Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Lech - Creamfields Wrocław 07.07.07

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kopyr
    Senior
    • 06-2004
    • 9475

    Lech - Creamfields Wrocław 07.07.07

    W związku z festiwalem Creamfields, który odbędzie się 07.07.07 we Wrocławiu, do 4 Lechów klient otrzymuje latarkę (dioda LED, sama latarka mała, w kolorze srebrnym, z napisem Lech, Creamfields) oraz kartę zdrapkę (jedną z nagród jest chyba wejściówka na wspomniany koncert). Promocja ograniczona do Wrocławia i okolic.
    blog.kopyra.com
  • KwAsU_pl
    Senior
    • 02-2007
    • 107

    #2
    Latareczki Lecha

    TERAZ WE WROCŁAWSKICH PUBACH MOŻNA DOSTAĆ LATARECZKĘ LECHA ŚWIECĄCĄ NA NIEBIESKO, latareczka jest diodowa. DO zakupionych 4 leszków dają taki upominekNie wiem czy jest to w sklepach bo nie widziałem. na 100% jest w klubie STAJNIA koło placu BEMA, tam gdzie jest kręgielnia. Wiem bo takich otrzymałem 4 , lecz już się rozeszły
    Last edited by KwAsU_pl; 27-06-2007, 23:13.
    Szkło, tak małe a daje tyle radości !!!!!!!!!!

    Comment

    • KwAsU_pl
      Senior
      • 02-2007
      • 107

      #3
      Kurde a ja nie dostałem zdrapki, tylko latarki
      Szkło, tak małe a daje tyle radości !!!!!!!!!!

      Comment

      • kopyr
        Senior
        • 06-2004
        • 9475

        #4
        W sklepie mam opór tych zdrapek, i choć dajemy do każdego Lecha, to pewnie jeszcze zostanie. Ale nie ma się czym ekscytować, bo z tą zdrapką trzeba się logować na stronie i może coś tam można wygrać. Nie ma nagród na miejscu w sklepie. Latareczki też są, też świecą na niebiesko, przynajmniej ta którą sprawdzałem. Zresztą jak to w życiu, promocja zdrapkowa trwa bodajże od 11 do 30.06. Tyle, że ja zdrapki dostałem 23.
        blog.kopyra.com

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎