Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Lidl - Grafenwalder Hefe Weissbier 5l

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • anteks
    maruda
    • 08-2003
    • 10738

    A jak wygląda ostatnia puszka ?
    Mniej książków więcej piwa

    Comment

    • Kambol
      Member
      • 01-2008
      • 41

      O tak: http://www.lidl.pl/cps/rde/xchg/lidl...ndex_19072.htm
      Od góry czerwony plastikowy pierścień, a w nim czarny zaworek - obraca się i można go wyciągnąć, ale napełnić się nie da.
      Trzeba wyrwać to wszystko?

      Comment

      • anteks
        maruda
        • 08-2003
        • 10738

        Wyrwać i po nalaniu piwa wstawić to http://browamator.pl/szczegoly.php?U...&grupa_p=6&pwd
        Last edited by anteks; 08-06-2011, 21:05.
        Mniej książków więcej piwa

        Comment

        • Kambol
          Member
          • 01-2008
          • 41

          Dzięki za pomoc.

          Comment

          • Kambol
            Member
            • 01-2008
            • 41

            Jeszcze jedno pytanie - jeśli mam tą puszkę zatkaną gumowym korkiem (http://browamator.pl/szczegoly.php?U...&grupa_p=6&pwd), zużyję już np. połowę z tych 5 litrów i w środku powstaje podciśnienie -piwo przestaje cieknąć.
            Plastikowy zaworek na górze służył do napowietrzania, a jak to wygląda z gumową zatyczką?
            Trzeba odwrócić puszkę i wpuścić powietrze przez kranik, czy jak?
            Last edited by Kambol; 03-07-2011, 15:47.

            Comment

            • genea
              Senior
              • 02-2006
              • 1515

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Kambol Wyświetlenie odpowiedzi
              (...) a jak to wygląda z gumową zatyczką?
              Trzeba odwrócić puszkę i wpuścić powietrze przez kranik, czy jak?
              Chciałbym zobaczyć tę operację wpuszczania powietrza do puszki A na poważnie, to każdy korek włożony w otwór można wyjąć. Możesz na chwilę wyjąć, jeżeli jest podciśnienie to się wyrówna... Gumowy korek nie powinien sprawiać problemów
              Zbieram wszystko związane z browarem Stella Artois.
              Bractwo Piwne

              Czasami najlepszym wyjściem jest wyjście na piwo...
              Wolę być znanym piwoszem niż anonimowym alkoholikiem...

              Comment

              • browar23
                Senior
                • 09-2006
                • 178

                Grafenwalder Pils od 21.05 w Lidlu za 29.99 puszka limitowana

                Comment

                • kjaros
                  Senior
                  • 03-2007
                  • 377

                  Pszeniczny od 28 maja.
                  Nawet najgłupsi politycy, nie są tak głupi jak społeczeństwo, które ich wybrało.

                  Comment

                  • luki161
                    Junior
                    • 05-2011
                    • 7

                    Pszeniczniak zakupiony wczoraj, musze przyznać że w Łodzi miałem farta, bo chyba ze 3 ostatnie kegi stały.

                    Teraz tylko czeka na weekendowe spożycie

                    Comment

                    • Pendragon
                      Senior
                      • 03-2006
                      • 13950

                      A mnie ciekawi, jak ludzie chłodzą sobie te beczki. Macie tyle miejsca w lodówce?

                      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                      Comment

                      • browar23
                        Senior
                        • 09-2006
                        • 178

                        zimna woda i do wiadra ja tak robię

                        Comment

                        • luki161
                          Junior
                          • 05-2011
                          • 7

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika browar23 Wyświetlenie odpowiedzi
                          zimna woda i do wiadra ja tak robię

                          PO przemysleniach od wczoraj, wlasnie tak zrobię

                          Comment

                          • Kambol
                            Member
                            • 01-2008
                            • 41

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                            A mnie ciekawi, jak ludzie chłodzą sobie te beczki. Macie tyle miejsca w lodówce?
                            Kwestia priorytetów - jak była beczka, to trzeba było zrobić miejsce w lodówce...

                            Comment

                            • dzemek
                              Senior
                              • 12-2010
                              • 450

                              Ja mam małą studencką lodówkę i poradziłem sobie wyjmując jedną półkę (ostatnią). I to wtedy gdy już miałem otwarty, żeby nie wyciekało z góry (bez różnicy czy zakręcałem w jedną czy w drugą stronę to przy leżeniu ciekło). Tak na spokojnie mieściło się na leżąco na szerokośc jak i głębokośc.

                              Comment

                              • MirEgg
                                Junior
                                • 03-2008
                                • 1

                                miniKEG powraca

                                Od 24.9.2012 w ramach Tygodnia niemieckiego znowu promocja na miniKEGa pszenicznego Grafenwaldera za 33,33 zł (w czeskim Lidlu będzie za 169 Kč, czyli około 28 zł) Spróbujemy, zobaczymy
                                Będą też 0,5 l puszki Bitburgera (2,44 zł), König Pilsenera (2,44 zł) i Warsteinera (2,99 zł)...

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎