Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Uwaga! Nieuczciwa promocja Żywca.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kangurpl
    Senior
    • 03-2002
    • 2660

    #31
    adam16 napisał(a)
    Zythum ujął sprawę idealnie. Tak niestety jest .
    Czasami odechciewa się pracować kiedy mieszają się w najprostsze sprawy różni główni specjaliści.
    A ja mam przyjemność?? świadczyć Waszej firmie usługi, może dzięki temu mam co robić?
    Świat należy do młodzieży, młody robi - stary leży.
    "W niebie nie ma piwa, więc pijmy je tutaj."

    "denerwować się - mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych"

    Comment

    • ppns
      Senior
      • 10-2002
      • 1737

      #32
      Odp: Odp: Odp: Odp: Uwaga! Nieuczciwa promocja Żywca.

      baklazanek napisał(a)



      No nie przesadzaj tak z Gripenem. Jakoś Czesi i Węgrzy nie skarżą się na to ze ich nabito w butelkę!
      Nie narzekają , bo pod pozorem trudności budżetowych zrezygnowali z Gripena.
      piwoppns@wp.pl

      Comment

      • ppns
        Senior
        • 10-2002
        • 1737

        #33
        Żywiec napisał(a)
        Myślę, że wina leży po stronie hipermarketu ale jako przedstawiciel Żywca chciałbym zamazać negatywne wrażenie

        Twoje
        Nagatywne wrażenie powstało w wyniku działania żabojadów , a nie
        browaru Żywiec. To Auchan powinien przeprosić wszystkich piwoszy za to , że nie postępuje elegancko.
        piwoppns@wp.pl

        Comment

        • Dudlik
          Senior
          • 11-2002
          • 269

          #34
          Firma Żywiec mnie przeprosiła i przesłała szklanki także jestem zadowolony. Bardzo miła pani przysłała mi przeprosiny a także 2 płytki i 12 szklanek do piwa z czego ja i moi znajomi bardzo się cieszymy Prócz tej pani jeszcze jedna osoba z Żywca chciała mi przesłać szklankę, także jeśli bym przyjął od wszystkich szklanki to ja w końcu byłbym nieuczciwy. Parę postów wcześniej o tym już pisałem o czym już wspomniał ART. Bardzo jednak dziękuję i chciałbym tu napisać, że skoro firma Żywiec ma tak dobrych pracowników jak ty Żywiec to niech się nie martwi promocjami. Tobie zaś należy się od firmy premia albo podwyżka. Pozdrawiam i twoje zdrowie
          Piana jak śmietana smak szesnastoletniej dziewczyny! To jest piwko!

          Comment

          • baklazanek
            † 2014 Piwosz w Raju
            • 08-2001
            • 3562

            #35
            Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Uwaga! Nieuczciwa promocja Żywca.

            ppns napisał(a)


            Nie narzekają , bo pod pozorem trudności budżetowych zrezygnowali z Gripena.
            No rzeczywiście Czesi wycofali się z umowy ale jak pisze Wyborcza oficjalnie z przyczyn powodzi a nieoficjalnie zadziałała znowu polityka. Natomiast Węgrzy pozostali przy Gripenie.

            Comment

            • ppns
              Senior
              • 10-2002
              • 1737

              #36
              Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Uwaga! Nieuczciwa promocja Żywca.

              baklazanek napisał(a)


              No rzeczywiście Czesi wycofali się z umowy ale jak pisze Wyborcza oficjalnie z przyczyn powodzi a nieoficjalnie zadziałała znowu polityka. Natomiast Węgrzy pozostali przy Gripenie.
              Zobaczymy jak długo Madziarzy wytrwają. A polityka oznacza t tym kontekscie tylko oczywistą prawdę : w NATO są równi i równiejsi.
              Równiejsi to USA , czasami równiejszymi są Anglicy ,Niemcy ,Francuzi.
              Inni to równi.
              Nie łączyc z polityką ,
              bo w najlepszym dla nas razie ART wykasuje nasze wymądrzanie się.
              piwoppns@wp.pl

              Comment

              • baklazanek
                † 2014 Piwosz w Raju
                • 08-2001
                • 3562

                #37
                Kończymy ten temat w tym miejscu bo to nie miejsce na tego typu dyskusje.

                Comment

                • adam16
                  Senior
                  • 02-2001
                  • 9865

                  #38
                  O samolocie wielozadaniowym jest w temacie Wybór samolotu wielozadaniowego
                  Browar Hajduki.
                  adam16@browar.biz
                  Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                  Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                  Comment

                  • Klosterkeller
                    PremiumUżytkownik
                    • 02-2002
                    • 119

                    #39
                    Nie było mnie troche i co widzę: aleście się rozgadali: - śmierć korporacjom, na pohybel hipermarketom, grippeny, z powodu głupiej szklanki- Boże!!!
                    Jak się cieszę! Jestem w domu!
                    A swoją drogą musze przyznać, że Żywiec jest rozsądnie prowadzoną firmą, i dobór personelu jest całkiem poprawny. Nie wiem jak oni zmuszają tych swoich ludzi do pracy, ale odnoszę wrażenie , że im się chce, że mają jakąś saatysfakcję z pracy dla Żywca. Może by tak pogadac o satysfakcji z pracy zawodowej przy produkcji i dystrybucji piwa ?
                    piwo jest lepsze

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎