Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Promocje cenowe - wątek archiwalny

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13950

    Ciekawe macie Biedronki. Jeszcze nigdy nie widziałem tam piwa w lodówkach.

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

    Comment

    • dlugas
      Senior
      • 04-2006
      • 4014

      Ja widziałem w mojej 2 lata temu. Leżały czteropaki koło mielonego mięsa i filetów z kurczaka.

      Obecnie takich rarytasów u mnie brak, ale czytałem w internetach, że są już te wypaśne Biedry z lodówkami na piwa.
      Skoro montują wyciskarki soków z pomarańczy to czemuż nie inwestować w schładziarki na piwa :]


      ---------------
      o nawet znalazłem fotkę :]

      ale to było bardziej z partyzanta i na chwilę niż filozofia całej sieci
      Last edited by dlugas; 02-09-2015, 12:24.
      Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
      Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
      FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

      Comment

      • kowdi
        Member
        • 04-2014
        • 41

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
        Ciekawe macie Biedronki. Jeszcze nigdy nie widziałem tam piwa w lodówkach.
        Są w niektórych Biedronkach lodówki dla piwa, u mnie od zawsze była, ale sam sklep wybudowali niedawno, może z rok temu. Fakt faktem jest to jedna z większych Biedronek i lądują tam wszystkie rzeczy, które w normalnej ofercie z gazetki nie rozeszły się w mniejszych lokalach w odpowiednim czasie, więc może to albo fakt, że wybudowano ją niedawno i od razu zaplanowano miejsce na lodóweczkę zadecydował. Nie jest to taka lodówka jak na zdjęciu dlugasa.

        Comment

        • marqqq
          Senior
          • 12-2014
          • 660

          U mnie w jednej z Biedr było piwo w tych chłodziarkach co są jogurty nabiał etc.
          Ale to kilka lat temu.

          Comment

          • marqqq
            Senior
            • 12-2014
            • 660

            Tydzień przyjaźni Polsko-Niemieckiej w Lidl :P
            Od 14.09

            Krombacher Pils, Dark, Weizen:
            3.33zł
            Dab jasne
            2.22zł
            Harnaś 660ml
            2.22zł

            Comment

            • Petitpierre
              Senior
              • 01-2014
              • 2560

              Można prosić link do tej gazetki? Na stronie Lidl'a jest tylko ta od 7go.
              Mały porterek-przyjaciel nerek

              Comment

              • Akcent
                Junior
                • 02-2013
                • 2

                Jak tylko tyle piw niemieckich w tygodniu niemieckim to słabizna. Liczyłem na większe wejście w związku z jesienią i Oktoberfestem.

                Comment

                • dlugas
                  Senior
                  • 04-2006
                  • 4014

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Petitpierre Wyświetlenie odpowiedzi
                  Można prosić link do tej gazetki? Na stronie Lidl'a jest tylko ta od 7go.
                  proszę bardzo :]
                  nawet odpaliłem specjalnie gugla http://issuu.com/iulotka.pl/docs/lid...73891/15247449
                  str. 21
                  Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                  Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                  FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                  Comment

                  • Petitpierre
                    Senior
                    • 01-2014
                    • 2560

                    Dzięki wielkie! Właśnie o to mi chodziło, czyli jednak tydzień alpejski.
                    Mały porterek-przyjaciel nerek

                    Comment

                    • marqqq
                      Senior
                      • 12-2014
                      • 660

                      Czasem w tej poszerzonej gazetce pojawia się coś więcej, ale wątpię jednak.

                      Comment

                      • krzychal1
                        Senior
                        • 12-2008
                        • 236

                        Harnaś to też niby takie nawiązanie do tygodnia alpejskiego

                        Comment

                        • wpadzio
                          Senior
                          • 06-2011
                          • 2645

                          Harnaś - piwo z gór
                          Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
                          Serviatus status brevis est
                          3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

                          Comment

                          • patrykut
                            Junior
                            • 06-2015
                            • 6

                            Od czwartku w Intermarche kilka piw belgijskich w promocji, między innymi różne rodzaje Leffe za 4,99 zł czy Hoegaarden za 4,99 zł. Wszystkie w butelkach 0,33l.

                            Comment

                            • FREEDOMSOUND
                              Senior
                              • 12-2014
                              • 1407

                              PONIEDZIAŁKOWA PROMOCJA ZA 4 ZŁ - WARSZAWA STAN UMYSŁU

                              PONIEDZIAŁKOWA PROMOCJA ZA 4 ZŁ!
                              (do wyczerpania zapasów)

                              4 zł ▉ Gagat - Browar Trójmiejski Lubrow - Oatmeal Stout - gładkie i aksamitne dzięki dodaniu płatków owsianych, słody: Jęczmienne (Pale Ale, Karmelowy, Czekoladowy), Jęczmień Palony, chmiel Equinox, ekstrakt 14.5% , alkohol 6.1%
                              4 zł ▉ American Bitter - Browar Szpunt - chmiele: Centennial, Simcoe, Citra, Magnum, ekstrakt 12,1%, alkohol 5,6%
                              4 zł ▉ MIODNE - Browar Kormoran - ciemne piwo z naturalnym, lokalnym miodem wielokwiatowym, ekstrakt 15,5%, alkohol 5,7%
                              4 zł ▉ Bojan Maorys - Browar Bojanowo - Żytnie IPA - słody: Carared, Karmelowy Ciemny, Pilzneński, Pszeniczny, Żytni Jasny, Melanoidowy, chmiele: Magnum, Mosaic, Kohatu, Motueka, ekstrakt 15,0%, alkohol 5,5%

                              Stan Umysłu - sklep i galeria z dobrym piwem Warszawa ul. Żeromskiego 17c
                              facebooku : www.facebook.com/piwotostanumyslu
                              instagramie : instagram.com/stan_umyslu_wwa
                              twitterze : twitter.com/Stan_Umyslu
                              google + : gplus.to/StanUmyslu
                              https://www.facebook.com/piwotostanumyslu

                              Comment

                              • robox
                                = kapslarz =
                                • 11-2002
                                • 8188

                                W Kauflandzie od 10 do 16 września Żywe z Ambera w promocji po 2,75 złotego.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎