Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Tyskie - nasze najlepsze, Nasi Najlepsi

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • barman82
    Member
    • 04-2005
    • 34

    #16
    Też piszę sie na Ostrów oraz poszukuję serii z Zielonej Góry Łowcy Autografów.

    Comment

    • dzidek1960
      Senior
      • 01-2003
      • 1548

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika barman82
      poszukuję serii z Zielonej Góry Łowcy Autografów.
      Pozwolę sobie przypomnieć, że ja już od roku też szukam tego zestawu. O Ostrowie nie piszę bo mam go obiecanego, więc cierpliwie czekam.
      Dzisiaj skompletowałem zestaw leszczyński na wymianę. Pierwotnie miałem go przeznaczyć dla Mariana, ale ubiegł mnie barman82.
      To jego właśnie proponuję za ten zeszłoroczny zielonogórski.
      "Ma jednak kraj polski napój warzony
      z pszenicy, chmielu i wody, po polsku
      piwem zwany; a gdy nic nadeń lepszego
      do pokrzepienia ciała, jest nie tylko rozkoszą
      mieszkańców, lecz i cudzoziemców
      wybornym smakiem"
      Jan Długosz, Historie Piwne
      Moja strona www w początkowym okresie budowy

      Comment

      • marian1920
        Senior
        • 10-2003
        • 1333

        #18
        dzisiaj wszedłem w posiadanie kompletu z Ostrowa zdrowie

        Comment

        • tarchal
          Junior
          • 10-2006
          • 2

          #19
          A czy ma ktos komplet z Zielonej Gory? Oczywiscie z promocji "Nasi najlepsi"

          Comment

          • barman82
            Member
            • 04-2005
            • 34

            #20
            A czy wyszedł koplet z tej serii z Zieloną Górą?Słyszałem tylko o Lesznie i Ostrowie

            Comment

            • tarchal
              Junior
              • 10-2006
              • 2

              #21
              Wyszedl bo potwierdzilo mi to kilka osob z Zielonej Gory, niestety cholernie ciezko to dorwac. Na szklanach sa: Walasek, Staszewski, Lindgren i Hamill. Na szklankach z Ostrowa: Karlsson, Jedrzejak, Szczepaniak, Węgrzyk a na tych z Leszna to juz wiecie: Dobrucki, Miskowiak, Balinski, Kasprzak (i tez sie zastanawiam czemu w miejsce beznadziejnego Miska nie ma Adamsa, czyzby jakis problem z prawami do wizerunku? W koncu jako jedyny z tego towarzystwa jezdzi w GP)

              Comment

              • ZIOMEK2
                Gość
                • 09-2004
                • 2523

                #22
                moja irytacja i sprzeciw !

                trudno tego nie czytać - Nasi Najlepsi i zaraz przypomina mi się babiczka z Chrzanowa !
                Co to ma znaczyć i kto to wymyślił te najlepsi z najlepsich dla psich zaprzęgów, że tak powiem ?

                PS
                bo ostatnio " piłem z węża " i miałem przez to płukanie żołądka, tylko jeszcze nie wiem czy to było Tyskie czy Żywiec - " wsjo rawno, a idziesz ty ... !

                Comment

                • dzidek1960
                  Senior
                  • 01-2003
                  • 1548

                  #23
                  Potwierdzam istnienie serii zielonogórskiej, widziałem Lindgrena więc jestem zainteresowany również tymi.
                  "Ma jednak kraj polski napój warzony
                  z pszenicy, chmielu i wody, po polsku
                  piwem zwany; a gdy nic nadeń lepszego
                  do pokrzepienia ciała, jest nie tylko rozkoszą
                  mieszkańców, lecz i cudzoziemców
                  wybornym smakiem"
                  Jan Długosz, Historie Piwne
                  Moja strona www w początkowym okresie budowy

                  Comment

                  • marian1920
                    Senior
                    • 10-2003
                    • 1333

                    #24
                    również jestem zainteresowany serią zielonogórską

                    Comment

                    • barman82
                      Member
                      • 04-2005
                      • 34

                      #25
                      Podziękowania dla kolegi marcin82 dzięki niemu mam serię z Ostrowa

                      Comment

                      Przetwarzanie...
                      X
                      😀
                      🥰
                      🤢
                      😎
                      😡
                      👍
                      👎