Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Promocje w TESCO

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • dlugas
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Rogerson Wyświetlenie odpowiedzi
    Może dlatego, że było to Lubuskie IPA o którym mowa, a nie Witnica IPA?
    No ja zrozumiałem kontekst (chyba)
    Lubuskie IPA czasem ludzie nazywają Witnicką IPA
    Jakby nie nazywał w moim Tesco nigdy tego piwa z Witnicy nie było
    Na 99% żadnej Witnicy u mnie obecnie nie ma (nawet smakowych, zielonych itp)
    Są tylko w Piotrze i Pawle

    Leave a comment:


  • Rogerson
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dlugas Wyświetlenie odpowiedzi
    u mnie nigdy nie było tego piwa w Tesco
    Może dlatego, że było to Lubuskie IPA o którym mowa, a nie Witnica IPA?

    Leave a comment:


  • dlugas
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika KobiNalewka Wyświetlenie odpowiedzi

    Tak jak piszesz - dobry deal Witnica IPA
    .
    u mnie nigdy nie było tego piwa w Tesco

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika KobiNalewka Wyświetlenie odpowiedzi
    Wziąłem też trochę APA z Ambera,
    .
    kupiłem sztukę na testy, bo kiedyś byo fajnie vermontowe (druga czy trzecia warka) ale to piwa ma wahania i czasami wady


    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika KobiNalewka Wyświetlenie odpowiedzi
    Lagerowe, dla odświeżenia sobie smaku mojego niegdyś piwa codziennego,
    .
    piłem z dwa miesiące temu i o dziwo był poprawny, bez warzyw i piwnicy. Miało też goryczke


    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika KobiNalewka Wyświetlenie odpowiedzi
    Grażynę....
    U mnie brak takiego piwa

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika KobiNalewka Wyświetlenie odpowiedzi
    jest Rio Bravo z Factorii za 6,39 zł,
    u mnie jest, nie piłem
    plus nowohuckie, koziołek dymny rockmill

    Pracownia piwa startuje 9,99-11,99zł (hadra, big le...) A jeszcze tydzień temu były po 5,99-6,99zł skonczyła im się promocja i weszła cena grimbergenów. Głupki

    Ja kupiłem porter z Żywca, bo do Żaby mi ciągle nie po drodze, a tu stoi jeszcze całkiem sensowna warka 22/07/2019
    Okocimski zleciał na 3,99zł, ale ja mam go w leclercu cały rok po 4,19zł
    Ogólnie pomimo ciekawej akcji -20% to nie ma co kupić

    Leave a comment:


  • KobiNalewka
    replied
    Również się wczoraj pofatygowałem.

    Tak jak piszesz - dobry deal Witnica IPA
    Wziąłem też trochę APA z Ambera,
    Lagerowe, dla odświeżenia sobie smaku mojego niegdyś piwa codziennego,
    Grażynę... dla żony.
    i coś tam jeszcze.
    W sumie szału nie ma, ale zapasy ne weekend są.

    W małym Tesco dodatkowo jest Rio Bravo z Factorii za 6,39 zł, jakbyś był zainteresowany.

    Leave a comment:


  • AndrewZG
    replied
    Byłem wczoraj - na uwagę zasługuje według mnie witnicka IPA, która w promocji stoi po 4 złote (butelka bezzwrotna).
    Ciekawostką są piwa z Pracowni Piwa - na półkach stały 3 rodzaje w małych butelkach 0,33l - ceny niestety powalające - Hadra po obniżce kosztuje 9, albo 9,50 zł, dwa inne o mniejszym ekstrakcie po 8 zł... Nawet w tych obniżonych cenach piwa te są moim zdaniem bardzo drogie, zważywszy, że inne najdroższe krafty w butelkach 0,5l wychodzą po 7,19 zł...

    Leave a comment:


  • DariuszSawicki
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika robox Wyświetlenie odpowiedzi
    W Tesco od 12 kwietnia wszystkie piwa butelkowe 20% taniej na butelce.
    U mnie od dziś 30% taniej. Promocja objęła również nowe piwo Żywiec Sesyjne IPA, które obecnie kosztuje 3,59 złotych.

    Leave a comment:


  • LESNICZYy
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dlugas Wyświetlenie odpowiedzi
    Wszystko oprócz trzy-czteropaków czy innych packów/kartonów/zestawów
    Kraft też, lecz co z tego jak u mnie te kilka kraftów co stoi jest po 8,99zł lub więcej
    Byłem przed chwilą i nic nie daje obniżka bo ceny na starcie są za wysokie
    A myślałem żę kupię ponad 10 browarów a tu lipa .

    Leave a comment:


  • KobiNalewka
    replied
    Wyższa cena = wyższy rabat

    Leave a comment:


  • dlugas
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika KobiNalewka Wyświetlenie odpowiedzi
    Może to głupie pytanie, ale czy krafty też?
    Wszystko oprócz trzy-czteropaków czy innych packów/kartonów/zestawów
    Kraft też, lecz co z tego jak u mnie te kilka kraftów co stoi jest po 8,99zł lub więcej

    Leave a comment:


  • Kryzys_Finansowy
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika KobiNalewka Wyświetlenie odpowiedzi
    Może to głupie pytanie, ale czy krafty też?
    Napisali, że:
    wszystkie piwa butelkowe
    * promocja dotyczy pojedynczych butelek

    Leave a comment:


  • KobiNalewka
    replied
    Może to głupie pytanie, ale czy krafty też?

    Leave a comment:


  • robox
    replied
    W Tesco od 12 kwietnia wszystkie piwa butelkowe 20% taniej na butelce.

    Leave a comment:


  • KobiNalewka
    replied
    Grubo

    Leave a comment:


  • ARTHUR
    replied
    Od 22.03.18. Ważne
    Attached Files

    Leave a comment:


  • Petitpierre
    replied
    W TESCO za 32zł jest potrójny, poczwórny, porter i ris, natomiast w Leclerc'u za 30zł jest barley wine, porter, porter z płatkami i ris. Zamówiłem sobie zestaw leclerc'owski; tesciański mam z Lidl'a za grosze, choć nie w całości.

    Leave a comment:

Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎