Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2011.06.17-18 - IX Konkurs Piw Domowych w Żywcu

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • przemo70
    † 1970-2019 Piwosz w Raju
    • 05-2007
    • 1501

    #46
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika delvish Wyświetlenie odpowiedzi
    5. Krytyczne podejście PSPD do kwestii stylów wyznaczonych w ramach BJCP bardzo mnie cieszy, szczególnie zważywszy na nie tak odległy przecież w czasie, bezrefleksyjny zachwyt nad nimi Kopyra.
    Jak to mówią: "punkt widzenia zależy od punktu siedzenia"
    Save water, drink beer ...

    http://www.parowozy.com.pl/
    http://www.kamery.wolsztyn.pl/
    https://www.facebook.com/pages/Browa...10?ref=profile

    Comment

    • skitof
      Senior
      • 11-2007
      • 2478

      #47
      Wśród sędziów na KPD będzie około 7 z zagranicy. Do najbardziej prominentnych należy ekscentryczno-konserwatywny Conrad Seidl, który dorobił się przydomka "piwny papież" ze względu na swoją piwną krucjatę. Jest dziennikarzem TV i prasowym, autorem m.in Katechizmu piwa, a właśnie wydał podwójne DVD o piwie. Poniższy link to zwiastun tego DVD, w którym opisuje historię piwa, gatunki, a nawet zachęca do warzenia w domu i opisuje jak to się robi.
      Jak widać zna też polskie piwa, a przynajmniej jedno . Nie przegapcie sceny delektowania się piwem z 1,33 min.

      Pflicht für jeden Bierliebhaber: Das einzigartige Seminar als 68 Seiten Handbuch und 3 Stunden Doppel-DVD! Jetzt kostenlos auf www.edition-doit.com ansehen -...

      Comment

      • skitof
        Senior
        • 11-2007
        • 2478

        #48
        Znane już są nazwiska zagranicznych jurorów, którzy wejdą w skład sędziowski IX KPD w Żywcu. Są to: Conrad Seidl (Bierpapst), Don Jeffrey (Brain Brewery, Walia), Ian Hornsey (IBD, Anglia), Michal Rouca (Pivovar Velke Brezno, Czechy), Bruno Reinders (Mort Subite, Belgia), Martin Zuber (Paulaner, Niemcy) i Andreas Richter (Weyermann®, Niemcy).

        Comment

        • Żywiec
          Senior
          • 12-2001
          • 1571

          #49
          Jury preeleminacji rozpoczeło prace dzisiaj wieczorem. Trwa sortowanie piw i ich znakowanie. Jutro pierwsze oceny selekcyjne. Kilka zdjęć w galerii.

          Comment

          • Zdrój
            Senior
            • 05-2001
            • 284

            #50
            Tradycyjnie, jakiekolwiek informacje o powodzeniu poszczególnych piw w całym Konkursie (zarówno w fazie eliminacji jak i w rozgrywce głównej) zostaną podane dopiero w momencie ogłoszenia wyników Konkursu Piw Domowych. W tym roku 18 czrerwca, po godz. 17:30.
            Browamator Piwowar PINTA Festiwal Birofilia

            Comment

            • anteks
              maruda
              • 08-2003
              • 10738

              #51
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Żywiec Wyświetlenie odpowiedzi
              Jury preeleminacji rozpoczeło prace dzisiaj wieczorem. Trwa sortowanie piw i ich znakowanie. Jutro pierwsze oceny selekcyjne. Kilka zdjęć w galerii.
              Czy wiadomo ile piw zgłoszono ?
              Mniej książków więcej piwa

              Comment

              • Żywiec
                Senior
                • 12-2001
                • 1571

                #52
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
                Czy wiadomo ile piw zgłoszono ?
                Dokładnie 200 piw!

                Comment

                • anteks
                  maruda
                  • 08-2003
                  • 10738

                  #53
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Żywiec Wyświetlenie odpowiedzi
                  Dokładnie 200 piw!
                  Czyli średnio ponad 30 na kategorię
                  Mniej książków więcej piwa

                  Comment

                  • ART
                    mAD'MINd
                    • 02-2001
                    • 23805

                    #54
                    Uff, dobrze że nie jestem w jury
                    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                    Comment

                    • Prag
                      Junior
                      • 09-2005
                      • 7

                      #55
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                      Uff, dobrze że nie jestem w jury
                      Nie było tak źle . Ale przyznam, że po spróbowaniu tylu kwasiżurów podniebienie aż lgnęło do bezwadowego Żywca .

                      Comment

                      • damiano70
                        Senior
                        • 05-2005
                        • 306

                        #56
                        A co to za kategoria z tyloma kwasami?
                        Tato nie pij - zostaw dla syna

                        Comment

                        • kopyr
                          Senior
                          • 06-2004
                          • 9475

                          #57
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Prag Wyświetlenie odpowiedzi
                          Nie było tak źle . Ale przyznam, że po spróbowaniu tylu kwasiżurów podniebienie aż lgnęło do bezwadowego Żywca .
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika damiano70 Wyświetlenie odpowiedzi
                          A co to za kategoria z tyloma kwasami?
                          Przemek chyba przesadził z tymi kwasiżurami (jako piwami zepsutymi, skwaśniałymi). Oczywiście były, ale myślę że nie stanowiły więcej jak 10-20%. Natomiast jeśli myślimy o piwach wadliwych ogółem, no tu już było znacznie gorzej. Szczególnie dotknięte tym były dwie kategorie - koelsch i vienna lager. Sędziowałem tę drugą. Myślałem, że na 43 piwa będziemy mieli ciężki orzech do zgryzienia, żeby wyłonić 15. Było wprost przeciwnie, mieliśmy trudny wybór, co przepuścić żeby nie wstydzić się przed gośćmi z zagranicy.

                          Bardzo wysoki poziom był za to w Golden Strong. Tę kategorię sędziowało się przyjemnie. Choć trafił się jeden wyjątkowy zawodnik. Ja uważałem, że tragicznie zepsuty, koledzy że w kategorii strong lambik był całkiem niezły.

                          Trzeba sobie jednak uczciwie powiedzieć, że byliśmy surowi.
                          blog.kopyra.com

                          Comment

                          • ART
                            mAD'MINd
                            • 02-2001
                            • 23805

                            #58
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Prag Wyświetlenie odpowiedzi
                            Nie było tak źle . Ale przyznam, że po spróbowaniu tylu kwasiżurów podniebienie aż lgnęło do bezwadowego Żywca .
                            Jurorowałem dotychczas w porterach, więc poziom zgłoszonych piwek znam (akurat w tej kategorii nie było specjalnie wielkiej skuchy, ogólnie poziom wysoki), to takie westchnienie (i jednocześnie dla mnie odetchnięcie z ulgą) z powodu liczby piw do ocenienia (30 na kategorię)
                            Last edited by ART; 13-06-2011, 08:30.
                            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                            Comment

                            • Marusia
                              Senior
                              • 02-2001
                              • 20211

                              #59
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
                              Myślałem, że na 43 piwa będziemy mieli ciężki orzech do zgryzienia, żeby wyłonić 15. Było wprost przeciwnie, mieliśmy trudny wybór, co przepuścić
                              Taaaa.... znam te uczucia
                              www.warsztatpiwowarski.pl
                              www.festiwaldobregopiwa.pl

                              www.wrowar.com.pl



                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎