Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Promocje cenowe - wątek archiwalny

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • behegrzmot
    Senior
    • 01-2009
    • 276

    W Intermarche pojawi się od czwartku taki zestaw. Cena daleka od rewelacyjnej ale może piwo ciekawe?
    Attached Files

    Comment

    • Petitpierre
      Senior
      • 01-2014
      • 2560

      Raczej nie:



      2 pszenice, jeden pils i jeden export, żeby jeszcze były na patent (bo browar takie ma), a tu jednak przerost formy nad treścią i bez kufla.
      Mały porterek-przyjaciel nerek

      Comment

      • robox
        = kapslarz =
        • 11-2002
        • 8188

        W Bi1 od 23 września w promocji:

        - Schofferhofer Grapefruit 0,33l - 2,95 zł
        - Warsteiner Double Hopped 0,5l - 3,35 zł
        - Krombacher Dark 0,5l - 4,25 zł
        - Konig Pilsner 0,5l - 4,25 zł
        - Lubuskie Wit Bier 0,5l - 4,55 zł
        - Lowenbrau Oktoberfest lub Spaten Oktoberfest 0,5l - 4,95 zł
        - Paulaner Naturtrub lub Dunkel 0,5l - 3,95 zł
        - Konig Ludwig Weissbier 0,5l - 5,55 zł
        - Schwaben Braun Weizen lub Helle 0,5l - 6,95 zł
        - Lowenbrau Original 5l puszka - 55,95
        - Franziskaner Weissbier 5l puszka - 55,95 zł

        Comment

        • djkynek
          Senior
          • 03-2005
          • 122

          W Lidlu od 28. września Budweiser konserwowy 5 szt. za 10 PLN.

          Comment

          • FREEDOMSOUND
            Senior
            • 12-2014
            • 1407

            Promocja w Stanie Umysłu Warszawa ul. Żeromskiego 17c

            WIELKA promocja w Stanie Umysłu ! 8 piw (black ale, 3 lagery, pils, grodziskie, 2 x american pale ale) w cenie 4 zł ! (do wyczerpania zapasów)

            Nowe u nas:

            Browar Nepomucen
            4 zł ▉ American Pale Ale - słody: Pale Ale, Monachijski, Karmelowy Jasny, chmiele: Amarillo, Citra, Centennial, na zimno Cascade, Citra, Centennial, alkohol 4.8%, ekstrakt 12 BLG, 45 IBU
            4 zł ▉ W Stylu Grodziskie - słody: Pszeniczny wędzony dębem, chmiele: Saaz, Marynka, alkohol 2.6%, ekstrakt 7.7 BLG, 21 IBU

            Browar Dukla
            4 zł ▉ Nieproszony Gość - Pils - słody: Pilzneński, Monachijski, Carahell, chmiele: Junga, Marynka, Saaz, alkohol 4.6%, ekstrakt 12.5°Plato, 35 IBU

            Browar Trójmiejski Lubrow
            4 zł ▉ Piwniczne - Kellerbier - słody: Jęczmienne, Płatki Dębu Palonego, chmiele: Lubelski, Magnum, alkohol 5.3%, ekstrakt 12.5 BLG, 21 IBU

            Browar Słociak
            4 zł ▉ Opolskie Jasne - Lager - słody: Pilzneński, Karmelowy, chmiel: Hersbrucker, alkohol 5%, ekstrakt 12.5°Plato

            Litewskie Powroty:
            Rinkuškių alus
            4 zł ▉ Alaus kelias - European Pale Lager - 5.5% alc.
            4 zł ▉ Juodasis - Black Ale - 4.2% alc.

            W nieustającej promocji także:
            4 zł ▉ Squezeer - Browar Chmielarium - American Pale Ale - słody: Pilzneński, Pale Ale, Monachijski, Carapils, chmiele: Simcoe, Citra, ekstrakt 13,2%, alkohol 5,4%, IBU 42,6
            https://www.facebook.com/piwotostanumyslu

            Comment

            • Petitpierre
              Senior
              • 01-2014
              • 2560

              Od 1go października w Lidl'u Argus... PORTER 8 vol, puszka i 2,99.
              Mały porterek-przyjaciel nerek

              Comment

              • robox
                = kapslarz =
                • 11-2002
                • 8188

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Petitpierre Wyświetlenie odpowiedzi
                Od 1go października w Lidl'u Argus... PORTER 8 vol, puszka i 2,99.
                Z Ambera?

                Comment

                • Blackbeard
                  Senior
                  • 12-2011
                  • 209

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Petitpierre Wyświetlenie odpowiedzi
                  Od 1go października w Lidl'u Argus... PORTER 8 vol, puszka i 2,99.
                  W Sosnowcu był dostępny już dzisiaj.
                  Mors ultima linea rerum.

                  Comment

                  • dlugas
                    Senior
                    • 04-2006
                    • 4014

                    Czyli Lild wyprzedził Biedronkę puszkowanym porterem :]
                    Najstała "nowa era dyskontoportera"
                    No i dobrze. jak będzie w miarę podobny do średnio przewidywalnego GIP to będzie całkiem dobry wybór zakupić taką "ciorną puszkę polskiej ropy" przy okazji nieczęstych zakupów w tej sieci.
                    Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                    Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                    FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                    Comment

                    • Petitpierre
                      Senior
                      • 01-2014
                      • 2560

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Blackbeard Wyświetlenie odpowiedzi
                      W Sosnowcu był dostępny już dzisiaj.
                      W Rzeszowie, na Hetmańskiej również już jest. Bóg wie, że piwo ma być gęste, więc nie ma "pilsa za 3 złote", ale zesłał porter za 3zł
                      Jadę z moimi porterami taśmą na kasie, przede mną chłopak, starszawy koło 60tki z "Tatrą" 4-pakiem. Zobaczył moje, się pyta czy to mocne? A ja mówię, że nie mocne, tylko porter. Ten cap za "Tatrę": "pani mi cofnie, ja zwrócę resztę" i poleciał po 4-pak. Na moje konto dobry uczynek, a i człowiek w sile wieku zdążył się zbawić ode złego. Poza tym chlubnym wyjątkiem, zainteresowanie nikłe, a gówniarzeria głównie "Tatrę", bo za 7zł 4-pak. Jeszcze długa droga przed nami.
                      Mały porterek-przyjaciel nerek

                      Comment

                      • dlugas
                        Senior
                        • 04-2006
                        • 4014

                        Wypij (a wiem (przypuszczam), że zrobisz to dość szybko czyli jeszcze dzisiaj przed obiadem ) i skrobnij kilka słów co tam w tej argusowej puszce siedzi.
                        Wspominają coś w druku o Amberze czy nadal rżną głupa ?
                        Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                        Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                        FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                        Comment

                        • Petitpierre
                          Senior
                          • 01-2014
                          • 2560

                          Dziś się nie uda, praca, ale jest 8 sztuk, więc na pewno zdążę. Tylko że dla Lidl'a bez dalszych informacji, albo nie dostrzegłem.
                          Mały porterek-przyjaciel nerek

                          Comment

                          • jarek84
                            Junior
                            • 06-2014
                            • 29

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Petitpierre Wyświetlenie odpowiedzi
                            Jadę z moimi porterami taśmą na kasie, przede mną chłopak, starszawy koło 60tki z "Tatrą" 4-pakiem. Zobaczył moje, się pyta czy to mocne? A ja mówię, że nie mocne, tylko porter. Ten cap za "Tatrę": "pani mi cofnie, ja zwrócę resztę" i poleciał po 4-pak. Na moje konto dobry uczynek, a i człowiek w sile wieku zdążył się zbawić ode złego. Poza tym chlubnym wyjątkiem, zainteresowanie nikłe, a gówniarzeria głównie "Tatrę", bo za 7zł 4-pak. Jeszcze długa droga przed nami.
                            jak ktoś chce pić Tatrę, to niech pije co wam do tego. cena 7zł za 4 uczciwa

                            Comment

                            • chechaouen
                              Senior
                              • 01-2011
                              • 1180

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Petitpierre Wyświetlenie odpowiedzi
                              Dziś się nie uda, praca, ale jest 8 sztuk, więc na pewno zdążę. Tylko że dla Lidl'a bez dalszych informacji, albo nie dostrzegłem.
                              Nie ma żadnego info. Nie ma też nawet podanego ekstraktu (w butelkowym Argusie Porterze Czarnym był). Tylko alko 8,0 proc. (tam było 7,9). Obstawiam jednak Ambera, inne podmioty, które chciałyby masowo sieknąć portera po 2,99 zł, do głowy mi nie przychodzą

                              Comment

                              • e-prezes
                                Senior
                                • 05-2002
                                • 19168

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika chechaouen Wyświetlenie odpowiedzi
                                Nie ma żadnego info. Nie ma też nawet podanego ekstraktu (w butelkowym Argusie Porterze Czarnym był). Tylko alko 8,0 proc. (tam było 7,9). Obstawiam jednak Ambera, inne podmioty, które chciałyby masowo sieknąć portera po 2,99 zł, do głowy mi nie przychodzą
                                Sulimar. Parametry się zgadzają.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎