A w domu jestem od jakichś 2 godzin.
                        Gdański Browar WaRy
                        Gdański Browar WaRy w BrowarBizie
                        Piwo z kufla smakuje lepiej :)///Mniej karmelu...

                        Comment

                        • KULI
                          ********
                          • 10-2002
                          • 197

                          Dzięki wszystkim za przybycie
                          Wszystko się udało, nawet posprzątać pomimo pory i ilości próbek w organizmie - 3 duże worki butelek poszły do śmieci na szczęście pustych
                          Nie wiem czy za rok ta sala nam wystarczy, ale to się będziemy martwić za rok.

                          Rafał, szkolenie udane, większość się deklarował na kontynuację za rok.

                          Jeśli ktoś dysponuje zdjęciami to proszę wrzucić do galerii.

                          Comment

                          • Rycho_128
                            Senior
                            • 03-2007
                            • 1039

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika KULI Wyświetlenie odpowiedzi
                            Jeśli ktoś dysponuje zdjęciami to proszę wrzucić do galerii.
                            Coś tam właśnie wrzuciłem - smacznego oglądania
                            Gdański Browar WaRy
                            Gdański Browar WaRy w BrowarBizie
                            Piwo z kufla smakuje lepiej :)///Mniej karmelu...

                            Comment

                            • tomek35
                              Senior
                              • 02-2007
                              • 497

                              Dzięki za sympatyczne spotkanie , wątroba dzielnie zniosła szłuszną ilość wypitego piwa . Zakupy piwne przy okazji zrobione w NRD-owie starczą przynajmniej na 2 miesiące

                              Comment

                              • abernacka
                                Senior
                                • 12-2003
                                • 10837

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                                (...)Nie dziękuję(...) oraz niemieckim getrankom, które chciały tylko gotówkę, fundując nam powrót do Polski po walutę
                                (...)
                                A mówiłem!
                                Piwna turystyka według abernackiego

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎