Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Promocje cenowe - wątek archiwalny

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • chechaouen
    Senior
    • 01-2011
    • 1180

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika WojciechT Wyświetlenie odpowiedzi
    Skąd takie info? Ta strona twierdzi, że robi to Lobkowicz.



    Do tego piję to piwo właśnie teraz i na pewno nie jest to Chlumecky Vit.
    Vysoký Chlumec i Lobkowicz to powiązane podmioty. Co Vita to nie wiem, nie piłem. Ale z tego co Czesi piszą to Argusa warzy Vysoky Chlumec/Lobkowicz

    Comment

    • Pendragon
      Senior
      • 03-2006
      • 13950

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika WojciechT Wyświetlenie odpowiedzi
      Skąd takie info? Ta strona twierdzi, że robi to Lobkowicz.
      Lobkowicz to nazwa grupy browarów, do których należy browar Vysoky Chlumec. To właśnie ten browar dał nazwę grupie kapitałowej która do tej pory była zwana K-Brewery. By nie było nieporozumień zmieniono nazwę browaru na obecnie obowiązującą.

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika WojciechT Wyświetlenie odpowiedzi
      Do tego piję to piwo właśnie teraz i na pewno nie jest to Chlumecky Vit.
      Być może, w momencie pisania nie przychodziła mi do głowy żadna inna pszenica robiona przez Lobkowicza. Teraz sobie przypomniałem że jest przecież Velen z Cernej Hory.
      Inna sprawa, że ten Vit to raz smakuje jak weizen, a innym razem niczym witbier...

      Czy to piwo u nas ma 4,3% alko? Bo Vit tyle właśnie ma.

      PS - No i stało się - to mój wpis numer 11000
      Last edited by Pendragon; 12-08-2014, 09:29.

      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

      Comment

      • dlugas
        Senior
        • 04-2006
        • 4014

        Teraz sobie przypomniałem że jest przecież Velen z Cernej Hory.
        ano jest, Piłem nie dawno. Taka lekka pszenica, lekko kwaskowa, mało bananowa i idąca w wodnistość. Alk. miała chyba 4,3% lub te okolice.
        Last edited by dlugas; 12-08-2014, 09:53.
        Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
        Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
        FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

        Comment

        • Pendragon
          Senior
          • 03-2006
          • 13950

          Velen ma 4,8% więc to nie to.

          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

          Comment

          • e-prezes
            Senior
            • 05-2002
            • 19167

            W Kauflandzie StephansBrau Hefeweizen po 1,99 zł. W sumie już resztki na półkach, więc pewnie nie od dziś promocja.

            Comment

            • WojciechT
              Senior
              • 09-2012
              • 2546

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
              Czy to piwo u nas ma 4,3% alko? Bo Vit tyle właśnie ma.
              4,3. Czyli jednak?

              I dzięki za wyjaśnienie.

              Comment

              • KobiNalewka
                Senior
                • 05-2012
                • 286

                Leclerc (Zielona Góra)

                2 x Miłosław niefiltrowany 4,19 zł + 1 zł kaucja

                Comment

                • Xon
                  Junior
                  • 01-2014
                  • 16

                  Auchan Warszawa Wola Górczewska Grand Imperial Porter 2.98zł (z datą do 16.02.2015)

                  Comment

                  • kozmin
                    Junior
                    • 05-2012
                    • 11

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika chechaouen Wyświetlenie odpowiedzi
                    Chlumeckiego Vita nie piłem. O Argusie Psenicnym poczytałem na czeskich forach piwnych i tam widziałem info, że to Vysoki Chlumec he warzy. Generalnie pozytywne recenzje, pszenica w typie hefe-weizenowym (banany, goździki, drożdże) i choć oczywiście nie jest to żaden rarytas to ponoć stosunek jakość/cena jest więcej niż zadowalający. Czytałem sporo głosów, że dużo lepsze od dwa razy droższych czeskich pszenic. No cóż, zobaczymy...
                    Z wypadu do Czech wróciłem m.in. z nieznanym mi (nowym?) piwem warzonym przez Vysoky Chlumec. Piwo nazywa się Markyz i jest rasowym hefeweizenem (a nie jak Chlumecky vit pseudo witem). Zawartość alko 4,3%.
                    Wydaje mi się że to może być właściwy trop. Markyz żadną rewelacją nie był, dolne stany średnie czeskich pszenic, ale absolutnie do wypicia. Teraz muszę dorwać tego lidlowskiego i porównać.

                    Aha, tego "Markiza" mają już na rateberze:

                    Comment

                    • Pendragon
                      Senior
                      • 03-2006
                      • 13950

                      No to teraz wszystko jasne.

                      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                      Comment

                      • Gringo
                        Senior
                        • 07-2007
                        • 2151

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kozmin Wyświetlenie odpowiedzi
                        Z wypadu do Czech wróciłem m.in. z nieznanym mi (nowym?) piwem warzonym przez Vysoky Chlumec. Piwo nazywa się Markyz i jest rasowym hefeweizenem (a nie jak Chlumecky vit pseudo witem). Zawartość alko 4,3%.
                        Wydaje mi się że to może być właściwy trop. Markyz żadną rewelacją nie był, dolne stany średnie czeskich pszenic, ale absolutnie do wypicia. Teraz muszę dorwać tego lidlowskiego i porównać.

                        Aha, tego "Markiza" mają już na rateberze:
                        http://www.ratebeer.com/beer/vysoky-...markyz/279127/
                        Markyz jest butelkową wersją Vita (który był do tej pory tylko w wersji beczkowej).
                        Last edited by Gringo; 15-08-2014, 09:27.

                        Comment

                        • Neptune
                          Senior
                          • 09-2013
                          • 184

                          Carrefour Express, Warszawa CH Złote Tarasy: dobre ceny na Kormorana
                          Ciemny - 3,87
                          Witbier - 5,49
                          Weizenbock - 6,49
                          AIPA - 7,09 (chyba) - po tym została tylko cena, butelek już nie było
                          terminy odległe

                          Comment

                          • kosher
                            Senior
                            • 04-2005
                            • 2295

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Xon Wyświetlenie odpowiedzi
                            Auchan Warszawa Wola Górczewska Grand Imperial Porter 2.98zł (z datą do 16.02.2015)
                            Pozostały już po Grandzie puste kartony. Pojawił się za to na samym końcu alejki piwnej Bojan Toporek w obniżonej cenie- 3.49 (warka do 5 listopada).

                            Comment

                            • tomolek
                              Hophead
                              • 05-2006
                              • 1752

                              W Almie Schofferhofer weizen po 2,99 zł.
                              www.ohbeautifulbeer.com

                              www.mateuszdrozdowski.pl

                              „Kwaśny Edi herbu Koreb

                              Comment

                              • dlugas
                                Senior
                                • 04-2006
                                • 4014

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tomolek Wyświetlenie odpowiedzi
                                W Almie Schofferhofer weizen po 2,99 zł.
                                potwierdzam

                                Całkiem świeżutki, bo z 01.08.14

                                Data ważności 01.11.2015

                                Poprawna i smaczna niemiecka pszenica
                                Last edited by dlugas; 19-08-2014, 09:53.
                                Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                                Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                                FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎