Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Kasztelan kibicuje Wiśle Płock !

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • bleik
    Member
    • 11-2002
    • 80

    Kasztelan kibicuje Wiśle Płock !

    KASZTELAN KIBICUJE NASZYM!

    piątek, 01 lutego 2008 - 18:45 | Wisła.Płock

    Bardzo dobre wieści dla fanów Wisły Płock. Rozpoczęła się najnowsza akcja marki Kasztelan, przygotowana z myślą o kibicach drużyny piłki ręcznej Wisły Płock i zarazem wielbicielach tego znakomitego piwa. W ręce kibiców w lutym trafią szklanki z herbem Wisły, a w sklepach w Płocku i regionie północnego Mazowsza będzie można kupić limitowaną wersję piwa z herbem Wisły Płock.

    Promocyjny plakatZakup odpowiedniej liczby piw Kasztelan premiowany jest wyjątkową dla każdego z kibiców płockich szczypiornistów nagrodą - szklanką z herbem Wisły Płock i Kasztelana. Na czas trwania promocji wprowadzono także specjalne, dedykowane opakowania piwa Kasztelan. Nowe opakowania przygotowane zostały w limitowanej serii. Dostępne będą w sklepach w regionie Płocka do końca lutego. Promocja, w której zdobyć można szklanki z logo klubu Wisła Płock prowadzona będzie do wyczerpania zapasów. Umieszczone na puszce hasło „KASZTELAN KIBICUJE NASZYM!” doskonale podkreśla silne więzi łączące markę Kasztelan z Wisłą Płock i z mieszkańcami regionu. Autorem kreacji nowych opakowań jest agencja Red 8 Communications Group.

    Jak powiedział nam Piotr Walenczak, Brand Manager marki Kasztelan w Carlsberg Polska:
    Nowe opakowania Kasztelana utrzymane są w stylistyce klubowej Wisły Płock – pionowe pasy i charakterystyczna sylwetka szczypiornisty, z pewnością zdecydowanie

    Tak prezentuje się puszka wiślackiego Kasztelana Wyróżniają je spośród innych opakowań. Myślę, że kibice chętnie sięgną po Kasztelana w takim właśnie opakowaniu, zwłaszcza, że wybierając swoje ulubione piwo będą mogli tym razem niejako podpisać się pod umieszczonymi na każdym z opakowań haśle - „Nasza Wisła, nasz Kasztelan” i „Kasztelan kibicuje naszym!” Dla nas to sposób aby podkreślić silne więzi jakie łączą naszą markę z regionem Płocka, mieszkającymi tu ludźmi i oczywiście wspieraną przez nas świetną drużyną piłki ręcznej Wisła Płock.

    Dodajmy, że marka Kasztelan od wielu lat obecna jest w życiu mieszkańców Płocka stopniowo stając się najpopularniejszą marką tego regionu. Poza wsparciem drużyny płockich szczypiornistów Kasztelan obecny jest także w życiu kulturalnym regionu. Organizuje. corocznie popularne, przyciągające wielotysięczne tłumy Biesiady Kasztelańskie, czy też akcje charytatywne, jak choćby ostatnia akcja świąteczna ufundowania zabawek dzieciom z miejskich świetlic „Chatka Puchatka”.
    Attached Files
  • dzidek1960
    Senior
    • 01-2003
    • 1548

    #2
    Jestem zainteresowany szklanką. Czy ktoś może dysponuje tą szklanką i chciał by się jej pozbyć?
    "Ma jednak kraj polski napój warzony
    z pszenicy, chmielu i wody, po polsku
    piwem zwany; a gdy nic nadeń lepszego
    do pokrzepienia ciała, jest nie tylko rozkoszą
    mieszkańców, lecz i cudzoziemców
    wybornym smakiem"
    Jan Długosz, Historie Piwne
    Moja strona www w początkowym okresie budowy

    Comment

    • remfire
      Senior
      • 03-2004
      • 1334

      #3
      Też jestem zainteresowany taka szklaneczka , ale zapytam inaczej.
      Czy wogóle ktoś ją widział ?
      W Kolekcjonerstwie nie ma zamieszczonej fotki , na najpopularniejszym serwisie aukcyjnym tez jeszcze nie spotkałem , więc pytam czy jest, bo jestem ciekaw jak wygląda

      Ostatnio wyszła też analogiczna puszka z Anwilem Włocławek, http://www.browar.biz/kolekcjonerstwo.php?id=37664
      czy ktoś wie czy tu też jest ( była/ma byc ) szklanka ?

      Comment

      • dzidek1960
        Senior
        • 01-2003
        • 1548

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika remfire Wyświetlenie odpowiedzi
        Ostatnio wyszła też analogiczna puszka z Anwilem Włocławek, http://www.browar.biz/kolekcjonerstwo.php?id=37664
        czy ktoś wie czy tu też jest ( była/ma byc ) szklanka ?
        Szklanka Kasztelana dla Anwilu jest na forum http://www.browar.biz/kolekcjonerstwo.php?id=35674. BIROFIL pisze w komentarzu o pięciu wzorach w serii.
        Oczywiście, nimi też jestem zainteresowany.
        "Ma jednak kraj polski napój warzony
        z pszenicy, chmielu i wody, po polsku
        piwem zwany; a gdy nic nadeń lepszego
        do pokrzepienia ciała, jest nie tylko rozkoszą
        mieszkańców, lecz i cudzoziemców
        wybornym smakiem"
        Jan Długosz, Historie Piwne
        Moja strona www w początkowym okresie budowy

        Comment

        • remfire
          Senior
          • 03-2004
          • 1334

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dzidek1960 Wyświetlenie odpowiedzi
          Szklanka Kasztelana dla Anwilu jest na forum http://www.browar.biz/kolekcjonerstwo.php?id=35674. BIROFIL pisze w komentarzu o pięciu wzorach w serii.
          Oczywiście, nimi też jestem zainteresowany.
          To widziałem , ale puszka Anwilu miała być teoretycznie w sprzedaży w lutym tego roku, a tamte szklaneczki były z roku ubiegłego. Zastanawiam się więc, czy nie ma nowej szklaneczki w w promocji analogicznej do tej z Wisłą Płock.

          Comment

          • remfire
            Senior
            • 03-2004
            • 1334

            #6
            Owa tajemnicza szklaneczka wygląda tak

            Comment

            • Pinio74
              Senior
              • 10-2003
              • 3881

              #7
              Fajniutka jest, a ja nigdzie jej w Płocku nie mogłem namierzyć. Już myślałem, że trafi do kategorii "białych porterów".
              BIRRARE HUMANUM EST

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎