Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Promocje cenowe - wątek archiwalny

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • DariuszSawicki
    Senior
    • 08-2012
    • 2868

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Sekator Wyświetlenie odpowiedzi
    Corsendonk Pater "po mazursku" czyli na sedesie?
    To dobre miejsce na robienie zdjęć na byłych Prusach Wschodnich, kiedy jest ciemno, a fotograf jest już po kilku... albo kilkunastu. W łazience jakoś jaśniej.
    Co do meritum! Corsendonk Pater za 3 złote to niebywała okazja, która zdarza się rzadko.
    To dlatego zamieściłem tu informację o tym fakcie, ale też po to, żeby się czymś pochwalić ( frustrat z prowincji . )Broń Boże, nie po to, żeby ktoś mi to jutro wykupił

    Comment

    • Szakali
      Senior
      • 08-2013
      • 572

      Tego jeszcze na forum chyba nie było...zdjęcie w kiblu
      Co do szkła mam dokładnie takie same, i jest rewelacyjne...może nie do zwykłych sikaczy...ale do troszkę lepszych piw już tak...Fajnie trzyma pianę,dobrze kumuluje się aromat...w ogóle ładnie się prezentuje.A jest to jest to jedno z tańszych belgijskich szkieł bo kosztuje koło 13 zł.

      PS:Mało ogarnięty ten sprzedawca, spokojnie by te piwko opchnął po normalnej cenie czy też po lekkiej obniżce.Takie piwo za 3 zł to prawie darmo.
      Last edited by Szakali; 21-04-2014, 21:13.

      Comment

      • DariuszSawicki
        Senior
        • 08-2012
        • 2868

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Szakali Wyświetlenie odpowiedzi
        PS:Mało ogarnięty ten sprzedawca, spokojnie by te piwko opchnął po normalnej cenie czy też po lekkiej obniżce.Takie piwo za 3 zł to prawie darmo.
        Właściciel jest dosyć dobrze ogarnięty dlatego dobrze kombinuje.
        Obniżyć ceny i sprzedać więcej.
        Dlatego w tym temacie dodam jeszcze, że u mnie Manufakturowy Pils kosztuje 1.34 zł!!
        Wiem, że to już inne piwo niż kiedyś, ale cena jest śmieszna.
        Ciechan Lagerowe kosztuje 2.70 zł. Też tanio, ale już nie śmiesznie.
        Co do zdjęć na kiblu... były już takie, ale zrobione bardziej dyskretnie.
        http://www.browar.biz/forum/showpost...53&postcount=1

        http://www.browar.biz/forum/showpost...8&postcount=16

        Comment

        • Szakali
          Senior
          • 08-2013
          • 572

          To potem na kiblu siedzisz i te piwo degustujesz?
          W ogóle z tego co zauważyłem to u mnie na Śląsku jest straszna drożyzna...Ja o takich cenach mogę pomarzyć.Dlatego pozostaje mi brackie za 2.50...które z kija w cieszynie nie raz piłem za 3 zł .
          Jak tylko solidnie wyremontuję rower to wybieram się na rowerowy trip nad morze... wtedy zahaczę o ten Ełk

          Comment

          • Pendragon
            Senior
            • 03-2006
            • 13950

            No to już jest poświęcenie. Tyleset kilometrów jechać po piwo, a jeszcze droga rowerowa wzdłóż Wisły dopiero w planach. Przecież w ten sposób wcale nie zaoszczędzisz

            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

            Comment

            • Szakali
              Senior
              • 08-2013
              • 572

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
              No to już jest poświęcenie. Tyleset kilometrów jechać po piwo, a jeszcze droga rowerowa wzdłóż Wisły dopiero w planach. Przecież w ten sposób wcale nie zaoszczędzisz
              Jeżdżę wyczynowo trasy po 250 km, i obiecałem sobie...że zaliczę trasę nad morze, wyjdzie gdzieś 600 km...rozłożę to sobie na 3 dni...nad morzem parę dni pobaluje i powrót 600 km
              W ogóle trasę muszę tak rozplanować, aby w miejscu postoju było dobre piwo
              Ta droga rowerowa wzdłuż Wisły to była by rewelacja, ale raczej prędko tego nie uraczymy, więc pojadę normalnymi drogami To będzie też ciekawa wycieczka ze względu na analizę cen piwa w całej Polsce, choć już widzę....że tak drogo jak u mnie to nie ma chyba nigdzie.
              Może po drodze warto też jakieś browary było by odwiedzić....

              Comment

              • Pendragon
                Senior
                • 03-2006
                • 13950

                Też mam takie marzenie pojechać sobie rowerem na drugi koniec kraju, ale raczej niewykonalne. Na razie to mam problem by 50 km dziennie zrobić.

                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                Comment

                • apaczu
                  Senior
                  • 10-2013
                  • 168

                  Piotr i Paweł od 23.04 do 02.05

                  Piwa z Manufaktury Piwnej - 3.99 zł za butelkę:
                  - Altbier
                  - Na Miodzie Gryczanym
                  - Klasztorne

                  Butelki niby bezzwrotne, ale po ściągnięciu etykiety robią się zwrotne... te same ma na przykład browar Fortuna... czyli 50 groszy można odzyskać.

                  Comment

                  • krew
                    Member
                    • 07-2013
                    • 37

                    W Auchanach Affligem Blonde po 4.50.

                    Comment

                    • dlugas
                      Senior
                      • 04-2006
                      • 4014

                      a w Lidlu będą Argusy po obniżonej cenie :]
                      to tak jeśli chodzi o sprawy grillowe
                      Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                      Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                      FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                      Comment

                      • kurgan
                        Gość
                        • 04-2004
                        • 315

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dlugas Wyświetlenie odpowiedzi
                        a w Lidlu będą Argusy po obniżonej cenie :]
                        to tak jeśli chodzi o sprawy grillowe
                        To już wolę Starowara

                        Comment

                        • dlugas
                          Senior
                          • 04-2006
                          • 4014

                          U mnie starovary w sklepach są ponad 2,5zł (a są tylko gdzie nie gdzie)

                          A ja walę argusa maestica szczególnie jak jest po 1,94zł
                          Inne argusołomże, mnie nie interesują (choć są po 1,65zł czy jakoś tak)
                          Last edited by dlugas; 22-04-2014, 15:39.
                          Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                          Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                          FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                          Comment

                          • kurgan
                            Gość
                            • 04-2004
                            • 315

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dlugas Wyświetlenie odpowiedzi
                            U mnie starovary w sklepach są ponad 2,5zł (a są tylko gdzie nie gdzie)

                            A ja walę argusa maestica szczególnie jak jest po 1,94zł
                            Inne argusołomże, mnie nie interesują (choć są po 1,65zł czy jakoś tak)
                            U mnie 2 pln, czasami trudno jest sobie ustalić ten dolny pułap.

                            Comment

                            • dlugas
                              Senior
                              • 04-2006
                              • 4014

                              Kurdę mała errata
                              nie "ja walę" tylko "wolę" :]

                              Jak jestem w pobliżu lidla to kupuję sztukę maestica dla odświeżenia smaku. Rarytas to nie jest, ale nasza koncernowa masówka przy nim zazwyczaj wysiada.

                              Dolnego cenowego pułapu za piwo nie mam.
                              Póki co najtańsze kupowałem po 1,29zł, ale to tylko w celach poznawczych typu: "jak smakuje piwo, które kosztuje mniej niż pół litrowa nałęczowianka/cisowianka" plus kronikarsko dokumentacyjnych
                              Last edited by dlugas; 22-04-2014, 15:56.
                              Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                              Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                              FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                              Comment

                              • kris__
                                Member
                                • 07-2011
                                • 95

                                a w Lidlu będą Argusy po obniżonej cenie :]

                                a od kiedy jeśli można? bo dziś nabyłem w Jeleniej Górze po 2,29... Pod grilla czy do koszenia trawy (w charakterze paliwa dla mnie dla jasności) idealnie się nadają
                                seks to nie wszystko, jest jeszcze piwsko:P

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎