Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

3 kufle Piasta

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • BuR
    Senior
    • 01-2003
    • 104

    #61
    Nie pamiętam dokładnie, ale zdaje się, że Piast zapewniał o dostarczeniu kufli w ciągu miesiąca, tymczasem ja swój dostałem dopiero w październiku (wysłałem im zawleczki jeszcze w czerwcu). Ponadto dostałem 1, a nie 3 kufle(wysłałem 36 zawleczek), no ale w końcu pisali "Kufel Piasta Twój na 100%" (Kufel, a nie kufle ). Dobry i ten jeden. Napis, choć w słabej jakości, jest ładnie wyśrodkowany - mój kumpel dostał kufel z nieco "scentrowanym" napisem...

    Comment

    • jerzy
      piwoholik
      • 10-2001
      • 4705

      #62
      36 zawleczek w jednej kopercie? Mnie "zrobili" podobnie - 24 kapsle i jeden tylko kufel. Dzwoniłem do nich już trzy razy z reklamacją - mają do mnie oddzwonić jak coś ustalą. Ciekawe kiedy - pewnie "na św. Dygdy"...
      Zastanawiam się nad poskarżeniem się do Piasta (na firmę organizującą promocję), choć pewnie nic to nie da.
      browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

      Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

      Comment

      • Pepek
        Senior
        • 04-2003
        • 1499

        #63
        Rzeczywiście i w tej i w innych promocjach dziwnie i nierówno traktuje się uczestników. Mój kumpel z pracy wysłał 3 komplety (kontry + kapsle) i kilka dni temu dostał ostatni, trzeci kufel Piasta. A zestawy wysłał przedostatniego dnia promocji.
        Nie wiem, ale może jeszcze też doczekacie się swoich następnych szkiełek.

        Comment

        • jerzy
          piwoholik
          • 10-2001
          • 4705

          #64
          Cytuję co napisałem 4. września:
          Wysłałem kapsle pod koniec czerwca, a jak się dowiedziałem telefonicznie do bazy zostałem wpisany dopiero 8. sierpnia. I to tylko jeden raz, a w kopercie wyslałem dwa komplety! Mają to sprawdzić, ale to już wróży niezły burdel w firmie organizującej tę promocję.
          Czyli minęły już dwa miesiące od kiedy podobno poszukują mojej koperty by sprawdzić, czy rzeczywiście wysłałem dwa komplety kuponów, czy tylko jeden.
          Tak więc BuR - lepiej dzwoń do Warszawy na (22) 5501107 lub 5501117 - bo mogli już o Tobie zapomnieć.
          Last edited by jerzy; 06-11-2003, 11:30.
          browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

          Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

          Comment

          • jerzy
            piwoholik
            • 10-2001
            • 4705

            #65
            jerzy napisał(a)
            36 zawleczek w jednej kopercie? Mnie "zrobili" podobnie - 24 kapsle i jeden tylko kufel. Dzwoniłem do nich już trzy razy z reklamacją - mają do mnie oddzwonić jak coś ustalą. Ciekawe kiedy - pewnie "na św. Dygdy"...
            Zastanawiam się nad poskarżeniem się do Piasta (na firmę organizującą promocję), choć pewnie nic to nie da.
            Oczywiście nie oddzwonili, więc po raz kolejny ja zadzwoniłem. Powiedzieli mi, że nie dostanę - bo mają tylko jedno moje zgłoszenie.
            Gdybym wysłał dwa zgłoszenia w dwóch kopertach, to by jedna mogła zginąć na poczcie. Ale wysłałem dwa komplety w JEDNEJ
            kopercie. Zginęło im kurwa pół listu?!
            Napisałem maila do CO. Ciekawe czy wogóle odpiszą, a nawet jeśli - to czy będzie to coś więcej niż typowe "ble, ble, ble".
            browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

            Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

            Comment

            • Cooper
              Senior
              • 11-2002
              • 6055

              #66
              Cieszcie się że w ogóle Wam cokolwiek przysłali. Ja wysyłalem już do 3 lub 4 konkursow browarów i zawsze robili ze mnie wała nic nie przysyłając. Jedyne co im sprawnie idzie to zamykanie browarów. Ciekawe kiedy i ich zamkną
              Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
              1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

              Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

              Comment

              • jerzy
                piwoholik
                • 10-2001
                • 4705

                #67
                Tylko że w tym przypadku kufel był niby gwarantowany!
                W innych przypadkach nic nie wysyłam.
                browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

                Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎