Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Elegancki pokal do Amberowskiego Koźlaka

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • abernacka
    Senior
    • 12-2003
    • 10837

    Elegancki pokal do Amberowskiego Koźlaka

    Już niedługo pojawi się w naszych sklepach nowa promocja z browaru Amber. Do pięciu piwek będzie dołączony oto ten elegancki pokal.
    Attached Files
    Last edited by abernacka; 07-12-2004, 19:31.
    Piwna turystyka według abernackiego
  • Misiekk
    Senior
    • 05-2001
    • 913

    #2
    A czy ja, chłopak zDolnego Śląska mogę stać się posiadaczem takiego pokala. Piszesz, że w naszych sklepach (czyt. waszych) i dlatego pytam czy ktoś mi dopomoże w staniu się właścicielem tegoż szkiełka
    Piwo to jest życia blues, daje miłość oraz luz. :)

    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      #3
      ulalallaaa, śliczny, pewnie ze 20 zł trzeba będzie wyłożyć, a ja lubię wszytkiego mieć w komplecie po 6 szt
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      • abernacka
        Senior
        • 12-2003
        • 10837

        #4
        Misiekk napisał(a)
        A czy ja, chłopak zDolnego Śląska mogę stać się posiadaczem takiego pokala.(...)
        W przyszłym roku planuję kilka wycieczek na południe kraju. A więc jak tylko będę wybierał się w wasze strony dam znać (zawsze z dwa/trzy takie kartoniki mogę ze sobą zabrać).
        Piwna turystyka według abernackiego

        Comment

        • pepesz
          Member
          • 09-2004
          • 85

          #5
          Pokalek jest przesliczny, tylko kto wypije Koźlaka

          Comment

          • Andrewbrw
            Senior
            • 03-2004
            • 932

            #6
            Prawdziwy skarb! Kolego Abernacka!Jeśli będziesz kiedyś wybierał się w moje strony-pozwól ,że zarezerwuję sobie jeden taki kartonik u Ciebie!!! no chyba ,że to ja prędzej odwiedzę Trójmiasto ale to pewnie dopiero w maju
            Zestaw pikny- a pokal chyba podobny do Palma

            Comment

            • marian1920
              Senior
              • 10-2003
              • 1333

              #7
              tez byłbym zainteresowany tym zestawem

              Comment

              • Misiekk
                Senior
                • 05-2001
                • 913

                #8
                pepesz napisał(a)
                Pokalek jest przesliczny, tylko kto wypije Koźlaka
                Głupie pytanie! JA!!! a jeśli nie ja to znajdzie się pełno chętnych ...
                Piwo to jest życia blues, daje miłość oraz luz. :)

                Comment

                • abernacka
                  Senior
                  • 12-2003
                  • 10837

                  #9
                  Andrewbrw napisał(a)
                  Prawdziwy skarb! Kolego Abernacka!Jeśli będziesz kiedyś wybierał się w moje strony-pozwól ,że zarezerwuję sobie jeden taki kartonik u Ciebie!!!...)
                  W takim razie realizacja zamówienia nastąpi zapewne w lutym (na warsztatach we Wrocku) albo w marcu (na giełdzie w Świdnicy).

                  Ps.Prawie bym zapomniał. Napis umieszczony na pokalu jest piaskowny.
                  Last edited by abernacka; 07-12-2004, 20:57.
                  Piwna turystyka według abernackiego

                  Comment

                  • marian1920
                    Senior
                    • 10-2003
                    • 1333

                    #10
                    mnie niestety na giełdach nie będzie i czy jest możliwość przesłania tego pocztą?? bo raczej na górny śląsk ta promocja nie dojdzie a bardzo by mi zależało..

                    Comment

                    • abernacka
                      Senior
                      • 12-2003
                      • 10837

                      #11
                      Niestety, ale zrezygnowałem z wysyłki większej ilości piw, ponieważ zostałem bardzo źle potraktowany przez jednego forumowicza, który zarzucił mi po pierwsze, że wysyłałem mu stare piwko a po drugie, że źle je zabezpieczyłem!

                      Ps. Niewykluczone, że pojawię się na Ślasku w okolicach maja.
                      Last edited by abernacka; 07-12-2004, 22:34.
                      Piwna turystyka według abernackiego

                      Comment

                      • Pogoniarz
                        † 1971-2015 Piwosz w Raju
                        • 02-2003
                        • 7971

                        #12
                        pepesz napisał(a)
                        Pokalek jest przesliczny, tylko kto wypije Koźlaka
                        Ja wypiję ,ale pokalek też łykam.Myślę,że będzie w Geant u mnie


                        Prawie jak Piwo
                        SZCZECIN

                        Comment

                        • Twilight_Alehouse
                          Chmielowisko.pl
                          • 06-2004
                          • 6310

                          #13
                          pepesz napisał(a)
                          Pokalek jest przesliczny, tylko kto wypije Koźlaka
                          No tak, to rzeczywiscie strasznie dziwne, że ktoś mógłby zechcieć wypić Koźlaka...

                          A sam pokalek rzeczywiscie urodziwy. Chętnie zaopatrzę się w taki zestaw. Moze nawet w dwa

                          Comment

                          • Twilight_Alehouse
                            Chmielowisko.pl
                            • 06-2004
                            • 6310

                            #14
                            To szkiełko jest półlitrowe czy 0,3? Nie chciałbym wlewać koźlaczka na raty.

                            Comment

                            • abernacka
                              Senior
                              • 12-2003
                              • 10837

                              #15
                              Twilight_Alehouse napisał(a)
                              To szkiełko jest półlitrowe czy 0,3? Nie chciałbym wlewać koźlaczka na raty.
                              Niestety, tego to ja nie wiem! Niewykluczone, że jutro czegoś więcej się dowiem!
                              Piwna turystyka według abernackiego

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎