Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Żywiec - "Dopełni wrażen" - 4x0,5l (szklanka gratis)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • BIROFIL
    Member
    • 01-2006
    • 70

    Żywiec - "Dopełni wrażen" - 4x0,5l (szklanka gratis)

    Promocja zauważona w sieci sklepów Groszek i ABC

    Przy zakupie 4 X 0,5L(puszka lub butelka) nowa profilowana szklanka gratis

    Real foto nie posiadam,ale można podejrzeć na serwisach aukcyjnych,handel już kwitnie na całego
    Attached Files
  • robox
    = kapslarz =
    • 11-2002
    • 8188

    #2
    Szklanka jest też do wygrania w konkursie na ich stronie:

    Comment

    • kminek18
      Junior
      • 04-2012
      • 8

      #3
      Ale strasznie ciężko wygrać :/ ( ja odgadłem zagadkę w 1 sek i niestety nie wygrałem wiec nie wiem jaki trzeba mieć czas żeby wygrać :P) ale już zdobyłem szklaneczkę od znajomej w knajpce

      Comment

      • duvel88
        Senior
        • 12-2012
        • 134

        #4
        to samo miałem Ci doradzić - przyjazna barmanka lub pani w sklepie (to działa)

        Comment

        • BIROFIL
          Member
          • 01-2006
          • 70

          #5
          Jak dla mnie te rzekome konkursy Żywca to jedna wielka ściema,mam pełne prawo tak pisać po facebookowym konkursie "Otwieracz Żywca" w którym to moje hasło z dnia 14.05 zdobyło główną nagrodę iPada Mini.Nagrodę której nigdy nie otrzymałem ,tak jak pewnie większość osób biorących udział w tym konkursie,tak więc szkoda zachodu

          Comment

          • podswierkiem
            Senior
            • 11-2010
            • 796

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika BIROFIL Wyświetlenie odpowiedzi
            Promocja zauważona w sieci sklepów Groszek i ABC

            Przy zakupie 4 X 0,5L(puszka lub butelka) nowa profilowana szklanka gratis
            W bydgoskich ABC i Groszkach nic nie wiedzą na temat tej promocji. Natomiast zauważyłem stosowne plakaty na kilku osiedlowych i wiejskich sklepikach. ...ale tylko plakaty - szklanki się skończyły; prawdopodobnie jeszcze będą.
            "Ruszaj się Bruno, idziemy na piwo;
            Niechybnie brakuje tam nas!
            Od stania w miejscu niejeden już zginął,
            Niejeden już zginął kwiat!"

            Comment

            • BIROFIL
              Member
              • 01-2006
              • 70

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika podswierkiem Wyświetlenie odpowiedzi
              W bydgoskich ABC i Groszkach nic nie wiedzą na temat tej promocji. Natomiast zauważyłem stosowne plakaty na kilku osiedlowych i wiejskich sklepikach. ...ale tylko plakaty - szklanki się skończyły; prawdopodobnie jeszcze będą.
              Promocja pewnie była dostępna we wybranych sklepach,jak w każdym bądź razie jedną szklankę nabyłem w Groszku,wczoraj otrzymałem cały karton od zaprzyjaźnionego przedstawiciela handlowego,tak więc obecnie posiadam 6 sztuk na wymianę,chętni pisać na priv

              Comment

              • forra6
                Senior
                • 11-2008
                • 413

                #8
                Ja też wyhaczyłem w markecie osiedlowym, do 4 sztuk. Ciężko było to wypić w niedzielę, ale że i dzień najbardziej beznadziejny w tygodniu to i piwo dopełniło humoru
                Don't trust nobody, It will cost you much too much
                Beware of the dagger, It caress you at first touch
                O, all small creatures, It is the twilight if the gods

                Comment

                • Jack75g
                  Senior
                  • 02-2009
                  • 555

                  #9
                  Solidna, gruba i mocna grawerowana szklanka 0,5 l. z huty Rastal.
                  Za 4 szt. butelkowego Żywca po 2,69 zł.
                  Polecam piwoszom i kolekcjonerom
                  Kto piwa nie pije ani nie smakuje, ten już jest wariat albo zwariuje.

                  Wódeczka? Nie dziękuję, żony i piwa nie zdradzam ...

                  Comment

                  • biker200
                    Senior
                    • 10-2003
                    • 152

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika BIROFIL Wyświetlenie odpowiedzi
                    Jak dla mnie te rzekome konkursy Żywca to jedna wielka ściema,mam pełne prawo tak pisać po facebookowym konkursie "Otwieracz Żywca" w którym to moje hasło z dnia 14.05 zdobyło główną nagrodę iPada Mini.Nagrodę której nigdy nie otrzymałem ,tak jak pewnie większość osób biorących udział w tym konkursie,tak więc szkoda zachodu
                    No ok, ale nie otrzymałeś bo mimo kontaktu z organizatorem zostałeś brzydko mówiąc ....olany ? czy po prostu nie odezwali się do Ciebie ani Ty do nich ?

                    Comment

                    • podswierkiem
                      Senior
                      • 11-2010
                      • 796

                      #11
                      ...u miłej, starszej Pani ze sklepiku na bydgoskich Kapach mam zamówione 2 sztuki
                      "Ruszaj się Bruno, idziemy na piwo;
                      Niechybnie brakuje tam nas!
                      Od stania w miejscu niejeden już zginął,
                      Niejeden już zginął kwiat!"

                      Comment

                      • wrednyhawran
                        Senior
                        • 07-2010
                        • 1784

                        #12
                        Ktoś może wie, gdzie można to upolować w Gdańsku? Byłem w dwóch Groszkach i kilku osiedlówkach i nigdzie o takiej promocji nikt nawet nie słyszał.
                        Czy jest coś lepszego niż piwo? - Dwa piwa!
                        Małe Piwko Blog
                        Małe Piwko Blog na facebooku
                        Domowy Browar Demon

                        Comment

                        • krzychal1
                          Senior
                          • 12-2008
                          • 236

                          #13
                          W Wa-wie też nic na ten temat nie wiedzą w tych sklepach.

                          Comment

                          • krzychal1
                            Senior
                            • 12-2008
                            • 236

                            #14
                            W tej pizzerii dają do trzech sztuk:

                            Comment

                            • kminek18
                              Junior
                              • 04-2012
                              • 8

                              #15
                              Jak by to kogoś interesowało to w Krakowie widziałem w sklepie "Planeta" na Płaszowskiej oraz w kilku osiedlowych np na Bieżanowie

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎