Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Delirium Tremens - zestaw, Alma

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Mason
    Senior
    • 02-2010
    • 3280

    Delirium Tremens - zestaw, Alma

    Taki oto zestaw:


    zauważony w warszawskiej Almie, na Zwycięzców 40. Cena to zaledwie 74pln . 4 butelki 0,33l i pokal
    JEDNO PIVKO NEVADI!
  • ugedey
    Member
    • 11-2004
    • 50

    #2
    ... i piwo super. Co prawda w Polsce kosztuje jakieś 4 razy więcej niż w Belgii ( w PL zazwyczaj 10-12zł, w B 1-1,3 EU!) ale jak dla mnie to jedno z najlepszych piw jakie piłem.

    Comment

    • Doodeck
      Senior
      • 05-2003
      • 1612

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ugedey Wyświetlenie odpowiedzi
      ... i piwo super. Co prawda w Polsce kosztuje jakieś 4 razy więcej niż w Belgii ( w PL zazwyczaj 10-12zł, w B 1-1,3 EU!) ale jak dla mnie to jedno z najlepszych piw jakie piłem.
      No z tym "4 razy" to zaszalałeś: jak by nie liczyć, wychodzi max. 2,5...
      Last edited by Doodeck; 11-10-2010, 20:33.
      Dalekosiężny
      Obserwator
      Obiektów
      Dynamicznie
      Epatujących
      Ciekawymi
      Koncepcjami

      Comment

      • Latarnik
        Premium Lamplighter
        • 06-2004
        • 4994

        #4
        Moim zdaniem jest 10-12 razy droższe w Polsce niż w Belgi.
        Bo Belg kupuje za 1 pieniążka, a Polak musi wydać 12 pieniążków.
        Dodam tylko, że obaj zarabiają przeciętnie 2000 swoich narodowych pieniążków co miesiąc.
        Ja muszę wydać 5 pieniążków by kupić to piwo, a tu też średnia pensja to 2000 pieniążków.
        Last edited by Latarnik; 11-10-2010, 20:59.
        5400 kapsli z wypitych piw
        874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
        "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
        https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
        Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
        https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

        Comment

        • ugedey
          Member
          • 11-2004
          • 50

          #5
          No z tym "4 razy" to zaszalałeś: jak by nie liczyć, wychodzi max. 2,5...
          Rzeczywiście trochę się przeliczyłem , ale cena 10-12zł to i tak nieźle - jeszcze kilka lat temu widywałem Delirium Tremens po 20-24zł (!!!) za butelkę.

          Comment

          • slavoy
            Senior
            • 10-2001
            • 5052

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ugedey Wyświetlenie odpowiedzi
            (...) ale jak dla mnie to jedno z najlepszych piw jakie piłem.
            Spróbuj Delirium Nocturnum. Wg mnie bije (też oczywiście dobry) Tremens na głowę.
            Dick Laurent is dead.

            Comment

            • ugedey
              Member
              • 11-2004
              • 50

              #7
              Próbowałem, ... i podzielam twoje zdanie

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎