Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Promocje cenowe - wątek archiwalny

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Petitpierre
    Senior
    • 01-2014
    • 2560

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dlugas Wyświetlenie odpowiedzi
    TESCo od 26.06 do 02.07.14
    Nie chce mi się przepisywać więc "fotki"
    Warte któreś wyciągnięcia ręki ?
    Kup litewskie na patent a patenty mnie przyniesiesz

    Chamowniki i Gus dobre.
    Mały porterek-przyjaciel nerek

    Comment

    • yaro74
      PremiumUżytkownik
      • 09-2012
      • 2089

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dlugas Wyświetlenie odpowiedzi
      Kiszyniów(Efes?) nie mogę znaleźć

      Comment

      • dlugas
        Senior
        • 04-2006
        • 4014

        dzięki
        Moja uboga językowa wiedza wyszła na jaw
        Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
        Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
        FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

        Comment

        • leona
          PremiumUżytkownik
          • 07-2009
          • 5853

          Prostacka ale na czasie gra słów w tej tescowej promocji.

          Comment

          • Petitpierre
            Senior
            • 01-2014
            • 2560

            Rosyjskie piwa rzeczywiście stoją w miejscach strategicznych...
            Last edited by Petitpierre; 23-06-2014, 20:54.
            Mały porterek-przyjaciel nerek

            Comment

            • miczda
              Member
              • 08-2011
              • 81

              Witam, właśnie wypiłem oba nowe Argusy, nie wiem czy są w stylu, ale bardzo mi smakowały.
              Alkohol praktycznie nie wyczuwalny, raczej nizszy niz deklarowany. Oba piwa wypiłem w niecałe 60min.

              Comment

              • chechaouen
                Senior
                • 01-2011
                • 1180

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika miczda Wyświetlenie odpowiedzi
                Witam, właśnie wypiłem oba nowe Argusy, nie wiem czy są w stylu, ale bardzo mi smakowały.
                Alkohol praktycznie nie wyczuwalny, raczej nizszy niz deklarowany. Oba piwa wypiłem w niecałe 60min.
                A masz może jeszcze butelki, żeby sprawdzić i podać kod kreskowy? Może to pomoże ustalić, gdzie te cuda były warzone

                Comment

                • miczda
                  Member
                  • 08-2011
                  • 81

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika chechaouen Wyświetlenie odpowiedzi
                  A masz może jeszcze butelki, żeby sprawdzić i podać kod kreskowy? Może to pomoże ustalić, gdzie te cuda były warzone
                  Słodowy Tercet - 20584344
                  Chmielowy Kwartet - 20584351 [z tym chmielowym to przesadzili ]

                  Comment

                  • chechaouen
                    Senior
                    • 01-2011
                    • 1180

                    Czyli bardzo podobne do tych amberowskich argusów. Ale to w sumie o niczym nie świadczy, bo to jakiś mini-kod na potrzeby limitowanej serii. Nie podejrzewałbym Ambera o targnięcie się na belgijskie triple i quadrule Bardziej już Fortuną mi to śmierdzi.. Albo w ogóle jakaś zagranica. Może ktoś się przyzna...
                    A skład jest podany jakiś dokładniejszy? Jakieś info jest szersze? Czy taka sama bida z nędzą jak ostatnio?

                    Comment

                    • robox
                      = kapslarz =
                      • 11-2002
                      • 8188

                      Kody pewnie lidlowskie, bo Argusy, to ich marka.

                      Comment

                      • miczda
                        Member
                        • 08-2011
                        • 81

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika chechaouen Wyświetlenie odpowiedzi
                        Czyli bardzo podobne do tych amberowskich argusów. Ale to w sumie o niczym nie świadczy, bo to jakiś mini-kod na potrzeby limitowanej serii. Nie podejrzewałbym Ambera o targnięcie się na belgijskie triple i quadrule Bardziej już Fortuną mi to śmierdzi.. Albo w ogóle jakaś zagranica. Może ktoś się przyzna...
                        A skład jest podany jakiś dokładniejszy? Jakieś info jest szersze? Czy taka sama bida z nędzą jak ostatnio?
                        Tak jak pisałem wcześniej, wydaje mi się że to Fortuna, wszak oni już jakieś tam doświadczenie z belgami maja.
                        Skład bardziej szczegółowy niż w poprzednich, w obu piwach ten sam.
                        woda, słód jęczmienny, cukier (stąd pewnie to max odfermentowanie), chmiel, drożdże.

                        Comment

                        • jakub_kubek
                          Member
                          • 12-2012
                          • 74

                          Nowe argusy to na 100% Fortuna. Wystarczy porównać czcionkę jaka nadrukowany jest termin przydatności do spożycia z innymi piwami z fortuny i okaże się, że to to samo !!!

                          Comment

                          • robox
                            = kapslarz =
                            • 11-2002
                            • 8188

                            W Tesco od jutra do 9 lipca, promocja na piwa Fortuna, wszystkie po 3,49 zł.

                            Comment

                            • dzemek
                              Senior
                              • 12-2010
                              • 450

                              Ależ promocja Tesco, Lwowskie w tyskim Kauflandzie jest za 2, 49 zł.

                              Comment

                              • robox
                                = kapslarz =
                                • 11-2002
                                • 8188

                                W Almie od dzisiaj do 16 lipca butelka 0,33l Guinnessa w promocji za 4,29 złotego.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎