Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Tyskie - nasze najlepsze, Nasi Najlepsi

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dzidek1960
    Senior
    • 01-2003
    • 1548

    Tyskie - nasze najlepsze, Nasi Najlepsi

    Pojawiła się nowa lokalna promocja Tyskiego. Kupując 6 piw Tyskie Gronie (butelka, lane) możesz otrzymać jedną z czterech okolicznościowych szklanek. Czyli chcesz mieć komplet musisz kupić skrzynkę Tyskiego (kiedy ja to wypiję ). Szklanki przedstawiają sylwetki zawodników Unii Leszno i ich autografy.
    Promocja właśnie wchodzi do sklepów i lokali na terenie powiatu leszczyńskiego i ościennych powiatów.
    Szklanki już dodane do kolekcjonerstwa, ale możes zobaczyć je również tu:
    Damian Baliński
    Krzysztof Kasprzak
    Rafał Dobrucki
    Robert Miśkowiak
    "Ma jednak kraj polski napój warzony
    z pszenicy, chmielu i wody, po polsku
    piwem zwany; a gdy nic nadeń lepszego
    do pokrzepienia ciała, jest nie tylko rozkoszą
    mieszkańców, lecz i cudzoziemców
    wybornym smakiem"
    Jan Długosz, Historie Piwne
    Moja strona www w początkowym okresie budowy
  • marian1920
    Senior
    • 10-2003
    • 1333

    #2
    ja bym się bardzo chętnie pisał na te 4 szklaneczki

    Comment

    • marian1920
      Senior
      • 10-2003
      • 1333

      #3
      nawet bym się skusił na 24 tyskie żeby mieć komplet szklaneczek ale czy ta promocja będzie tylko w lesznie??

      Comment

      • peter007
        Senior
        • 06-2004
        • 2820

        #4
        Chętnie przygarnąłbym te szklaneczki. Jakby ktoś miał (choćby sztukę) na zbyciu to zapraszam na PW.
        Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

        Comment

        • dzidek1960
          Senior
          • 01-2003
          • 1548

          #5
          W związku z pytaniami na PW odpowiadam tu zbiorczo.
          Jeżeli skuszę się jeszcze na jedną skrzynkę Tyskiego lub wejdę w jakiś inny sposób w posiadanie następnych szklanek to dam znać zainteresowanym albo tu albo na PW. Promocja dopiero wchodzi na rynek więc może coś jeszcze zdobędę.
          "Ma jednak kraj polski napój warzony
          z pszenicy, chmielu i wody, po polsku
          piwem zwany; a gdy nic nadeń lepszego
          do pokrzepienia ciała, jest nie tylko rozkoszą
          mieszkańców, lecz i cudzoziemców
          wybornym smakiem"
          Jan Długosz, Historie Piwne
          Moja strona www w początkowym okresie budowy

          Comment

          • Maremali
            Senior
            • 05-2002
            • 1953

            #6
            A czemu to na szklance nie znalazł się as leszczyńskiej Unii Lee Adams czyżby jego wizerunek był za drogi dla KP?
            Z tego co wiem to podobna seria szklanic w tym roku dostępna jest z podobiznami zawodników z Ostrowa.
            Ciekawe dlaczego na podobną promocję nie zdecydowała się GŻ głowny sponsor bydgoskiej Polonii?
            Last edited by Maremali; 26-08-2006, 22:24.
            http://maremali.web-album.org/

            Comment

            • dzidek1960
              Senior
              • 01-2003
              • 1548

              #7
              Małe sprostowanie. W większości lokali szklanka jest do 4 lanych Tyskich.
              Opakowania tych szklanek ustawione obok siebie tworzą ciekawe zestawienie.
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maremali
              A czemu to na szklance nie znalazł się as leszczyńskiej Unii Lee Adams
              W zeszłorocznej promocji był, a dla czego w tej się nie znalazł nie potrafię powiedzieć.
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maremali
              Z tego co wiem to podobna seria szklanic w tym roku dostępna jest z podobiznami zawodników z Ostrowa.
              Też to słyszałem, jak również że ma być podobnie jak poprzednio w Zielonej Górze. Te informacje jednak mam nie potwierdzone, więc ich nie podawałem. Po co siać zamieszanie.
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maremali
              Ciekawe dlaczego na podobną promocję nie zdecydowała się GŻ głowny sponsor bydgoskiej Polonii?
              Tym bardziej, że Tyskie ani KP nie są głównymi sponsorami leszczyńskiego żużla.
              PS.
              Tak na marginesie tej promocji pozwolę sobie na trochę prywaty (wszak to mój temat ).
              Czy ktoś ma na wydanie zeszłoroczne szklanki z autografami Zielonej Góry?
              "Ma jednak kraj polski napój warzony
              z pszenicy, chmielu i wody, po polsku
              piwem zwany; a gdy nic nadeń lepszego
              do pokrzepienia ciała, jest nie tylko rozkoszą
              mieszkańców, lecz i cudzoziemców
              wybornym smakiem"
              Jan Długosz, Historie Piwne
              Moja strona www w początkowym okresie budowy

              Comment

              • marian1920
                Senior
                • 10-2003
                • 1333

                #8
                hmmm, skoro krążą pogłoski że szklanki mają być jeszcze z innymi żużlowcami a nie tylko z Leszna, no to oczywiście piszę się na nie tak samo jak na te z leszna

                Comment

                • dzidek1960
                  Senior
                  • 01-2003
                  • 1548

                  #9
                  Giełda w Grodzisku potwierdziła pogłoski co do tego że są jeszcze w tej promocji szklanki z Ostrowa. Byłem, widziałem, nie kupiłem a poszły za 20 pln. Komplet, podobnie jak leszczyński, liczy 4 wzory.
                  Co do Zielonej Góry to nadal brak potwierdzenia, a nawet przeciwnie. Osoba od której miałem tamtą informację wycofała się z niej twierdząc, że może chodzi o tę poprzednią promocję.
                  "Ma jednak kraj polski napój warzony
                  z pszenicy, chmielu i wody, po polsku
                  piwem zwany; a gdy nic nadeń lepszego
                  do pokrzepienia ciała, jest nie tylko rozkoszą
                  mieszkańców, lecz i cudzoziemców
                  wybornym smakiem"
                  Jan Długosz, Historie Piwne
                  Moja strona www w początkowym okresie budowy

                  Comment

                  • marian1920
                    Senior
                    • 10-2003
                    • 1333

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dzidek1960
                    Giełda w Grodzisku potwierdziła pogłoski co do tego że są jeszcze w tej promocji szklanki z Ostrowa. Byłem, widziałem, nie kupiłem a poszły za 20 pln. Komplet, podobnie jak leszczyński, liczy 4 wzory.
                    Co do Zielonej Góry to nadal brak potwierdzenia, a nawet przeciwnie. Osoba od której miałem tamtą informację wycofała się z niej twierdząc, że może chodzi o tę poprzednią promocję.
                    a szkoda że nie kupiłeś bo mogłeś mi wziąć ten komplet

                    Comment

                    • Pijak
                      Senior
                      • 10-2002
                      • 170

                      #11
                      Też byłbym zainteresowany szkiełkami z nowej żużlowej promocjiOferuję do wymiany bogaty zestaw piwnych kolektybiliów (info na PW)

                      Comment

                      • marian1920
                        Senior
                        • 10-2003
                        • 1333

                        #12
                        jeśli ktoś gdzieś i kiedyś by widział obie nowe serie szklanek z żużlowcami to proszę niech je dla mnie zakupi...jestem w stanie dać 30zł za komplecik a zależy mi na tym szkle

                        Comment

                        • ZIOMEK2
                          Gość
                          • 09-2004
                          • 2523

                          #13
                          a kogo najlepsze bo na Słowacji mówią, że Zl. Bażant zaś w CR, że Budvar ?!

                          Comment

                          • marian1920
                            Senior
                            • 10-2003
                            • 1333

                            #14
                            dzieki koledza barman82 dzisiaj weszłem w posiadanie serii z leszna wielkie dzieki

                            Comment

                            • marian1920
                              Senior
                              • 10-2003
                              • 1333

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika marian1920
                              dzieki koledza barman82 dzisiaj weszłem w posiadanie serii z leszna wielkie dzieki
                              jeśli ktoś gdzieś by widział serię z Ostrowa to niech weźmie ją dla mnie...a tak na marginesie, jacy żużlowcy są na serii z Ostrowa??

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎