Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Vademecum Tyskie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ARTHUR
    Senior
    • 07-2004
    • 2338

    #76
    Już ksiazke Vademecum piwa mam kosztuje 1,50i jest w prezencie do Gazety Wyborczej.

    Comment

    • docent
      Senior
      • 10-2002
      • 5205

      #77
      Wykorzystywanie autorytetu Jacksona to cynizm w czystej postaci. Zaserwowano trochę podstawowych informacji na temat piwa, które napisane być mogły przez każdego trochę mocniej zainteresowanego tematyką. Połowa książki firmowana jest nazwiskiem niejakiego p. Kantora (który zapewne poradziłby sobie z partiami autoryzowanymi przez Jacksona). I w tym wszystkim tak naprawdę dziwię się mistrzowi że firmuje(firmował) swoim nazwiskiem wydawnictwo sponsorowane przez KP.
      Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
      Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
      Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
      Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

      Comment

      • kibi
        Senior
        • 07-2004
        • 1875

        #78
        Dziwię się, że ktoś oczekiwał wyczerpującego, obszernego i profesjonalnego kompendium za darmo, przy tym sponsorowanego przez Tyskie a zarazem do bólu obiektywnego.
        Myślę, że wydanie tej publikacji w takim nakładzie przyniesie popularyzacji piwa i kultury jego picia więcej pożytku niż szkody, a że nie jest ona skierowana do naszych Forumowiczów, to chyba nic zaskakującego.
        Nie znam się na problematyce praw autorskich, ale wydaje mi się, że Michael Jackson, albo jego spadkobiercy musieli co najmniej zaakceptować kształt ksiażki podpisanej jego nazwiskiem.

        Comment

        • pieczarek
          zwykle cham i prostak
          • 06-2001
          • 5011

          #79
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ARTHUR Wyświetlenie odpowiedzi
          ... i jest w prezencie do Gazety Wyborczej.
          Cóż za głupstwa wypisujesz. Jeśli już, to vademecum jest w prezencie od KP. Przypuszczam też, że Kampania Piwowarska wyłożyła kupę forsy za możliwość dołączenia do każdego egzemplarza gazety swojej książeczki reklamowej.

          Comment

          • pieczarek
            zwykle cham i prostak
            • 06-2001
            • 5011

            #80
            Ech, źle przeczytałem Arthura. Rzeczywiście jest w prezencie do GazWybu.

            Comment

            • ARTHUR
              Senior
              • 07-2004
              • 2338

              #81
              Ale jest w Gazecie Wyborczej i pisze odbierz prezent!!!

              Comment

              • holee
                Junior
                • 08-2007
                • 2

                #82
                A ja nie dostalem nic ;/ Kupilem Wyborcza z filmem i o ksiazce nikt nie wspomnial. W sumie moglem zapytac, ale troche to nie w porzadku.

                Pozdrawiam
                Wina owocowe - Forum winiarskie

                Comment

                • marian1920
                  Senior
                  • 10-2003
                  • 1333

                  #83
                  także mam, bardzo przyjemne to vademecum

                  Comment

                  • Basik
                    Senior
                    • 06-2006
                    • 1308

                    #84
                    Żadna rewelacja, ale nawet nie spodziewałam się czegoś lepszego, więc nie jestem rozczarowana. Za 1,50 można nabyć Przynajmniej raz kupiłam przez to wybiórczą inną niż poniedziałkowa więc gratulacje za chwyt marketingowy.

                    Comment

                    • marian1920
                      Senior
                      • 10-2003
                      • 1333

                      #85
                      a handel na allegro już kwitnie

                      Comment

                      • woosaa
                        Senior
                        • 07-2005
                        • 1548

                        #86
                        w miarę fajny wydany gadżecik
                        mb WOS

                        Comment

                        • Jaroslav
                          Senior
                          • 10-2005
                          • 967

                          #87
                          Pewnie w najbliższym czasie wzrośnie nieco liczba
                          forumowiczów. Tego typu publikacje są magnesem
                          do szerszego zgłębienia tematu (od przypadkowego
                          kontaktu z książką Fałata zaczęła się moja droga).

                          Comment

                          • Pinio74
                            Senior
                            • 10-2003
                            • 3881

                            #88
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kibi Wyświetlenie odpowiedzi
                            Dziwię się, że ktoś oczekiwał wyczerpującego, obszernego i profesjonalnego kompendium za darmo, przy tym sponsorowanego przez Tyskie a zarazem do bólu obiektywnego...
                            Ja szczerze przyznam, że wcześniej oczekiwałem czegoś lepszego i żeby była jasność, gotowy byłem za to dodatkowo zapłacić. Jak dowiedziałem się, że będzie za darmo (koszt tylko gazety) to liczyłem się z tym, że będzie wyglądać tak jak wygląda. Co do reszty, to zgadzam się z Dreamerem.
                            BIRRARE HUMANUM EST

                            Comment

                            • anteks
                              maruda
                              • 08-2003
                              • 10739

                              #89
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika holee Wyświetlenie odpowiedzi
                              A ja nie dostalem nic ;/ Kupilem Wyborcza z filmem i o ksiazce nikt nie wspomnial. W sumie moglem zapytac, ale troche to nie w porzadku.

                              Pozdrawiam
                              nie w porządku pytać czy dostac
                              Mniej książków więcej piwa

                              Comment

                              • robox
                                = kapslarz =
                                • 11-2002
                                • 8188

                                #90
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Dreamer Wyświetlenie odpowiedzi
                                Oczywiście nieprzypadkowo wszystkie kapselki na okładce książki to piwne osiągnięcia SABMilera
                                Kapsel Tyskiego nawet specjalnie przerobiony na wydanie książkowe. A może to będzie nowy wzór?

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎