Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Promocje cenowe - wątek archiwalny

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • VanPurRz
    Senior
    • 09-2008
    • 4229

    Kurde a u mnie ani na Bielanach ani na Bemowie nie ma i nikt nie słyszał.
    "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

    Comment

    • legart
      Senior
      • 06-2012
      • 914

      A Grodziskie może bez szału, ale cechy grodzisza wykazuje. Jak nie pils za 3 pln to może chociaż grodziskie za 2,99

      Comment

      • legart
        Senior
        • 06-2012
        • 914

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
        Kurde a u mnie ani na Bielanach ani na Bemowie nie ma i nikt nie słyszał.
        Musiało dotrzeć niedawno bo dzisiaj po południu na palecie folie rozrywałem jako pierwszy

        Comment

        • zgoda
          Senior
          • 05-2005
          • 3516

          Ani w Kobyłce, ani w Zielonce we Freshu nie było. I w dodatku Szwejk po 3.30!
          Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

          Comment

          • Petitpierre
            Senior
            • 01-2014
            • 2560

            Zamówiłem Grodziskie i Bernardyńskie. Będzie w Rzeszowie na wtorek.
            Mały porterek-przyjaciel nerek

            Comment

            • kosher
              Senior
              • 04-2005
              • 2300

              Żabka powinna od razu postawić w gazetce promocyjnej gwiazdkę przy piwach z Grodziska Wlkp. z dopiskiem: "na specjalne zamówienie, minimalna ilość ... "

              Comment

              • robox
                = kapslarz =
                • 11-2002
                • 8188

                Do Lubina wczoraj do Żabek dotarły piwa z Grodziska.

                Comment

                • lasica_lwd
                  Member
                  • 06-2014
                  • 73

                  To zależy od właścicela sklepu czy zamówi to piwo czy nie. W dwóch Freshach w mojej okolicy np. nigdy nie dotarł Lwówek Jankes, ani Żywiec APA z poprzednich promocji.

                  W centrum Warszawy w trzech Żabkach i Freszu też cisza. W Żabie przy Dworcu Centralnym nawet jest plakat z tym piwem, ale piwa brak, a sympatyczna Pani ekspedientka nie wiedziała czy będzie. Zajadę dziś, i tak się w tym miejscu przesiadam.

                  Comment

                  • kosher
                    Senior
                    • 04-2005
                    • 2300

                    To ja dodam, że w dwóch Freshach na warszawskiej Woli, które odwiedziłem podczas ostatniej Lwówkowej promocji Wiedeński był przeterminowany (identyczna data do połowy kwietnia).
                    Właściciele obu sklepów byli zaskoczeni, jak im pokazałem co sprzedają, podobno piwo dopiero co do nich dotarło w ... świeżej dostawie.
                    Także mimo okazyjnych cen warto na daty spoglądać.

                    Comment

                    • lasica_lwd
                      Member
                      • 06-2014
                      • 73

                      Żabka przy Pl. Starynkiewicza były już wszystkie do wyboru. W innych już nie sprawdzałem.

                      Comment

                      • Rogerson
                        Senior
                        • 08-2012
                        • 421

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kosher Wyświetlenie odpowiedzi
                        Właściciele obu sklepów byli zaskoczeni, jak im pokazałem co sprzedają, podobno piwo dopiero co do nich dotarło w ... świeżej dostawie.
                        Także mimo okazyjnych cen warto na daty spoglądać.
                        Jak się coś kupuje we freshożabach to trzeba dwa razy obrócić i sprawdzić, plus przy okazji uważać za ile dany produkt nabijają. Parokrotnie się naciąłem że cena na półce była inna niż potem przy kasie, a żona ostatnio kupiła program tv z marca

                        Comment

                        • wpadzio
                          Senior
                          • 06-2011
                          • 2647

                          W Żabce na Braci Wagów, przy Bazarku na Dołku (Warszawa-Natolin) wszystkie cztery piwa z Grodziska stoją. Każdego po jednym czy dwa kartony, więc jak ktoś ma blisko to niech zajrzy jeszcze dziś. Ceny od 2,99 za Piwo z Grodziska do 3,49 za pozostałe trzy.
                          Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
                          Serviatus status brevis est
                          3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

                          Comment

                          • forra6
                            Senior
                            • 11-2008
                            • 413

                            W Bochni również komplet
                            Don't trust nobody, It will cost you much too much
                            Beware of the dagger, It caress you at first touch
                            O, all small creatures, It is the twilight if the gods

                            Comment

                            • DariuszSawicki
                              Senior
                              • 08-2012
                              • 2868

                              W Żabkach w pn-wschodniej Polsce też jest komplet. Ceny jak na paragonie.
                              Attached Files

                              Comment

                              • Sim666
                                Senior
                                • 01-2015
                                • 153

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika DariuszSawicki Wyświetlenie odpowiedzi
                                W Żabkach w pn-wschodniej Polsce też jest komplet. Ceny jak na paragonie.
                                O, właśnie miałem pisać, że na Prażuni kochanej we Freszu dorwałem 4 typy z Grodziska. Póki co flagowca spijam, idzie jak woda, może dlatego że tak smakuje?

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎