Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Promocje cenowe - wątek archiwalny

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • VanPurRz
    Senior
    • 09-2008
    • 4229

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika robox Wyświetlenie odpowiedzi
    W Tesco od 24 do 30 lipca tym razem promocja "Odkryj smak najlepszych piw regionalnych ":
    - Bosman Full puszka 2,50 zł
    - Lech Pils puszka 2,25 zł
    - Specjal puszka 2,50 zł
    - Królewskie puszka 2,50 zł
    - Kasztelan Jasne Pełne puszka 2,50 zł
    - Piast Wrocławski puszka 2,50 zł
    - Okocim O.K.Beer puszka 2,50 zł
    - Brackie butelka "5 w cenie 4" 9,56 zł
    - Leżajsk Pełne "5 w cenie 4" 7,96 zł
    Jestem pod wrażeniem definicji "regionalne" w Tesco
    "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

    Comment

    • dlugas
      Senior
      • 04-2006
      • 4014

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
      Jestem pod wrażeniem definicji "regionalne" w Tesco
      szczególnie jeśli wziąć pod uwagę
      - Królewskie puszka 2,50 zł


      - Piast Wrocławski puszka 2,50 zł
      reszta jak się uda to może nawet trafi się "niechcąco" na te wersji z "regionu"
      Last edited by dlugas; 21-07-2014, 15:05.
      Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
      Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
      FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

      Comment

      • robox
        = kapslarz =
        • 11-2002
        • 8188

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
        Jestem pod wrażeniem definicji "regionalne" w Tesco
        Są to piwa regionalne "wielkiej trójcy" KP, GŻ i CP, choć prawdę powiedziawszy oprócz Królewskiego reszta jest u mnie dostępna w różnych marketach.

        Comment

        • domingoveldonio
          Junior
          • 05-2014
          • 8

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
          U mnie pani w 2 sekundy przypomniała sobie trzycyfrowy kod produktu i ręcznie nabiła Demona.
          U mnie podobnie. Jak Pani zobaczyła Demona nawet nie próbowała szukać kodu na butelce, tylko od razu wpisała ręcznie z jakiejś kartki.

          Comment

          • krokodyl1
            Member
            • 11-2013
            • 68

            Demon kosztuje tyle co inne piwa z kartonu miksowego, więc można po prostu skanować np Cerną Horę

            Comment

            • domingoveldonio
              Junior
              • 05-2014
              • 8

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika krokodyl1 Wyświetlenie odpowiedzi
              Demon kosztuje tyle co inne piwa z kartonu miksowego, więc można po prostu skanować np Cerną Horę
              Teoretycznie tak, ale w praktyce raczej nikt na to nie pójdzie, to nie takie proste i oczywiste.

              Comment

              • ro-ot
                Member
                • 09-2006
                • 52

                Ten lidlowy kod dla Demona to bodajże 873 nie pamiętam dokładnie, ale przy mnie kasjerka o niego pytała koleżanki

                Comment

                • gramak
                  Senior
                  • 08-2012
                  • 267

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika domingoveldonio Wyświetlenie odpowiedzi
                  Teoretycznie tak, ale w praktyce raczej nikt na to nie pójdzie, to nie takie proste i oczywiste.
                  A o mnie pani tak zrobiła i było ok.
                  http://www.ohbeautifulbeer.com/

                  Comment

                  • Doodeck
                    Senior
                    • 05-2003
                    • 1612

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ro-ot Wyświetlenie odpowiedzi
                    Ten lidlowy kod dla Demona to bodajże 873 nie pamiętam dokładnie, ale przy mnie kasjerka o niego pytała koleżanki
                    Miałem to samo. Ale w "moim" Lidlu kod to 849.
                    Dalekosiężny
                    Obserwator
                    Obiektów
                    Dynamicznie
                    Epatujących
                    Ciekawymi
                    Koncepcjami

                    Comment

                    • dominik_walkowiak
                      Senior
                      • 10-2013
                      • 335

                      Podobny problem u Mnie, ale Pani skasowała jako inne piwko

                      Comment

                      • dyczkin
                        Serce w kolorze blaugrana
                        • 05-2011
                        • 3657

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dominik_walkowiak Wyświetlenie odpowiedzi
                        Podobny problem u Mnie, ale Pani skasowała jako inne piwko
                        Mnie też, mnie też .
                        Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                        Moje warzenie // Piwny Wojownik

                        Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                        Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                        Comment

                        • abernacka
                          Senior
                          • 12-2003
                          • 10838

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Petitpierre Wyświetlenie odpowiedzi
                          (...)poza piwem czeski tydzień nie oferuje nic czeskiego.
                          Jest dostępna również czeska parzenica.
                          Piwna turystyka według abernackiego

                          Comment

                          • HokusProkus
                            Member
                            • 09-2013
                            • 70

                            W Krakowie pełna profeska, miła blondyneczka bez mrugnięcia okiem wstukała z pamięci kod i wszystko gra. Dość zabawna tylko wydaje mi się ta akcja z "pudełkiem niespodzianką", nigdy nie wiadomo jakie piwa się trafią w kartonie. Ale nie ma tego złego, dzięki temu poczułem odrobiny magii świąt w lipcu :P

                            Comment

                            • Petitpierre
                              Senior
                              • 01-2014
                              • 2560

                              W każdym kartonie było to samo, a że parę musiałem otwierać, to wiem, Lobkowicz x 3, Demon x2, Pater x 3, Kvasar x 3, itd.
                              Mały porterek-przyjaciel nerek

                              Comment

                              • HokusProkus
                                Member
                                • 09-2013
                                • 70

                                Na prawdę musiałeś mi uświadamiać że Mikołaj nie istnieje??

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎