Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Bierhalle Arkadia - 11 listopada - piwo 50% ceny

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • docent
    Senior
    • 10-2002
    • 5205

    Bierhalle Arkadia - 11 listopada - piwo 50% ceny

    Bierhalle Arkadia informuje o okazjonalnej promocji z okazji 11 listopada. Przez cały dzień (12-23) obowiązywać ma zniżka 50% na piwo (czyli 0,4-4 pln).
    Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
    Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
    Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
    Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!
  • karin861
    Senior
    • 02-2006
    • 597

    #2
    No i super, trzeba się wybrać, dzień wolny to można pić do oporu hehe
    Zbieram polskie podstawki piwne. Zapraszam na moją stronę www: http://kolekcje-kariny.cba.pl

    Comment

    • docent
      Senior
      • 10-2002
      • 5205

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika karin861 Wyświetlenie odpowiedzi
      No i super, trzeba się wybrać, dzień wolny to można pić do oporu hehe
      Do oporu to można jak nie trzeba wstać następnego dnia do roboty
      Last edited by docent; 03-11-2010, 14:11.
      Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
      Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
      Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
      Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

      Comment

      • karin861
        Senior
        • 02-2006
        • 597

        #4
        Hehe, no zależy kto, wiesz znam takie osoby co na kacu lepiej pracują niż normalnie Nie żebym ja się do nich zaliczała
        Tak czy siak, dzięki za info docent
        Szkoda tylko, że ostatnio mają tylko 2-3 rodzaje piwa... a reszta ciągle gdzieś w tyle okazjonalnie się pokazuje.
        Zbieram polskie podstawki piwne. Zapraszam na moją stronę www: http://kolekcje-kariny.cba.pl

        Comment

        • zgoda
          Senior
          • 05-2005
          • 3516

          #5
          Zawsze jest tak, że mają 2-3 stałe i jakieś rotacyjne.
          Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

          Comment

          • karin861
            Senior
            • 02-2006
            • 597

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zgoda Wyświetlenie odpowiedzi
            Zawsze jest tak, że mają 2-3 stałe i jakieś rotacyjne.
            Tak wiem, ale zawsze trudno "wyczuć" te rotacyjne piwka...
            Zbieram polskie podstawki piwne. Zapraszam na moją stronę www: http://kolekcje-kariny.cba.pl

            Comment

            • fuliano
              Senior
              • 07-2010
              • 1825

              #7
              no to wizytujemy

              Comment

              • fuliano
                Senior
                • 07-2010
                • 1825

                #8
                a może jakieś spotkanie zorganizujemy? Są chętni?

                Comment

                • karin861
                  Senior
                  • 02-2006
                  • 597

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fuliano Wyświetlenie odpowiedzi
                  a może jakieś spotkanie zorganizujemy? Są chętni?
                  Ja bardzo chętnie Fajnie by było się jakąś większą grupą umówić, a może nawet wymienić?
                  Zbieram polskie podstawki piwne. Zapraszam na moją stronę www: http://kolekcje-kariny.cba.pl

                  Comment

                  • fuliano
                    Senior
                    • 07-2010
                    • 1825

                    #10
                    Widzę, że odzew mizerny Warszawiaków,
                    Panowie wstyd, tylko kobieta odpowiedziała. Myślałem, że po zmianie warty i defiladzie, znajdzie się więcej chętnych do ogrzania się

                    Comment

                    • Marusia
                      Senior
                      • 02-2001
                      • 20211

                      #11
                      W Warszawie to wszyscy wszędzie mają daleko, wsiadaj w pociąg i przybywaj do Wrocka na piątkowe spotkanie w Czeskim Raju
                      www.warsztatpiwowarski.pl
                      www.festiwaldobregopiwa.pl

                      www.wrowar.com.pl



                      Comment

                      • karin861
                        Senior
                        • 02-2006
                        • 597

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fuliano Wyświetlenie odpowiedzi
                        Widzę, że odzew mizerny Warszawiaków,
                        Panowie wstyd, tylko kobieta odpowiedziała. Myślałem, że po zmianie warty i defiladzie, znajdzie się więcej chętnych do ogrzania się
                        Najwidoczniej kobieta odważniejsza Ja zawsze miałam wszędzie "jaja"
                        Zbieram polskie podstawki piwne. Zapraszam na moją stronę www: http://kolekcje-kariny.cba.pl

                        Comment

                        • fuliano
                          Senior
                          • 07-2010
                          • 1825

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                          W Warszawie to wszyscy wszędzie mają daleko, wsiadaj w pociąg i przybywaj do Wrocka na piątkowe spotkanie w Czeskim Raju
                          Marusiu ja chętnie, ale byś musiała się w tym czasie moją 2,5 letnią łobuziarą zająć
                          Last edited by fuliano; 10-11-2010, 21:16.

                          Comment

                          • fuliano
                            Senior
                            • 07-2010
                            • 1825

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika karin861 Wyświetlenie odpowiedzi
                            Ja zawsze miałam wszędzie "jaja"
                            Karin, no ja nie wiem czy po takim wyznaniu adoratorów jeszcze będziesz miała

                            Comment

                            • docent
                              Senior
                              • 10-2002
                              • 5205

                              #15
                              Ja na pewno wpadnę na piwo ale zapewne jak się będzie ściemniać czyli w okolicach 16-17.
                              Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                              Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                              Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                              Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎