Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Promocje cenowe - wątek archiwalny

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Jack75g
    Senior
    • 02-2009
    • 555

    Auchan Rzeszów-Krasne - po wczorajszych odwiedzinach jestem mocno zawiedziony.
    Brak zdecydowanej większości piw z gazetki, są pojedyńcze słowackie i niemieckie, takie które leżakują na półkach cały rok.
    Brak zestawu ze szklanką piłkarską na który jako kolekcjoner się nastawiłem
    Kto piwa nie pije ani nie smakuje, ten już jest wariat albo zwariuje.

    Wódeczka? Nie dziękuję, żony i piwa nie zdradzam ...

    Comment

    • kosher
      Senior
      • 04-2005
      • 2296

      W-wa, Real Ursynów, do 5 lipca trzy rodzaje Noteckiego w ofercie za 1,69. Dodam że stany na półkach są niewielkie.

      Comment

      • smes
        Senior
        • 09-2006
        • 615

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Jack75g Wyświetlenie odpowiedzi
        Auchan Rzeszów-Krasne - po wczorajszych odwiedzinach jestem mocno zawiedziony.
        Brak zdecydowanej większości piw z gazetki, są pojedyńcze słowackie i niemieckie, takie które leżakują na półkach cały rok.
        Brak zestawu ze szklanką piłkarską na który jako kolekcjoner się nastawiłem
        Nie ma takiej opcji że nie ma połowy piw z gazetki. Stoisko promocyjne z piwami jest w innej częsci sklepu tz NIE tam gdzie alkohole znajdują się zawsze. Dzisiaj byłem w Mikołowie i były wszystkie piwka z gazetki a nawet sporo,sporo więcej(EDRDINGERÓW ze szklanką było około 15 sztuk. Zapytaj na miejscu gdzie w twoim Auchanie to stoisko promocyjne się znajduje.
        Zbieram przedmioty związane z Tyskimi Browarami. Jeżeli coś masz, pisz xolay@o2.pl

        Comment

        • markus1
          PremiumUżytkownik
          • 04-2010
          • 23

          W delikatesach ALMA, piwo Johannes z Browaru AMBER w specjalnej weekendowej cenie 2,89 !

          Comment

          • MINIAKos
            Senior
            • 02-2010
            • 151

            Byłem dzisiaj w Bonarce w poszukiwaniu obuwia, którego oczywiście nie znalazłem. Ale odwiedziłem przy okazji Auchana. Totalne zaskoczenie. Wyszedłem z 4 piwkami.

            Well's:
            - Double Choclate Stout 5,30 zł
            - Waggle Dance 5,56 zł
            - Banana Bread 5,05 zł
            Young's:
            - Bombardier 4,66 zł

            I ceny nie wynikają z daty przydatności ( Stout 17.03.2012, reszta 22.03.2012), a gazetka nie dotyczy Bonarki.
            Last edited by MINIAKos; 02-07-2011, 18:16.

            Comment

            • MINIAKos
              Senior
              • 02-2010
              • 151

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika MINIAKos Wyświetlenie odpowiedzi
              Well's:
              - Double Choclate Stout 5,30 zł
              - Waggle Dance 5,56 zł
              - Banana Bread 5,05 zł
              Young's:
              - Bombardier 4,66 zł
              Sorry za post pod postem, ale nie wiem czemu Young's mi sie wkradł pomiędzy. Powinno być Wells&Young's

              Comment

              • mwa
                Senior
                • 01-2003
                • 5071

                W chorzowskim Kauflandzie można zakupić w promocji Harnasia 12,1% alk.
                Pozdrawiam Cię !!!!

                Comment

                • Mafar
                  Senior
                  • 04-2003
                  • 1262

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mwa Wyświetlenie odpowiedzi
                  W chorzowskim Kauflandzie można zakupić w promocji Harnasia 12,1% alk.
                  Adam Ty coś takiego pijesz ??
                  Polakom gratulujemy Brackiego

                  Gdy rozum śpi budzą się demony

                  Comment

                  • mwa
                    Senior
                    • 01-2003
                    • 5071

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mafar Wyświetlenie odpowiedzi
                    Adam Ty coś takiego pijesz ??
                    Ja napisałem że "można zakupić" a Ty piszesz o piciu. Rafał, co Ty pijesz?
                    Pozdrawiam Cię !!!!

                    Comment

                    • forra6
                      Senior
                      • 11-2008
                      • 413

                      Odwiedziłem dziś Bonarkę, tj Auchan'a konkretnie. W sklepie poza standardowym stoiskiem z piwem jest drugie, niedaleko sprzętu AGD/RTV jakby na końcu sklepu. I na tym stoisku są piwa z gazetki, tj Lubuskie smakowe, Amber, Cornelisy, Kormoran, Jabłonowo, Konstancin, czeskie, słowackie, ukraińskie, niemieckie itd. Czyli jest jakieś 90 % z skanu gazetki. Ale niektóre piwa są tańsze, jak np. Warsteiner 3zł z hakiem, a nie 5,19 jak w gazetce, Baltijos Dark Red 3,19zł, podobnie wymienione wcześniej:

                      - Double Choclate Stout 5,30 zł
                      - Waggle Dance 5,56 zł
                      - Banana Bread 5,05 zł
                      - Bombardier 4,66 zł
                      - Special London Ale 5,56 zł

                      Zestawy z Bażanta zawieszką zapachową - 4x0.5l - 20zł
                      La Trappe zestaw 4x330ml (karton + pokal) - 54zł
                      Erdinger zestaw 2x 0.5l + szklanka, ale nie ta piłkarska z gazetki, tylko jakaś jubileuszowa na 125 lecie nie wiem czego - 30zł
                      Don't trust nobody, It will cost you much too much
                      Beware of the dagger, It caress you at first touch
                      O, all small creatures, It is the twilight if the gods

                      Comment

                      • iron
                        Senior
                        • 08-2002
                        • 6703

                        To macie fart - bo w Wawie "angliki" były w "promocyjnej" cenie 8-10 PLN
                        bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                        Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                        Rock, Honor, Ojczyzna

                        Comment

                        • Mason
                          Senior
                          • 02-2010
                          • 3280

                          No to niezła promocja. Dobrze, że się nie skusiłem na wycieczkę
                          JEDNO PIVKO NEVADI!

                          Comment

                          • iron
                            Senior
                            • 08-2002
                            • 6703

                            Ja się niestety skusiłem i naciąłem na kwaśnego Velena i parę czesko-słowackich niezbyt smacznych mózgotrzepów (14 Blg, 6% alk - innych nie było )w cenie ok. 4 PLN-ów
                            W d...e mam takie promocje
                            Last edited by iron; 03-07-2011, 22:19.
                            bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                            Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                            Rock, Honor, Ojczyzna

                            Comment

                            • smes
                              Senior
                              • 09-2006
                              • 615

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron Wyświetlenie odpowiedzi
                              Ja się niestety skusiłem i naciąłem na kwaśnego Velena i parę czesko-słowackich niezbyt smacznych mózgotrzepów (14 Blg, 6% alk - innych nie było )w cenie ok. 4 PLN-ów
                              W d...e mam takie promocje
                              Ja też kupiłem tego "kwaśnego" Velena i szczerze nie polecam. Podwójny błąd bo kupiłem go dwie butelki.
                              Zbieram przedmioty związane z Tyskimi Browarami. Jeżeli coś masz, pisz xolay@o2.pl

                              Comment

                              • forra6
                                Senior
                                • 11-2008
                                • 413

                                Intermarche - 4pak puszka Specjal Niepasteryzowany - 9.59zł - od 30.06 do 05.07
                                Real - 6xGniewosz (wszystkie rodzaje) - 9.59zł - do 05.07
                                Don't trust nobody, It will cost you much too much
                                Beware of the dagger, It caress you at first touch
                                O, all small creatures, It is the twilight if the gods

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎