Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Tyskie. Siła Tych stron.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ZIOMEK2
    Gość
    • 09-2004
    • 2523

    Tyskie. Siła Tych stron.

    Przy zakupie 16 piw Tyskie możesz otrzymać szklankę Tyskie ( 0,5l ) z hokeistą GKS-u, zaś za 24 piwa Tyskie - koszulkę ( czarna z logo GKS-u ) i nadruk:

    Z TYCH
    Jestem dumny

    Uwaga !
    Zakup jednorazowy w/g paragonu w sklepie, w knajpie jest już elastyczniej - prawdopodobnie sprzedaż łączona (?) - chyba ktoś się grubo pomylił ?

    Wychodząc ze sklepu lub z knajpy, z tyskimi piwami pod pachą, można zaśpiewać:

    W Tychach najlepsze piwo.
    W Tychach jest GKS.
    Tychy trzeba szanować.
    Tychy nasz GKS.

    ( w/g info - reklama )

    Akcja trwa !

    PS
    Droga strasznie ta droga do Mistrza - hej !
    ( to moje, bardzo płaczliwe bo chyba ktoś się pomylił, jeszcze nie wiem czy w Tychach, Poznaniu, czy w Warszawie ? )
    Jak zwykle trudne ( ilościowo /koszta ) są te promocje z KP, ale jeżeli nie chcesz to nie musisz brać w tym udziału !
  • marian1920
    Senior
    • 10-2003
    • 1333

    #2
    ja musze się pochwalić że takie szklaneczki mam i wyglądają one super

    Comment

    • grzes_ch
      Senior
      • 10-2003
      • 612

      #3
      Dziwna ta promocja . Bo albo jest robiona za późno ( świętowanie mistrza roku ubiegłego ) albo przedwcześnie ( jeszcze się może okazać iż mistrz jest pasiasty ( oby ! ))

      Comment

      • ZIOMEK2
        Gość
        • 09-2004
        • 2523

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika marian1920
        ja musze się pochwalić że takie szklaneczki mam i wyglądają one super
        Masz cały skład i przynajmniej jedną koszulkę - jak Ty to zrobiłeś, przecież to daje ogromne ilości piwa ?

        Dla mnie max. 4-5 piw + szklanka to odpowiednia promocja hokeistów i piwa, zaś idąc na mecz powinna być szklanka gratis !
        Last edited by ZIOMEK2; 11-03-2006, 11:28.

        Comment

        • marian1920
          Senior
          • 10-2003
          • 1333

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ZIOMEK2
          Masz cały skład i przynajmniej jedną koszulkę - jak Ty to zrobiłeś, przecież to daje ogromne ilości piwa ?

          Dla mnie max. 4-5 piw + szklanka to odpowiednia promocja hokeistów i piwa, zaś idąc na mecz powinna być szklanka gratis !
          koszulki nie mam, ale mam szkło po prostu dokonałem wymiany na te szklaneczki i tak oto stały się moją własnościa

          Comment

          • marian1920
            Senior
            • 10-2003
            • 1333

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika marian1920
            koszulki nie mam, ale mam szkło po prostu dokonałem wymiany na te szklaneczki i tak oto stały się moją własnościa
            bo faktycznie, szklanka do 16 piw to już przesada dla mnie max to szklanka do 6 piw, ewentualnie 7, ale nie do 16 .........

            Comment

            • remfire
              Senior
              • 03-2004
              • 1334

              #7
              To chyba jakaś paranoja. Ktoś ustala absurdalny przelicznik piwo / szklanka , a tymczasem te same szklanki są juz od jakiegoś czasu dostepne np. na allegro. Podobne było z poprzednimi promocjami Tyskiego. W ten sposób raczej zniechęcaja kolejne osoby , ale to ich sprawa. Nie stać KP na zapakowanie kilku piwek wraz ze szklanką w kartonik ? Czy ten sposób nie jest bardziej uczciwy wobec klientów ?

              Comment

              • marian1920
                Senior
                • 10-2003
                • 1333

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika remfire
                To chyba jakaś paranoja. Ktoś ustala absurdalny przelicznik piwo / szklanka , a tymczasem te same szklanki są juz od jakiegoś czasu dostepne np. na allegro. Podobne było z poprzednimi promocjami Tyskiego. W ten sposób raczej zniechęcaja kolejne osoby , ale to ich sprawa. Nie stać KP na zapakowanie kilku piwek wraz ze szklanką w kartonik ? Czy ten sposób nie jest bardziej uczciwy wobec klientów ?
                dokładnie, pomysł z kartonikiem jest jak najbardziej na miejscu. pamiętam, jak kiedyś np warka wypuściła 3 kufelki stronga, kazdy był w kartoniku razem z bodajże 7 puszkami piwa gdyby tak Tyskie zrobiło, jestem pewien, że więcej ludzi by się skusiło na taką promocję....a tak, pozostaje albo kupno na allegro, albo wymiana, albo kupno piwa w niesamowitej ilości 64 sztuk by zdobyć komplet 4 szkieł...

                Comment

                • remfire
                  Senior
                  • 03-2004
                  • 1334

                  #9
                  Nie chcę chwalić GŻ , ale oni tak dość często robią. Tak własnie było z Warkami, z Tatrami Mocnymi , a ostatnio nawet z gratisowymi Żywcami i Heinekenami. Co prawda z tych ostatnich promocji nie korzystałem , ale chyba kartoniki sie rozeszły , bo w sklepach ich już nie widać . Skoro jednak KP ma swoje sposoby , to niech robi tak dalej , niech korzystaja Ci którzy mają takie mozliwości. A że są tacy to widac na allegro, często jeszcze przed rozpoczęciem promocji. Dzieki takiemu podejściu zaczynam się zastanawiać czy wogóle zawracać sobie głowę szklankami Tyskiego. KP chwali sie że to najpopularniejsza marka piwa w Polsce , a aby zdobyć szklanke trzeba miec chyba znajomości u przedstawiciela lub w sklepie.

                  Comment

                  • marian1920
                    Senior
                    • 10-2003
                    • 1333

                    #10
                    przecież wystarczy wypuścić zestaw ze szklanką na całą Polskę i głowę daję, że to się będzie bardziej opłacało, a tak....w promocjach mogą uczestniczyć mieszkańcy Tych lub Ci którzy mają jakieś znajomości no bo nikt normalny chyba nie kupi 64 piw dla 4 szklanek....

                    Comment

                    • Maremali
                      Senior
                      • 05-2002
                      • 1953

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ZIOMEK2
                      Przy zakupie 16 piw Tyskie możesz otrzymać szklankę Tyskie ( 0,5l ) z hokeistą GKS-u, zaś za 24 piwa Tyskie - koszulkę ( czarna z logo GKS-u ) i nadruk:

                      Z TYCH
                      Jestem dumny

                      (...)
                      Mam rodzinkę w Tychach i oni zawsze mi powtarzali, że pochodzą z Tychów a nie z Tych bo niby z których
                      http://maremali.web-album.org/

                      Comment

                      • marian1920
                        Senior
                        • 10-2003
                        • 1333

                        #12
                        na allegro można już kupićtaką koszulkę http://www.allegro.pl/item92059906_k...ks_unikat.html

                        Comment

                        • grzes_ch
                          Senior
                          • 10-2003
                          • 612

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika marian1920
                          na allegro można już kupićtaką koszulkę http://www.allegro.pl/item92059906_k...ks_unikat.html
                          Ja myślałem , że przy tej ilości tyskich w promocji będzie to przynajmniej z prawdziwego zadrzenia bluza hokejowa a tu zwykły t-shirt

                          Comment

                          • marian1920
                            Senior
                            • 10-2003
                            • 1333

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grzes_ch
                            Ja myślałem , że przy tej ilości tyskich w promocji będzie to przynajmniej z prawdziwego zadrzenia bluza hokejowa a tu zwykły t-shirt
                            przynajmniej mogli dać taką koszulkę w jakiej grają hokeiści albo chociaż bardzo podobną

                            Comment

                            • ZIOMEK2
                              Gość
                              • 09-2004
                              • 2523

                              #15
                              akcja trwa na cztery kufle z bramkarzem do kupy, ale możesz mieć szklankę tylko za 8 piw !!!

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎