Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

3 kufle Piasta

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • BAJ
    Senior
    • 02-2002
    • 201

    #16
    Andi napisał(a)
    No i chyba do mojej kolekcji
    Wybiorę jakiś ładny egzemplarz.
    gdzie się piwo warzy
    tam się dobrze darzy

    Comment

    • asr
      Junior
      • 05-2003
      • 19

      #17
      Jutro się wybieram na żużel, tam Piast się leje tonami, to liczę że moze uda mi się zebrać te kapsle i dostanę taki fajny kufelek

      Comment

      • polanka
        Junior
        • 05-2003
        • 17

        #18
        robox napisał(a)
        Nieoficjalnie dowiedziałem się od znajomego, że pewna partia tych promocyjnych kufli trafiła do knajp (narazie wiem o jednej), gdzie leją Piasta...
        Ja też dowiedziałem się o jednej takiej knajpie w Polkowicach.
        Po zamówieniu paru piwek można otrzymać promocyjny kufelek.
        Zapewnia o tym kolega "CYGAN".

        Comment

        • BuR
          Senior
          • 01-2003
          • 104

          #19
          PyTaNkO...

          Ja zebrałem jak narazie 3 zawleczki i 2 kapsle, wraz z tylnymi etykietami. Stąd moje pytanie - Czy wie ktoś może, czy przy wysyłaniu można mieszać, np 8 zawleczek i 4 kapsle (z etykietami), czy trzeba osobno kapsle, osobno etykiety??? Aha. Nie wspomniane było, że przy wysyłce zawleczek trzeba dołączyć też jeden wypełniony kupon z etykiety. Zdrówko
          Last edited by BuR; 21-05-2003, 13:46.

          Comment

          • breslauer
            Senior
            • 05-2002
            • 2690

            #20
            Odp: PyTaNkO...

            BuR napisał(a)
            Ja zebrałem jak narazie 3 zawleczki i 2 kapsle, wraz z tylnymi etykietami. Stąd moje pytanie - Czy wie ktoś może, czy przy wysyłaniu można mieszać, np 8 zawleczek i 4 kapsle (z etykietami), czy trzeba osobno kapsle, osobno etykiety??? Aha. Nie wspomniane było, że przy wysyłce zawleczek trzeba dołączyć też jeden wypełniony kupon z etykiety.
            Z tego co wiem, to nie można mieszać zawleczek z puszek z kapslami i etykietami. Wysyłać należy etykiety razem z kapslami. I jeszcze jedna rzecz, o której nie wspomina się jasno na etykietach - trzeba ze sklepu wziąć taki specjalny kupon-zgłoszenie i dołączyć go do wysyłanych etykiet i kapsli lub zawleczek. Ja też myślałem, że wystarczy wypełnić pola na odwrocie kontretykietki, dopóki nie znalazłem w sklepie owego kuponu zgłoszeniowego.

            Comment

            • BuR
              Senior
              • 01-2003
              • 104

              #21
              OK - dzięki. Lecę do sklepu

              Comment

              • korn8dwa
                Junior
                • 01-2003
                • 7

                #22
                Promocja Piasta

                Czy ktoś mógłby mi powiedzieć gdzie można poczytać o promocji z etykietami Piasta? Skąd wziąć kupon, czy można mieszać etykiety z jasnego i mocnego piwa, etc?
                panowie!!! zdrowie Pań (szczegolnie jednej :]) !!!

                Comment

                • BuR
                  Senior
                  • 01-2003
                  • 104

                  #23
                  Odp: Promocja Piasta

                  korn8dwa napisał(a)
                  Czy ktoś mógłby mi powiedzieć gdzie można poczytać o promocji z etykietami Piasta? Skąd wziąć kupon, czy można mieszać etykiety z jasnego i mocnego piwa, etc?
                  W każdym sklepie, gdzie jest plakat, który mówi o promocji - nawet w naszej biedzie
                  http://www.browary-piast.com.pl/ - stąd narazie się też z dużo nie dowiesz... Można mieszac oczywiście wszystkie etykiety - już ci z resztą mówiłem

                  Comment

                  • BuR
                    Senior
                    • 01-2003
                    • 104

                    #24
                    Jeszcze jedno pytanko

                    Czy wie ktoś może jaką pojemnośc mają promocyjne kufle???

                    Comment

                    • jedrek
                      Junior
                      • 01-2003
                      • 9

                      #25
                      kufle Piast są półlitrowe
                      jędrek

                      Comment

                      • Pepek
                        Senior
                        • 04-2003
                        • 1499

                        #26
                        Z poprzedniego postu wnioskuję, że rozsyłanie kufli Piasta się zaczęło (czy słusznie ). Ja nadal cierpliwie czekam i czekam.

                        Comment

                        • breslauer
                          Senior
                          • 05-2002
                          • 2690

                          #27
                          No i stało się - mój ojciec dostał już swój kufel z napisem, jaki sobie zażyczył. Teraz ja czekam niecierpliwie na swój!!!

                          Comment

                          • robox
                            = kapslarz =
                            • 11-2002
                            • 8188

                            #28
                            Dowiedziałem się, że ta promocja jest związana nie tylko z kuflami.
                            Znajomy twierdzi, że przy zamówieniu chyba ośmiu Piastów, masz obiecany okrągły pozłacany otwieracz z napisem Piast.

                            Comment

                            • Pepek
                              Senior
                              • 04-2003
                              • 1499

                              #29
                              Sprawiedliwości stało się zadość!!! Właśnie przed chwilą odebrałem telefon z wiadomością od mojej Pani, że po długim oczekiwaniu stałem się w końcu właścicielem tegoż kufelka.

                              Comment

                              • breslauer
                                Senior
                                • 05-2002
                                • 2690

                                #30
                                Jjjjest, jjjest, jjjjest - wczoraj odebrałem na poczcie swój kufel Piasta z wygrawerowanym słowem, które chciałem !!!

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎