Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej Rosja 2018

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • Jack75g
    replied
    Ciekawa oferta dla smakoszy oraz kolekcjonerów szklanek i puszek na Mundial 2018 w sieci Piotr i Paweł.
    Dwa zestawy piw z Rosji z dedykowanymi szklankami, jeden z nich Browar Baltika, trzy rodzaje piw i szklanka 0,5 l. Ponadto na półkach widziałem 5 puszek o pojemności 0,9 lub 1 litr piw rosyjskich z tego 3 Baltika (strong, specjal).

    Leave a comment:


  • seba_gliwice
    replied
    Warsteiner - Edycja limitowana na World Cup 2018

    Znany niemiecki koncerniak WARSTEINER, jako oficjalny sponsor "Deutschland Mannschaft", wypuścił na rynek limitowaną edycję w jednorazowych aluminiowych butelkach 0,33l, z dedykowanym, osobno zaprojektowanymh kapslem.

    Niby koncerniak i znam ich płaski i jednowymiarowy sztandarowy wyrób, reklamowany po królewsku jako „Eine Königin unter der Bieren”, ale to piwo z pewnością jest inne i po wypiciu jednej butelki bardzo miło mnie zaskoczyło. Czyżby dołożyli starań i na Mistrzostwa rzeczywiście wypuścili nie tylko specjalne opakowanie (co czyni większość browarów), ale również bardzo dobre i ciekawe, specjalne piwo. Może o tym świadczyć krótka jak na ich wyroby data ważności. Jak dla mnie BRAVO WARSTEINER!!! – nie tylko za super pomysł na opakowanie, ale za świetne, solidne, codzienne piwo, do przysłowiowego kotleta …

    No cóż … pozostałe dwie flaszeczki odkładam na kibicowanie podczas finału marzeń „Polska-Niemcy”
    Attached Files

    Leave a comment:


  • KobiNalewka
    replied
    Dobra walizka. Puszczą to na jakiś market?

    Leave a comment:


  • nikita_banita
    replied
    Browar Waszczukowe.
    Attached Files

    Leave a comment:


  • dyczkin
    replied
    Takie rzeczy tylko w systemie szatańskim.

    Leave a comment:


  • ARTHUR
    replied
    Rozgrywany mecz Tyskie-Warka
    Attached Files

    Leave a comment:


  • ARTHUR
    replied
    Znalazlem w Carrefour
    Attached Files

    Leave a comment:


  • sebekz
    replied
    To ja tak sobie pozwolę hurtem...

    Piwa na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej – FIFA Rosja 2018

    Na pewno temat nie jest wyczerpany w stu procentach, ale dotarłem do wszystkich, do których dało się dotrzeć. Jak coś jeszcze znajdę, to uzupełnię, ale post jest efektem kilku tygodni przekopywania rynku, tak więc kraftowa lista powinna być w miarę kompletna.

    Leave a comment:


  • ARTHUR
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wpadzio Wyświetlenie odpowiedzi
    Nie po...gibały się Wam tematy? Koledze ARTHUROWI się akurat nie dziwię, bo ma ex officio wieczny problem z autogeotargetowaniem
    Ja Tobie już coś powiedziałem nie .
    Więc kup se koło i .....?
    A ode mnie to wiesz chyba że coś do mnie czujesz to podam Ci adres gdzie możesz pójść i się zabawić

    Leave a comment:


  • wpadzio
    replied
    Nie po...gibały się Wam tematy? Koledze ARTHUROWI się akurat nie dziwię, bo ma ex officio wieczny problem z autogeotargetowaniem
    Last edited by wpadzio; 04-06-2018, 22:15.

    Leave a comment:


  • LESNICZYy
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika robox Wyświetlenie odpowiedzi
    Złoty Łan - "Zestaw kibica Mundial 2018" 6 piw ( 3*chmielowe, 2*jasne pełne, 1*pszeniczne ) + pokal. Widziane w sieci Dino za 26,99 złotego.
    Dino obniżyło zestaw do 23,99 zł

    Leave a comment:


  • ARTHUR
    replied
    MILOSŁAW raz jeszcze
    Attached Files

    Leave a comment:


  • KobiNalewka
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika nikita_banita Wyświetlenie odpowiedzi
    Gloger puścił serię trzech piw "piłkarskich" w nawiązaniu do Mistrzostw - gol,gol,gol; wolej oraz karniak.
    Które to od 29 maja w Carrfourze będą po 5,99 zł/szt. (normalnie zaporowe 7,99)
    Skuszę się na gola.

    Leave a comment:


  • robox
    replied
    Złoty Łan - "Zestaw kibica Mundial 2018" 6 piw ( 3*chmielowe, 2*jasne pełne, 1*pszeniczne ) + pokal. Widziane w sieci Dino za 26,99 złotego.
    Last edited by robox; 28-05-2018, 12:40.

    Leave a comment:


  • dadek
    replied
    A nie, to ja źle zerknąłem, rzeczywiście to temat o mistrzostwach, sorka .
    Co nie zmienia faktu, że odradzam zakupy powyższych specyfików, szkoda wątroby. Oczywiście nie dotyczy to Miłosławów .

    Leave a comment:

Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎