Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

La Trappe x4 + pokal 0,25

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13950

    La Trappe x4 + pokal 0,25

    W Carrefour do dostania zestaw 4 buteleczek trapistów z Koningshoeven. Każda inna, ale nie pytajcie mnie których, bo nie pamietam. Zapewne był tam dubbel, tripel i quadrupel, ale czy 4-ty był blond czy bockbier, to nie wiem; napewno nie było wśród nich witte, bo ten wyróznia się etykietą. Gdy zobaczyłem cenę - 44,00 moje zainteresowanie zestawem natychmiast znikneło 10 zł za bączek 0,33 to przegięcie i nawet nie rekompensuje tego ładny pucharek.

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie
  • Stasiek
    Senior
    • 02-2007
    • 608

    #2
    Ten czwarty to był blonde.
    Obok na półce, te same piwa pojedyńczo można kupić po 7,30, więc sam pokal "kosztuje" tu ok 15zl.

    Comment

    • strzelczyk76
      Senior
      • 11-2003
      • 823

      #3
      Jeśli to taki sam zestaw, jak ten z Bomi:

      La Trappe - 4-pak + pokal

      to pokal jest 0,25 l, a piwa 0,33 l - bo tytuł tematu wskazuje na coś zgoła innego
      a i cena lepsza - bo w Bomi ok. 50 zł
      NORMALNOŚĆ



      Browar "nadRzeczny" warzy od 2003 r.

      Comment

      • Pendragon
        Senior
        • 03-2006
        • 13950

        #4
        Gdybyś zrobił fotkę od góry (od strony rączki), to bym był bardziej pewny. W tym który ja widziałem, byly 2 wgłębienia na włożenie ręki i uchwyt niewidoczny z tej perspektywy. Co i tak nie przesądzałoby sprawy. Jak będę kolejny raz, to sprawdzę dokładniej. Ale czy to nie dziwne, że dają pucharek 0,25 do butelek 0,33 ?
        Last edited by Pendragon; 11-01-2008, 15:16.

        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

        Comment

        • strzelczyk76
          Senior
          • 11-2003
          • 823

          #5
          Twój opis rączki/uchwytu się zgadza - więc wychodzi na to, że to ten sam zestaw.
          Pokal 0,25 - ale nacechowany dosyć nisko - więc na upartego, bez piany wejdzie cała butelka
          NORMALNOŚĆ



          Browar "nadRzeczny" warzy od 2003 r.

          Comment

          • marian1920
            Senior
            • 10-2003
            • 1333

            #6
            miesiąc temu kupiłem ten zestaw w Bomi za 35zł..

            Comment

            • ARTHUR
              Senior
              • 07-2004
              • 2338

              #7
              Ten sam zestaw kosztuje 44zł w Careffuer w Szczecinie.

              Comment

              • Pendragon
                Senior
                • 03-2006
                • 13950

                #8
                No przecież pisałem, że w C. i za 44 zl !

                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                Comment

                • adam16
                  Senior
                  • 02-2001
                  • 9865

                  #9
                  W Katowickim Auchanie, ostatni egzemplarz, cena 39 zł. Opakowanie totalnie rozwalone i nie chcę negocjować ceny - no to nie kupiłem.
                  Browar Hajduki.
                  adam16@browar.biz
                  Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                  Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                  Comment

                  • Pendragon
                    Senior
                    • 03-2006
                    • 13950

                    #10
                    Zestaw jest ponownie do kupienia w tej samej sieci i po tej samej cenie.

                    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                    Comment

                    • Tomasz_Moczarski
                      Senior
                      • 12-2007
                      • 182

                      #11
                      W sieci Carrefour nowa dostawa - takze szykuje sie dluzsza promocja widze Cena ta sama :/
                      koncerniak = prawie jak piwo :D
                      Ostatnie testy: Minibrowar MajEr z Gliwic!
                      reklama: Ski Jump Mania - fajna gra przeglądarkowa!
                      Sonda prezydencka użytkowników GooglePlus

                      Comment

                      • adam16
                        Senior
                        • 02-2001
                        • 9865

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika strzelczyk76 Wyświetlenie odpowiedzi
                        Twój opis rączki/uchwytu się zgadza - więc wychodzi na to, że to ten sam zestaw.
                        Pokal 0,25 - ale nacechowany dosyć nisko - więc na upartego, bez piany wejdzie cała butelka
                        Nawet z pianą spokojnie wejdzie 0,33l. Sprawdzone


                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika adam16 Wyświetlenie odpowiedzi
                        W Katowickim Auchanie, ostatni egzemplarz, cena 39 zł. Opakowanie totalnie rozwalone i nie chcę negocjować ceny - no to nie kupiłem.
                        Trzeba było wtedy brać bez negocjacji. Świętując premię której długie czasy nie widziałem, zakupiłem zestaw we wspomnianym Auchanie za 42 zł (z jakimiś bodaj groszami).
                        Browar Hajduki.
                        adam16@browar.biz
                        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                        Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                        Comment

                        • Łapa
                          Senior
                          • 12-2007
                          • 314

                          #13
                          W raciborskim Auchan zestaw za 49 zł. Trochę drogo, szczególnie, że parę miesięcy temu były w marketach po niecałe 40

                          Comment

                          • Tomasz_Moczarski
                            Senior
                            • 12-2007
                            • 182

                            #14
                            w Gliwickim CArrefour Forum ostatnie 2 egzemplarze... :P 44zeta za sztuke...
                            koncerniak = prawie jak piwo :D
                            Ostatnie testy: Minibrowar MajEr z Gliwic!
                            reklama: Ski Jump Mania - fajna gra przeglądarkowa!
                            Sonda prezydencka użytkowników GooglePlus

                            Comment

                            • unkel
                              Senior
                              • 08-2008
                              • 244

                              #15
                              W stargardzkim Piotrze i Pawle zostały ze trzy takie zestawy po 42,99. Stoją już tak z 1,5 miesiąca więc poczekam na jakąś obniżkę

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎