Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Zostań piwnym rentierem - Manufaktura Piwna

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • abelincoln
    Senior
    • 01-2010
    • 286

    Zostań piwnym rentierem - Manufaktura Piwna

    Ulotka, czy też kartonik, zakupiona na szyjce nowego Blonda z Manufaktury.

    Wygrywają osoby które prześlą największą ilość kapsli z symbolem kufla (nie podano czy takowych trzeba szukać po zewnętrznej czy po wewnętrznej stronie kapsla), promocja trwa do końca października 2013. O rodzaju nagrody decyduje ilość przesłanych kapsli.

    Nagrody:
    3 * 360 piw Manufaktury,
    100 * zestaw 6 pokali (zapewne identycznych a nie kolekcja różnych) Manufaktury,
    350 * czapeczka z logo.
  • WojciechT
    Senior
    • 09-2012
    • 2546

    #2
    Wewnętrznej.
    Last edited by WojciechT; 25-06-2013, 19:27.

    Comment

    • ARTHUR
      Senior
      • 07-2004
      • 2338

      #3
      Zostań Rentierem Piwnym

      Browar Jabłonowo można wygrać

      1. 36 kartonów-360 butelek piwa ( wygrywa 3 osoby)
      2. 6 sztuk pokali Manufaktury Piwnej ( wygrywa 100 osób)
      3. 1 czapka z logo manufaktury Piwnej ( wygrywa 350 osób)

      Należy przesłać do Browaru Jabłonowo jak najwięcej kapsli z ikonką kufla na odwrocie kapsla.
      Konkurs trwa do 30.10.2013.

      Comment

      • abelincoln
        Senior
        • 01-2010
        • 286

        #4

        Comment

        • concerto
          Senior
          • 09-2003
          • 859

          #5
          Znalazł już ktoś taki kapsel? Kilka promocyjnych piw ostatnio wypiłem i zaczynam się zastanawiać, czy informacja o promocji nie wyprzedziła czasowo butelkowania z właściwymi kapslami
          "... ja nie tylko literat, ale i Gombrowicz!"

          Comment

          • sklep_banino
            PiwBiz
            • 05-2013
            • 81

            #6
            Też mam takie wrażenie. Mam kilku klientów kupujących spore ilosci PILSA i Na Miodze Grycznym i nikt jeszcze na takowe kapsle nie trafił
            Banino ul.Lotnicza 102
            Czynne pon.-sob: 6 - 22
            niedz: 8- 22

            Comment

            • robox
              = kapslarz =
              • 11-2002
              • 8188

              #7
              W sumie mogli się postarać o jakiś "promocyjny" kapsel, jak już stosowali w ostatnich latach


              Wtedy nie byłoby żadnych niedomówień.

              Comment

              • Cooper
                Senior
                • 11-2002
                • 6055

                #8
                A jaki Abelincoln konkretnie był kapsel na tym "Blądzie" z zawieszką nt konkursu ? Może jakieś foto lub link do Kolekcjonerstwa ?
                Zakladam że skoro na piwie jest mowa o jakimś kapslowym konkursie to chodzi o kapsle tego typu/wzoru jakie są konkretnie na tych piwach.

                Sama nazwa konkursu trochę na wyrost. Rentier kojarzy mi się z kimś czerpiącym dozywotnie profity. 120 piw (bo rozumiem że tyle może wygrać jedna osoba) to jak przynajmniej dla mmnie powiedzmy 2 miesiące sączenia, delektowania się a planuję pożyc jeszcze nieco dłużej.
                Last edited by Cooper; 20-07-2013, 19:47.
                Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                Comment

                • concerto
                  Senior
                  • 09-2003
                  • 859

                  #9
                  Kapsle są jak zwykle - "Manufaktura piwna" itp. Właśnie chodzi o to, że kapsle się nie zmieniły, więc można było powiesić kartoniki z promo na szyjce, nie dając rękojmi tego, że kufle są już pod spodem.

                  Zresztą: w takich promocjach problemem jest chyba równomierne rozmieszczenie właściwych kapsli. Tak żeby np. nie było partii/ warek/ województw/ sieciówek bez nich
                  "... ja nie tylko literat, ale i Gombrowicz!"

                  Comment

                  • concerto
                    Senior
                    • 09-2003
                    • 859

                    #10
                    Muszę cofnąć co powiedziałem - znalazłem dziś pierwszy raz kufel pod kapslem Altbiera kupionego w PiP.
                    "... ja nie tylko literat, ale i Gombrowicz!"

                    Comment

                    • robox
                      = kapslarz =
                      • 11-2002
                      • 8188

                      #11
                      Dzisiaj też trafiłem na Belfaście z datą ważności 29.12.13.
                      Rysunek kufelka inny niż we wcześniejszych promocjach.

                      Comment

                      • robox
                        = kapslarz =
                        • 11-2002
                        • 8188

                        #12
                        Chyba już rozgryzłem, na jakich kapslach można trafić na kufelki.
                        Stara seria kapsli Manufaktury ma tło takiej "kawy z mlekiem" a te promocyjne mają "szary" ( fajnie to widać na kapslach ze zdjęciami np. samochodu).
                        Kupiłem 4 sztuki dla tych nowych kapsli i na 4 jest rysunek kufelka.

                        Comment

                        • widar
                          Junior
                          • 03-2013
                          • 2

                          #13
                          Właśnie piję "blonda" z datą do dziesiątego maja i pod kapslem znalazłem symbol kufla (taki z kipiącą pianą). Nowa promocja?

                          Comment

                          • robox
                            = kapslarz =
                            • 11-2002
                            • 8188

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika widar Wyświetlenie odpowiedzi
                            Właśnie piję "blonda" z datą do dziesiątego maja i pod kapslem znalazłem symbol kufla (taki z kipiącą pianą). Nowa promocja?
                            Raczej stare zapasy kapsli.

                            Comment

                            Przetwarzanie...
                            X
                            😀
                            🥰
                            🤢
                            😎
                            😡
                            👍
                            👎