Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Promocje cenowe - wątek archiwalny

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • leona
    PremiumUżytkownik
    • 07-2009
    • 5853

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ENDO2004 Wyświetlenie odpowiedzi
    [...]tak czy siak piwa smakowalo rosną na rynku, a co ciekawsze spożycie tego typu trunków rosnie wsród facetów, nie ma sie co dziwić ze wszyscy wprowadzają nowości w tym segmencie.
    Na dorosły rynek jakiś czas temu weszły pokolenia wychowane na "soczkach" i "jogurcikach" (czytaj 15 gram cukru na 100 g produktu).
    Swoją drogą mam niezły ubaw kiedy łażę sobie po Zakrzówku i widzę partie facetów wychodzących z Kauflandu. A częściej niż co drugi trzyma jakieś napoje od Lorda Radlera albo dosładzane cydry. Zamienili danonki na alkohol

    Comment

    • ENDO2004
      Member
      • 01-2014
      • 55

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
      Zamienili danonki na alkohol
      Dobrze powiedziane, ale biznes to biznes tam są pieniądze

      Comment

      • yoda79
        Senior
        • 01-2013
        • 861

        Widziałem Harnasie za 1,49 co Ty na to?

        Comment

        • ENDO2004
          Member
          • 01-2014
          • 55

          Ja dziś widziałem w Carrefour piwo LECH za 1,65... Naszła mnie taka refleksja (abstrahując od gustów). Jeszcze 2-3 lata temu LECH postrzegany był jako produkt premium, pełno reklam w TV, grupa docelowa to młodzi piękni i bogaci. Jeszcze 2-3 lata temu można było mówić, że marka rośnie na rynku i zdobywa nowych klientów, pozwala też producentowi generować profit (podobny zlew tylko droższy niż TYSKIE). Dziś LECH w promocjach ociera się o markę własną sieci handlowych, jego ceny deprecjonują markę, zabijają markę. Koncernom pali się fotel pod tyłkami bo obrotów nie ma, więc takie akcję dają krótkofalowe zwycięstwa.

          ps. Miesiąc temu miałem wątpliwą okazję pić LECHa, szczoch jakich mało, naprawdę dawno nie piłem takiego syfu.

          ps2. Sorry za off top

          Comment

          • e-prezes
            Senior
            • 05-2002
            • 19169

            Koniec z tym pitoleniem o głupotach. Dotychczas nie interweniowałem w tym wątku, ale niech to będzie przynajmniej wątek na temat...

            Comment

            • Mocho
              Member
              • 01-2014
              • 92

              w żabce fortuna mirabelka, wiśnia, śliwka, czarne i miodowe dwie butelki za 5zł. od dzisiaj do 8 kwietnia

              Comment

              • robox
                = kapslarz =
                • 11-2002
                • 8188

                W Kauflandzie od 27 marca do 2 kwietnia 6-pak Żywiec Porter 0,33l w promocyjnej cenie 16,99 złotego.

                Comment

                • djkynek
                  Senior
                  • 03-2005
                  • 122

                  w lidlu perlenbacher 2,05 pln/szt.

                  Comment

                  • concerto
                    Senior
                    • 09-2003
                    • 859

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika robox Wyświetlenie odpowiedzi
                    W Kauflandzie od 27 marca do 2 kwietnia 6-pak Żywiec Porter 0,33l w promocyjnej cenie 16,99 złotego.
                    Dodam że u mnie w mieście mają duży rozstrzał warek. Od grudniowej 2014, przez lutową to czerwcowej 2015 r.
                    Last edited by concerto; 27-03-2014, 11:03.
                    "... ja nie tylko literat, ale i Gombrowicz!"

                    Comment

                    • dlugas
                      Senior
                      • 04-2006
                      • 4014

                      bierz grudniową :]

                      Choć trzeba spróbować tej do czerwca czy nadal występuje wiaderko gwoździ i %
                      Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                      Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                      FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                      Comment

                      • Kryzys_Finansowy
                        Member
                        • 02-2009
                        • 58

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dlugas Wyświetlenie odpowiedzi
                        Nie wiem czy już było ale w naszym TESCO
                        ŻYWIEC PORTER stoi sobie po 3,39zł plus 0,35gr butelka
                        Cenówka nawet nie jest żółta czy promocyjna tak jak kiedyś była (a wtedy piwo kosztowało 3,99zł)
                        W moim Tesco dostawili dwie skrzynki portera - stały sobie koło półek a w pobliżu ani śladu ich cenówek. Po sprawdzeniu na czytniku ceny nie rozczarowałem się - 3,39zł. Wziąłem kilka butelek (#10), bo jak sobie przeliczę ile faktycznie płacę za tego portera, to wydaje się, że powinienem wziąć więcej. A cenę obniżam o zwrot z Aliora, bo jak zapłacę ich kartą to zwracają 3% , czyli mam 3,29zł. Następnie, jak sprzedam butelkę to cena spada do 2,94zł. O punktach Club Card nie wspomnę;-)
                        Czuwaj

                        Comment

                        • ENDO2004
                          Member
                          • 01-2014
                          • 55

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Kryzys_Finansowy Wyświetlenie odpowiedzi
                          W moim Tesco dostawili dwie skrzynki portera - stały sobie koło półek a w pobliżu ani śladu ich cenówek. Po sprawdzeniu na czytniku ceny nie rozczarowałem się - 3,39zł. Wziąłem kilka butelek (#10), bo jak sobie przeliczę ile faktycznie płacę za tego portera, to wydaje się, że powinienem wziąć więcej. A cenę obniżam o zwrot z Aliora, bo jak zapłacę ich kartą to zwracają 3% , czyli mam 3,29zł. Następnie, jak sprzedam butelkę to cena spada do 2,94zł. O punktach Club Card nie wspomnę;-)
                          Czuwaj
                          Zapomniałeś jeszcze o tańszym tankowaniu przy zakupach powyżej 100zł

                          Comment

                          • dlugas
                            Senior
                            • 04-2006
                            • 4014

                            Następnie, jak sprzedam butelkę to cena spada do 2,94zł
                            w moim tesco do żywca porteru zawsze doliczają kaucję 35 gr czyli obecnie 3,39zł +0,35, a nie minus jak przy Ciechanach itp.
                            Last edited by dlugas; 30-03-2014, 13:05.
                            Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                            Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                            FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                            Comment

                            • Kryzys_Finansowy
                              Member
                              • 02-2009
                              • 58

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ENDO2004 Wyświetlenie odpowiedzi
                              Zapomniałeś jeszcze o tańszym tankowaniu przy zakupach powyżej 100zł
                              I nie dodałem, że za każde wydane 20zł dostaje się znaczek, których 15 sztuk uprawnia do 70%-wej zniżki na gadżety związane z tegorocznym mundialem;-)
                              Czuwaj

                              Comment

                              • Kryzys_Finansowy
                                Member
                                • 02-2009
                                • 58

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dlugas Wyświetlenie odpowiedzi
                                w moim tesco do żywca porteru zawsze doliczają kaucję 35 gr czyli obecnie 3,39zł +0,35, a nie minus jak przy Ciechanach itp.
                                W moim nie doliczają - do żadnych piw nie doliczają i chyba jest to słuszne, bo albo w ogóle nie bawić się w przyjmowanie butelek zwrotnych, albo doliczać do każdego piwa i prowadzić punkt przyjęć. Bo rozumiem, że u Ciebie, skoro doliczają kaucję do porteru, to również przyjmują zwrot butelki?
                                Czuwaj

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎