Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

3 kufle Piasta

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • crizz
    ...
    • 02-2003
    • 1255

    #31
    Czekam już miesiąc... czy powinienem się niepokoić? Jak długo Wy czekaliście?

    Comment

    • Pepek
      Senior
      • 04-2003
      • 1499

      #32
      No niestety musisz być jeszcze trochę cierpliwy. Ja kufel dostałem dokładnie 6 tygodni i 2 dni po wysłaniu kuponu wraz kontrami i kapslami.

      Comment

      • BuR
        Senior
        • 01-2003
        • 104

        #33
        Ja też wyczekuję na swoje kufle, ale jeszcze się nie niepokoję, bo zawleczki wysłałem dopiero ostatniego dnia Czerwca(wszystko zawsze na ostatnią chwilę ).
        Last edited by BuR; 22-07-2003, 08:58.

        Comment

        • crizz
          ...
          • 02-2003
          • 1255

          #34
          Hmmm... niedługo miną 2 miesiące od wysłania, a tu ani widu, ani słychu... Może komuś z Was ostał się kuponik, na którym był numer infolinii tej promocji? Albo ktoś był bardziej zapobiegliwy niż ja i sobie ten numer przepisał? Będę wdzięczny!

          Comment

          • Simon
            † 1964-2008 Piwosz w Raju
            • 02-2001
            • 993

            #35
            tego typu promocje wymagają cierpliwości. We Wroclawiu jest jedna firma która zajmuje się grawerowaniem i jest napewno zawalona robotą... a robią to partiami...
            Simon

            Comment

            • Pepek
              Senior
              • 04-2003
              • 1499

              #36
              No to rzeczywiście coś przeginają ci organizatorzy. Jakiś kupon na pewno mam, zatem sprawdzę i numer podam jutro.
              Z drugiej strony kumpel z pracy wysłał zwój zestaw przedostatniego dnia promocji i też jeszcze czeka.

              Comment

              • Pepek
                Senior
                • 04-2003
                • 1499

                #37
                Jak ten czas leci..., już jest jutro Wykonałem jeden telefon do domu i numery już są. Oto one:
                0...22 5501107 i 0...22 5501117

                We Wroclawiu jest jedna firma która zajmuje się grawerowaniem i jest napewno zawalona robotą... a robią to partiami...
                Nie sądzę, aby ksywki lub imiona grawerowano we Wrocławiu. Raczej chyba w Wa-wie, bo tam urzęduje firma CO i tam urzęduje firma, która tę promocję prowadzi.

                Comment

                • crizz
                  ...
                  • 02-2003
                  • 1255

                  #38
                  Dzięki, Pepek! Miła Pani orzekła, że "nie ma mnie w bazie", ale mam się nie niepokoić, zgłoszeń było tak dużo, że baza jest wciąż uzupełniana. Do jutra ustali, co z moim zgłoszeniem.

                  Comment

                  • breslauer
                    Senior
                    • 05-2002
                    • 2690

                    #39
                    Tak siedzieliśmy sobie ostatnio "Pod Strzechą" w miłym gronie i snuliśmy przeróżne dywagacje o promocjach ... Wyszło nam, że Tyskie dawali kufle na zasadzie "kto pierwszy", Kasztelan dawał kufle na tej samej zasadzie, padło jeszcze parę przykładów tego typu, a Piast zrobił inaczej - każdy kto wysyłał promocyjne kapsle dostaje kufel. I wtedy Pepek rzucił ciekawą myśl: a może to tak na pożegnanie browaru Piastowskiego zrobili się mili?

                    Comment

                    • jerzy
                      piwoholik
                      • 10-2001
                      • 4705

                      #40
                      Wysłałem kapsle pod koniec czerwca, a jak się dowiedziałem telefonicznie do bazy zostałem wpisany dopiero 8. sierpnia. I to tylko jeden raz, a w kopercie wyslałem dwa komplety! Mają to sprawdzić, ale to już wróży niezły burdel w firmie organizującej tę promocję.
                      No i dowiedziałem się, że na ten jeden kufel wpisany już do bazy będę czekać jeszcze przynajmniej 3 tygodnie...
                      browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

                      Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

                      Comment

                      • robox
                        = kapslarz =
                        • 11-2002
                        • 8188

                        #41
                        Jerzy, znajomy także wysłał kapsle pod sam koniec promocji, kufel otrzymał w zeszłym tygodniu. Prawie zapomniał o tej promocji a tu wezwanie na pocztę, po odbiór kufelka Piasta w firmowym kartoniku .

                        Comment

                        • jerzy
                          piwoholik
                          • 10-2001
                          • 4705

                          #42
                          Widać ja nie mam szczęścia.
                          Jak zwykle...
                          browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

                          Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

                          Comment

                          • roman-n
                            Senior
                            • 10-2001
                            • 183

                            #43
                            kufelki

                            ja też czekam i czekam ale dzwoniłem do firmy i moje kufelki się juz grawerują

                            jeszcze tylko dwa tygodnie
                            Пиво не чай, стакана не хватит ;-)

                            Comment

                            • breslauer
                              Senior
                              • 05-2002
                              • 2690

                              #44
                              A swoją drogą ta promocja to bardzo dobry trening cierpliwości ...

                              Comment

                              • robox
                                = kapslarz =
                                • 11-2002
                                • 8188

                                #45
                                Odp: kufelki

                                roman-n napisał(a)
                                ale dzwoniłem do firmy i moje kufelki się juz grawerują
                                Chyba standardowa odpowiedź, po tym, ile osób wydzwania z pytaniem o swoje kufelki .

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎