Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

3 kufle Piasta

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • jerzy
    piwoholik
    • 10-2001
    • 4705

    #46
    W końcu, po długim oczekiwaniu, wczoraj odebrałem na poczcie pudełko ze szkiełkiem ozdobionym Halą Stulecia i Iglicą oraz odpowiednim napisem.
    Ciekawe za ile miesięcy dostanę drugi kufel. A 24 kapsle wysłałem w jednej kopercie...
    browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

    Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

    Comment

    • roman-n
      Senior
      • 10-2001
      • 183

      #47
      wiwat piast !

      dzisiaj w końcu skompletowałem pełen zestaw kufelków Piasta. Chwała Piastowi - to pierwsza promocja w której producent dotrzymał słowa. Brawo !

      teraz czekam na bosmana i okocim...
      Пиво не чай, стакана не хватит ;-)

      Comment

      • breslauer
        Senior
        • 05-2002
        • 2690

        #48
        Wczoraj moja żona odebrała swój kufel Piasta - a wysyłała pod koniec czerwca. Tak więc do tych, którzy nie dostali - czekajcie cierpliwie, bo wynika z tego, że faktycznie wszyscy dostają.

        Comment

        • roman-n
          Senior
          • 10-2001
          • 183

          #49
          okocim rulez

          i dzisiaj nadszedł kufelek Okocimia - wielkie brawa dla grupy CO - KP może za nimi torby nosić
          Пиво не чай, стакана не хватит ;-)

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            • 02-2001
            • 23799

            #50
            ten kufel Okocimia to taki substytut tytułowych kufli Piasta?
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • breslauer
              Senior
              • 05-2002
              • 2690

              #51
              Odp: okocim rulez

              roman-n napisał(a)
              i dzisiaj nadszedł kufelek Okocimia - wielkie brawa dla grupy CO - KP może za nimi torby nosić
              A co to ma wspólnego z promocją Piasta i kuflami Piasta?

              Comment

              • Pepek
                Senior
                • 04-2003
                • 1499

                #52
                A tam, czepiasz się. W końcu można się pomylić. Nie dość, że oba browary mają te same władze , to na dodatek wzór szklanej wersji okocimskiej jest identyczny jak piastowskiej (poza rysuneczkami oczywiście).

                Comment

                • breslauer
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 2690

                  #53
                  A tam, mam ochotę popodszczypywać ludzi ... Ale to nie na temat i zamilknijmy, bo zaraz wkroczy ART.

                  Comment

                  • breslauer
                    Senior
                    • 05-2002
                    • 2690

                    #54
                    Porównaliśmy z żoną nasze kufle Piasta i ku naszemu zaskoczeniu stwierdziliśmy, że różnią się one znacznie. Mój ma dno wycięte w "ząbki", mojej żony ma całkiem gładkie. Kufel żony jest wyższy, a w dodatku ma zupełnie inaczej wyprofilowaną rączkę. Tak samo różnią się napisy - są wykonane zupełnie inną czcionką, a wyglądają, jakby były robione różnymi technikami. W końcu logo Piasta i obrazek są umieszczone na różnych wysokościach. Wrażenia mamy takie, że robiły te kufle różne firmy i inaczej podeszły do zadania (napis na moim kuflu na przykład nie podoba mi się zupełnie).

                    Comment

                    • asr
                      Junior
                      • 05-2003
                      • 19

                      #55
                      breslauer napisał(a)
                      Porównaliśmy z żoną nasze kufle Piasta i ku naszemu zaskoczeniu stwierdziliśmy, że różnią się one znacznie. Mój ma dno wycięte w "ząbki", mojej żony ma całkiem gładkie. Kufel żony jest wyższy, a w dodatku ma zupełnie inaczej wyprofilowaną rączkę. Tak samo różnią się napisy - są wykonane zupełnie inną czcionką, a wyglądają, jakby były robione różnymi technikami. W końcu logo Piasta i obrazek są umieszczone na różnych wysokościach. Wrażenia mamy takie, że robiły te kufle różne firmy i inaczej podeszły do zadania (napis na moim kuflu na przykład nie podoba mi się zupełnie).
                      Być może qfle są wykonawyne ręcznie, a nie maszynowo i stąd te różnice

                      Comment

                      • robox
                        = kapslarz =
                        • 11-2002
                        • 8188

                        #56
                        breslauer napisał(a)
                        Tak samo różnią się napisy - są wykonane zupełnie inną czcionką, a wyglądają, jakby były robione różnymi technikami.
                        i może to zależało od fantazji osoby grawerującej .

                        Comment

                        • Ja2ger
                          Senior
                          • 10-2002
                          • 177

                          #57
                          Ja widziałem na razie 2 kufle Piasta (swojego jeszcze nie dostałem ) i stwierdziłem, że jedne są grawerowane ręcznie - charakteryzują się ładną i wyraźną kreską lecz litery są niedokładne i linia często "wychodzi" poza miejsce przeznaczenia (robione w pośpiechu); drugie natomiast są grawerowane przez maszynę - charakteryzują się inną czcionką, kreska jest dokładna ale mniej wyraźna i jest zbudowana z cienkich poziomych resek (ślady po maszynie).

                          Comment

                          • crizz
                            ...
                            • 02-2003
                            • 1255

                            #58
                            Mam kufel. Polskim zwyczajem, trochę ponarzekam. Kufel jest jakby odlewany z formy, co można rozpoznać po brzydkim szwie. Nadruki zrobiono centralnie na szwie. Mój nick, chociaż wyraźnie zaznaczyłem, że jest pisany z małej litery, wygrawerowano z dużej. Grawer musiał także sporo popijać z takiego kufla, bo widać, że mu się ręka parę razy omsknęła .
                            Ale co tam. Kształt ma fajny, a i piwo z niego smakuje!

                            Comment

                            • Ja2ger
                              Senior
                              • 10-2002
                              • 177

                              #59
                              Właśnie dostałem kufel. Wersja grawerowana maszyną.
                              Mój nick, chociaż wyraźnie zaznaczyłem, że jest pisany z małej litery, wygrawerowano z dużej.
                              Tak, rzeczywiście bystrzaki to z nich nie są...ja mam napisane "Ja2Ger :/
                              Poczta Polska nie popisała się zbytnio - opakowanie nieźle pogniecione. Chyba nie bardzo im zależalo na dostarczeniu przesyłki w calości ...na szczęście kufel jest cały

                              Comment

                              • breslauer
                                Senior
                                • 05-2002
                                • 2690

                                #60
                                Ja2ger, nie przejmuj się - opakowania kufli mojego i mojej żony też wyglądały, jakby nimi ktoś grał w piłkę (albo: jakby psu z gardła wyjęte), ale kuflom nic się nie stało ... na szczęście ...

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎