Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Żywiec - "Dopełni wrażen" - 4x0,5l (szklanka gratis)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ARTHUR
    Senior
    • 07-2004
    • 2338

    #16
    W sklepie ALMA Karton z 5x0,5l+szklanka za 16,99

    Comment

    • podswierkiem
      Senior
      • 11-2010
      • 796

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ARTHUR Wyświetlenie odpowiedzi
      W sklepie ALMA Karton z 5x0,5l+szklanka za 16,99
      Oferta z ogólnopolskiej gazetki, ważna do 11.12 br.
      "Ruszaj się Bruno, idziemy na piwo;
      Niechybnie brakuje tam nas!
      Od stania w miejscu niejeden już zginął,
      Niejeden już zginął kwiat!"

      Comment

      • BIROFIL
        Member
        • 01-2006
        • 70

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika biker200 Wyświetlenie odpowiedzi
        No ok, ale nie otrzymałeś bo mimo kontaktu z organizatorem zostałeś brzydko mówiąc ....olany ? czy po prostu nie odezwali się do Ciebie ani Ty do nich ?
        Można powiedzieć że zostałem centralnie olany,jednak bardziej pasuje tu słowo oszukany,w skrócie wyglądało to tak,na moje pytanie kiedy będą wysyłane e-maila zwrotne do laureatów konkursu,otrzymałem maila że nim nie jestem i tu ogromne zdziwienie skoro hasło jest moje to jak mogę nim nie być.Napisałem kolejnego maila,dostałem odpowiedz że w konkursie wysyłałem 14 haseł ale żadne nie nosiło takiej nazwy(bzdura totalna).Na pytanie dlaczego na e-maila przyszło tylko 13 potwierdzeń a nie 14 za wysłane hasła nie potrafili już odpowiedzieć,dostałem jeszcze odpowiedz ze mogę złożyć reklamacje i tyle.Tak się zastanawiałem czy którakolwiek osób biorących udział w tym pseudo konkursie otrzymała nagrodę

        Comment

        • expel
          Member
          • 01-2013
          • 63

          #19
          Jeżeli chodzi Ci o ten aktualny konkurs na szklanki to wygrałem, ba nawet trzy sztuki i wszystkie kurier dostarczył 2 dni po wygranej.

          Comment

          • podswierkiem
            Senior
            • 11-2010
            • 796

            #20
            Zestaw, taki, jaki był w Almie widziałem dziś w Toruniu, w Realu w Galerii Copernicus za ok. 17 zł.
            "Ruszaj się Bruno, idziemy na piwo;
            Niechybnie brakuje tam nas!
            Od stania w miejscu niejeden już zginął,
            Niejeden już zginął kwiat!"

            Comment

            • katowickamarta
              Junior
              • 02-2014
              • 2

              #21
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika BIROFIL Wyświetlenie odpowiedzi
              Jak dla mnie te rzekome konkursy Żywca to jedna wielka ściema,mam pełne prawo tak pisać po facebookowym konkursie "Otwieracz Żywca" w którym to moje hasło z dnia 14.05 zdobyło główną nagrodę iPada Mini.Nagrodę której nigdy nie otrzymałem ,tak jak pewnie większość osób biorących udział w tym konkursie,tak więc szkoda zachodu
              Proponuję kontakt z UOiK. Dziwne bo firmy na ogół dbają o swoją markę na fejsbuku.

              Comment

              • minibrowary
                Junior
                • 05-2011
                • 28

                #22
                Szczególnie jeśli chodzi o międzynarodowe koncerny.

                Comment

                • podswierkiem
                  Senior
                  • 11-2010
                  • 796

                  #23
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika podswierkiem Wyświetlenie odpowiedzi
                  Zestaw, taki, jaki był w Almie widziałem dziś w Toruniu, w Realu w Galerii Copernicus za ok. 17 zł.
                  ...a dziś w bydgoskim Leclercu też za ok. 17 zł.
                  "Ruszaj się Bruno, idziemy na piwo;
                  Niechybnie brakuje tam nas!
                  Od stania w miejscu niejeden już zginął,
                  Niejeden już zginął kwiat!"

                  Comment

                  • ARTHUR
                    Senior
                    • 07-2004
                    • 2338

                    #24
                    Szklanka dostępna na stacjach BP

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎