Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Promocje cenowe - wątek archiwalny

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dlugas
    Senior
    • 04-2006
    • 4014

    Affligem Blonde w Tesco jest od jakiegoś czasu po 4,49zł bez promocji
    W Biedrze nadal stoją resztki po 3,99zł

    Alma ostatnio zawodzi jeśli chodzi o dostępność równo z ulotką "nowo pojawiających się piw"
    Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
    Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
    FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

    Comment

    • robox
      = kapslarz =
      • 11-2002
      • 8188

      W Kauflandzie od 8 do 14 stycznia 6-pak Żywieckiego Portera 0,33l w promocji za 15,99 złotego.

      Comment

      • mkon
        Junior
        • 04-2004
        • 14

        Dziś kupiłem Komesa za 3.99+kaucja w Kerfurze Bemowo. Akcja chyba ogólnopolska.

        Comment

        • expel
          Member
          • 01-2013
          • 63

          Jest w żabce jakaś promocja na żywiec porter? Jak tak to jaka? Jest w jakiejś gazetce?

          Comment

          • behegrzmot
            Senior
            • 01-2009
            • 276

            Co tam jestem to jest w wielosztukach, bodajże 3 za 11 zł + kaucja

            Comment

            • robox
              = kapslarz =
              • 11-2002
              • 8188

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika expel Wyświetlenie odpowiedzi
              Jest w żabce jakaś promocja na żywiec porter? Jak tak to jaka? Jest w jakiejś gazetce?
              Była jeszcze jakiś czas temu na Żywiec Porter 0,5l w wielosztukach "3 za 11 zł".

              Comment

              • chechaouen
                Senior
                • 01-2011
                • 1180

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika robox Wyświetlenie odpowiedzi
                Była jeszcze jakiś czas temu na Żywiec Porter 0,5l w wielosztukach "3 za 11 zł".
                W mojej żabie cały czas jest, we freshu też. Już od dobrych kilku miesięcy. 3 za 11 czyli 3,66 za szt 0,5

                Comment

                • dlugas
                  Senior
                  • 04-2006
                  • 4014

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika GreenFox
                  Nie widzę, czy ktoś wrzucał, ale w Makro w Rzeszowie są Komesy po 4,50 (to już cena dla zakupowiczów bez koncesji) zdaje się, że to nieco taniej niż w standardzie (fajna sprawa, szczególnie jeżeli chodzi o warkę Portera 02.06.16 całkiem chwaloną). Niestety już resztki zostały tylko, ale jakby ktoś był przejazdem
                  W PiP (Rz w MH) cały cas Komesy są po 4,99zł
                  Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                  Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                  FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                  Comment

                  • kostas
                    Senior
                    • 08-2014
                    • 212

                    Żywiec APA w Intermarche po 2,99. Nie wiem jak to ma do siebie, ale myślę że inne sklepy tej sieci ta promocja również obejmuje, dlatego nie wymieniam nazwy mojej i tak małej miejscowości. Zaznaczam, że mimo ceny na półce (4,29 zł) skaner pokazywał cenę promocyjną - właściwą
                    Attached Files
                    Last edited by kostas; 08-01-2015, 20:47.
                    Browar Domowy El Greco na Facebooku

                    Comment

                    • robox
                      = kapslarz =
                      • 11-2002
                      • 8188

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika chechaouen Wyświetlenie odpowiedzi
                      W mojej żabie cały czas jest, we freshu też. Już od dobrych kilku miesięcy. 3 za 11 czyli 3,66 za szt 0,5
                      U mnie już po promocji, teraz jest Okocim Porter w wielosztukach " 2 za 8,50 zł".

                      Comment

                      • robox
                        = kapslarz =
                        • 11-2002
                        • 8188

                        W PoloMarkecie od 14 do 20 stycznia Koźlak z Ambera w cenie 3,59 złotego.

                        Comment

                        • serr75
                          Junior
                          • 07-2014
                          • 16

                          Markiety DINO: Starovar DARK butelka 0,5L 1,99,- , namysłów pils butelka 0,5L 2,22,-

                          Kaufland: Okocim mocne puszka 0,5 1,99,-

                          Comment

                          • KobiNalewka
                            Senior
                            • 05-2012
                            • 286

                            Gazeta Carrefoura (14.01 - 26.01.2015)

                            "Piwo Niepasteryzowane PILS" (?)

                            Cena: 3,14 zł butelka wg gazetki bezzwrotna

                            Zdjęcie mówi, że jest to Pils z Manufaktury

                            Comment

                            • dyczkin
                              Serce w kolorze blaugrana
                              • 05-2011
                              • 3657

                              Nie wiem jak u Was ale w mojej żabce nastał koniec promocji portera z Cieszyna 3 szt. za 11 zł .
                              Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                              Moje warzenie // Piwny Wojownik

                              Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                              Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                              Comment

                              • ENDO2004
                                Member
                                • 01-2014
                                • 55

                                W wybranych sklepach Tesco, Pinta, Doctor Brew, Faktoria, Birbant - 1zl taniej z karta clubcard. Wiekszosc cen po obniżce to 6.99.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎