Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Piast- Zbieraj kapsle- Wygraj narty

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • robox
    = kapslarz =
    • 11-2002
    • 8188

    Piast- Zbieraj kapsle- Wygraj narty

    Należy zebrać odpowiednią ilość kapsli z piwa Piast Jasne Pełne lub Piast Mocne oraz wypełnić zgłoszenie znajdujące się na kontretykiecie i wysłać komplet na adres "Konkurs Zimowy Piasta" lub zgłosić się do jednego z oznaczonych stoisk patronackich i saloników prasowych Kolporter po odbiór nagrody.
    W każdym tygodniu wygrywa pierwsze 401 zgłoszeń przesłanych pocztą oraz pierwsze 1300 zgłoszeń dostarczonych do stoisk patronackich.
    W każdym tygodniu do wygrania są następujące nagrody (te nadesłane pocztą):
    a) czapka - wartość 15 kapsli
    b) polar - wartość 25 kapsli
    c) narty - wartość 50 kapsli
    Nagrody do odebrania na stiskach patronackich:
    a) szalik- wartość 6 kapsli
    b) skipass - wartość 8 kapsli
    c) rzepy do nart - wartość 4 kapsli
    Konkurs trwa od 11 grudnia 2006 do 18 lutego 2007 roku.
    Lista wszystkich nagrodzonych (w przypadku zgłoszeń przesłanych pocztą) będzie publikowana raz w tygodniu na stronie www.piwopiast.pl
    Dodam, że kapsle zwykłe nie informujące o promocji.
  • esiek35
    Junior
    • 11-2006
    • 29

    #2
    czy ktos cos wygrał ? promocja juz troche trwa ;/ a nagrodzonych niema ;/ sam wysyłam kapsl moze sie uda.....

    jak daje zakładke-podstrone "nagrodzeni" to mnie do regulaminu kieruje ;/ u kazdego tak ?

    Comment

    • robox
      = kapslarz =
      • 11-2002
      • 8188

      #3
      Promocja trwa od 11 grudnia, a dopiero od kilku dni jest u mnie dostępna tylko w jednym sklepie.

      Comment

      • esiek35
        Junior
        • 11-2006
        • 29

        #4
        hmmm u mnie juz troche czasu jest dostępne piwo w promocyjnych butelkach lecz co mi z tego jak wysłałem im ponad 10 przesyłek a wyników sprawdzić nei moge - błąd na stronie - jak mówiła mi Pani prez telefon heh kpina

        Comment

        • esiek35
          Junior
          • 11-2006
          • 29

          #5
          Kpina, kpina i jeszcze raz kpina .... wysłałem ponad 15 przesyłek - w każdej po 50 kapsli ... a na wygranych mnie nie ma ... ;/ .... dzwoniłem na infolinie i dowiedziałem sie ze brakuje osób do nagród !!! Listy z wygranymi osbami są niepełne gdyż brak osób które sie zgłaszają - narazie wyszła tylko 1 lista z wygranymi !!! jest ona niepełna..... heh dzis wysłałem z rana 4 przesyłki - listem zwykłym..... jezeli dojdzie to ok jezeli nie to CHU* im w plecy - nie bede wysyłał poleconym bo za duża kasa hehe ale naprawde mi szkoda ludzi którzy otwierają te przesyłki <jezeli to prawda ze nie dochodzą> otwierają i widzą kapsle heh dobra spadam

          narq

          Comment

          • esiek35
            Junior
            • 11-2006
            • 29

            #6
            Co do konkursu piasta napisze tyle "shit !!!"
            Brał ktoś z was udział w konkursie ? Hmm ja wysyłałem c iągle tzn co tydzień od samego początku kapsle <wysyłałem w czwartek,piątek zawsze po 50 kapsli-średnio 3,4 przesyłki dziennie> na początku odj*bali ponieważ nie umieszczali list z wygranymi - kiedy dzwoniłem mówili że żadne zgłoszenia do nich nie doszły ehh mniejsza z tym wkońcu wygrałem kilka nagród... Ciekawi mnie jedno jak to jest z tymi nartami ponieważ co tydzień do wygrania jest jedna para- ciągle wysyłałem po 50 kapsli-nie mniej <na liście ukazały się tylko 2 razy narty> Wniosek z tego taki że brak zgłoszeń z kapslami z ilością 50 sztuk - ale jak m oże być ich brak kiedy ja wysyłam do nich tylko po 50 kapsli ?! heh nie kumam tego naprawdę do tego jeszcze doszło że nie zamieścili teraz listy <lista nagrodzonych na stronie piwopiast.pl już jest umieszczona troszq leci teraz 2 tydzień. O bym zapomniał na początku w ogóle nie trybiła strona konkursu. Na dodatek podawane są tylko imiona i miejscowości na liście wygranych-w moim przypadku była lipa z tym < dwie osoby nagrodzone z miasta STRZEGOM o tym samym imieniu ;/ ehh w chuja lecą,powinna być pierwsza litera nazwiska a nie... w błąd ludzi tylko wprowadzają...

            PIAST w ogóle się nie przygotował do konkursu takie jest moje zdanie ;[

            WNIOSEK - nie bierz udziału na następny raz

            Comment

            • robox
              = kapslarz =
              • 11-2002
              • 8188

              #7
              Trzeba było te wszystkie wysłane kapsle zainwestować w szaliki Piasta , a tak przy okazji, to u siebie nie widziałem żadnego punktu wymiany kapsli na gadżety.

              Comment

              • esiek35
                Junior
                • 11-2006
                • 29

                #8
                U mnie też takiego punktu nie było niestety miałem tylko dostępną drogę pocztową.... korzystałem z niej A szaliczków byłoby troszq

                Comment

                • remfire
                  Senior
                  • 03-2004
                  • 1334

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika esiek35
                  PIAST w ogóle się nie przygotował do konkursu takie jest moje zdanie ;[

                  WNIOSEK - nie bierz udziału na następny raz
                  Nie PIAST tylko Carlsberg, no i chyba właśnie sie przygotował, tyle że w nieco inny sposób
                  Wniosek chyba całkiem słuszny
                  PS Wygrałeś już dwa polary i trzy czapki ? Jeśli nie chodzi o jedna osobę , to zacznę myśleć że w Strzegomiu tylko ja nie mam na imie Grzegorz

                  Comment

                  • esiek35
                    Junior
                    • 11-2006
                    • 29

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika remfire
                    Nie PIAST tylko Carlsberg

                    zgadzam sie jedno i drugie to shit

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎