Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

LIDL - piwa "regionalne"

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Magnuss
    Junior
    • 05-2013
    • 5

    LIDL - piwa "regionalne"

    Od 20 maja (poniedziałek) do Lidla trafią piwa "regionalne", pomijając Perłę (?), mają się tam znaleźć m.in. piwo Żywe oraz Złote Lwy. Przynajmniej na terenie Lublina, nie wiem jak jest w innych miastach.

    Mam nadzieje że dobrze umieściłem temat:d
  • JanuszJG
    Member
    • 04-2013
    • 73

    #2
    Przejeżdżając przez wszystkie Lidle w Jeleniej Górze widziałem duży plakat, że od 20 maja mają być dostępne piwa z Browaru Czarnków. Co jeszcze z piw będzie dostępne trudno powiedzieć, ale na pewno wybiorę się 20 maja do wszystkich Lidlów.

    Comment

    • Pendragon
      Senior
      • 03-2006
      • 13949

      #3
      O, przypomnieli sobie. Raz do roku.

      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

      Comment

      • rohozecky
        PremiumUżytkownik
        • 11-2008
        • 1837

        #4
        No jak to? Jest przecież zawsze lokalny Perlenbacher zwickauski
        Last edited by rohozecky; 15-05-2013, 20:59.
        ... a poza tym twierdzę, że SAB Miller winien zostać zniszczony.

        Comment

        • strzelczyk76
          Senior
          • 11-2003
          • 823

          #5
          nie zapomnijcie się zwłaszcza zaopatrzyć w regionalnego Piasta

          http://www.lidl.pl/cps/rde/xchg/lidl...fferdate=40555
          NORMALNOŚĆ



          Browar "nadRzeczny" warzy od 2003 r.

          Comment

          • podswierkiem
            Senior
            • 11-2010
            • 796

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika strzelczyk76 Wyświetlenie odpowiedzi
            nie zapomnijcie się zwłaszcza zaopatrzyć w regionalnego Piasta

            http://www.lidl.pl/cps/rde/xchg/lidl...fferdate=40555
            Śmiej się, śmiej . Jakiś czas temu, robiąc zakupy w jednym ze znanych na tym forum sklepów w Poznaniu, widziałem młodych Tubylców kupujących właśnie Piasta - z uwagi na jego "regionalność".
            Ponadto pod powyższym linkiem jest więcej "takich" perełek (nie tylko nomen omen ).
            "Ruszaj się Bruno, idziemy na piwo;
            Niechybnie brakuje tam nas!
            Od stania w miejscu niejeden już zginął,
            Niejeden już zginął kwiat!"

            Comment

            • ART
              mAD'MINd
              • 02-2001
              • 23794

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika podswierkiem Wyświetlenie odpowiedzi
              Śmiej się, śmiej . Jakiś czas temu, robiąc zakupy w jednym ze znanych na tym forum sklepów w Poznaniu, widziałem młodych Tubylców kupujących właśnie Piasta - z uwagi na jego "regionalność".
              Ponadto pod powyższym linkiem jest więcej "takich" perełek (nie tylko nomen omen ).
              No co chcesz, może byli ze Szczecina
              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

              Comment

              • podswierkiem
                Senior
                • 11-2010
                • 796

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                No co chcesz, może byli ze Szczecina
                Czując misję, poinformowałem ich uprzejmie, iż właśnie w Szczecinie to piwo jest "produkowane". Nie zmienili zdania.
                P.S.Ja wybiorę się do Lidla po 0,5l Broka w plastikowej butelce za 1,99 zł - moja córka zbiera ze szkołą plastikowe nakrętki na jakiś zbożny cel.
                Last edited by podswierkiem; 16-05-2013, 11:05.
                "Ruszaj się Bruno, idziemy na piwo;
                Niechybnie brakuje tam nas!
                Od stania w miejscu niejeden już zginął,
                Niejeden już zginął kwiat!"

                Comment

                • Cyneq
                  Senior
                  • 12-2011
                  • 181

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika podswierkiem Wyświetlenie odpowiedzi
                  Czując misję, poinformowałem ich uprzejmie, iż właśnie w Szczecinie to piwo jest "produkowane". Nie zmienili zdania.
                  P.S.Ja wybiorę się do Lidla po 0,5l Broka w plastikowej butelce za 1,99 zł - moja córka zbiera ze szkołą plastikowe nakrętki na jakiś zbożny cel.
                  Niech zgadnę - na ten cel?



                  Twój wybór czy zepsuć dziecku zabawę czy nie...

                  Comment

                  • Jack75g
                    Senior
                    • 02-2009
                    • 555

                    #10
                    Dla mnie, mieszkańca Podkarpacia piwo Piast, Brok czy Bosman jest piwem regionalnym dlatego, iż oprócz marketów można je dostać w jedynie w sklepach Piwa Regionalne.
                    Kto piwa nie pije ani nie smakuje, ten już jest wariat albo zwariuje.

                    Wódeczka? Nie dziękuję, żony i piwa nie zdradzam ...

                    Comment

                    • Cyneq
                      Senior
                      • 12-2011
                      • 181

                      #11
                      Ciekawe kiedy powstaną sklepy "Piwa niszowe". Bo ostatnio takową nazwę zobaczyłem, zresztą na wrocławskim festiwalu.

                      Comment

                      • rivendel
                        Senior
                        • 06-2010
                        • 262

                        #12
                        Myślisz, że Brzesku nie leją Piasta?
                        Jest wiele sposobów zabijania czasu, ale nikt nie potrafi go wskrzesić

                        Comment

                        • rivendel
                          Senior
                          • 06-2010
                          • 262

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika rivendel Wyświetlenie odpowiedzi
                          Myślisz, że Brzesku nie leją Piasta?
                          To oczywiście było do ARTA.
                          Jest wiele sposobów zabijania czasu, ale nikt nie potrafi go wskrzesić

                          Comment

                          • JanuszJG
                            Member
                            • 04-2013
                            • 73

                            #14
                            Wszystko byłoby pięknie, gdyby osoba odpowiedzialna za przygotowywanie promocji w Lidlu zasięgnęła trochę konkretniejszych informacji na temat piw regionalnych z danego regionu. Nie to, że mi się nie podoba, że w każdym Lidlu będą takie same piwa, ale powinno być parę piw regionalnych dla danego regionu, w którym znajduje się Lidl.

                            Comment

                            • Dream
                              Junior
                              • 05-2013
                              • 1

                              #15
                              Jeśli chodzi o pochodzenie piw to sami producenci wprowadzają
                              w błąd. Jest to celowe działanie nie tylko producentów piw,
                              ale także producentów innych produktów. Ciekawy wpis na ten
                              temat jest tutaj: Goo.gl/7Xj3n
                              Last edited by ART; 17-05-2013, 12:15.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎