Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Promocje cenowe - wątek archiwalny

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • baania
    Senior
    • 10-2009
    • 317

    Jest to przecena, bo swego czasu też taka była w Szczecinie, ale się skończyła. Wtedy też myślałem, że dali po prostu taką cenę. Pisałem tutaj.
    Podcast o piwie
    Podcast o piwie | Facebook

    Comment

    • walec
      Senior
      • 02-2010
      • 193

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika baania Wyświetlenie odpowiedzi
      Jest to przecena, bo swego czasu też taka była w Szczecinie, ale się skończyła. Wtedy też myślałem, że dali po prostu taką cenę. Pisałem tutaj.
      OK, nie widziałem Twego posta.
      Ale po co przeceniać coś co się jeszcze może 9 miesięcy sprzedawać?
      W ogóle wcześniej nie zauważyłem polskich kontretykiet na tych piwach, jakaś nowość?

      Comment

      • baania
        Senior
        • 10-2009
        • 317

        Ja polskie kontry widziałem co najmniej rok temu, wcześniej nie wiem czy były czy nie. Więc żadna nowość.
        Podcast o piwie
        Podcast o piwie | Facebook

        Comment

        • kosher
          Senior
          • 04-2005
          • 2300

          W warszawskim Realu Ursynów Noteckie Ciemne po 1,59 za bączek. (+41 groszy kaucja).

          Comment

          • tfur
            Senior
            • 05-2006
            • 1303

            we warsiaskiej almie na saskiej kępie ubiegłoroczny wielki czempion już tylko po 3,99.
            veni, emi, bibi

            Comment

            • Mafar
              Senior
              • 04-2003
              • 1262

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tfur Wyświetlenie odpowiedzi
              we warsiaskiej almie na saskiej kępie ubiegłoroczny wielki czempion już tylko po 3,99.
              W najnowszej gazetce jest po 2,99
              Polakom gratulujemy Brackiego

              Gdy rozum śpi budzą się demony

              Comment

              • walec
                Senior
                • 02-2010
                • 193

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mafar Wyświetlenie odpowiedzi
                W najnowszej gazetce jest po 2,99
                Faktycznie, w weekend podjadę.

                Oby to się źle nie skończyło dla samej idei produkcji Czempionów przez GŻ, rok temu tak szybko i tak mocno nie przeceniali z tego co pamiętam...

                Comment

                • kamcio1990
                  Senior
                  • 11-2010
                  • 300

                  No ale butelka też większa była i się opłacało bardziej, tzn. lepsze i większe w tej samej cenie ;-)
                  Last edited by kamcio1990; 03-02-2012, 00:28.

                  Comment

                  • tfur
                    Senior
                    • 05-2006
                    • 1303

                    chciałem napisać 2,99. palec mi się omsknął.
                    cena poniżej pięciu złotych za pół litra zrobiła się akceptowalna,
                    ale nie zamierzam wykupić sklepowych zapasów.
                    veni, emi, bibi

                    Comment

                    • Mason
                      Senior
                      • 02-2010
                      • 3280

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika walec Wyświetlenie odpowiedzi
                      Oby to się źle nie skończyło dla samej idei produkcji Czempionów przez GŻ, rok temu tak szybko i tak mocno nie przeceniali z tego co pamiętam...
                      Jeszcze niedawno pojawiła się informacja, że GCh 2011 sprzedaje się bardzo dobrze, lepiej niż poprzedni. O, cytat:

                      Dwa tygodnie wystarczyły, aby ilość dostępnego w sklepach Brackiego Grand Championa Birofilia 2011 zmniejszyła się prawie o połowę. - Tylko w ostatni weekend piwosze zakupili ponad 10 hektolitrów najlepszego piwa domowego w Polsce - mówi Sebastian Tołwiński, rzecznik prasowy Grupy Żywiec.
                      JEDNO PIVKO NEVADI!

                      Comment

                      • walec
                        Senior
                        • 02-2010
                        • 193

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mason Wyświetlenie odpowiedzi
                        Jeszcze niedawno pojawiła się informacja, że GCh 2011 sprzedaje się bardzo dobrze, lepiej niż poprzedni. O, cytat:
                        No właśnie pamiętam, dlatego też ciężko mi to złożyć do kupy. Po co tak grubo przeceniać coś co się świetnie sprzedaje? Do kiedy jest termin przydatności? Tak jak ostatnio do czerwca?

                        Comment

                        • Pendragon
                          Senior
                          • 03-2006
                          • 13951

                          Ale to tylko decyzja jednego sklepu / sieci. Może potrzebują zwolnic miejsce na półkach albo w magazynie?

                          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                          Comment

                          • walec
                            Senior
                            • 02-2010
                            • 193

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                            Ale to tylko decyzja jednego sklepu / sieci. Może potrzebują zwolnic miejsce na półkach albo w magazynie?
                            A to nie jest ogólnopolska promocja? Jest w gazetce na stronie. No i Alma jest chyba głównym partnerem projektu, po tym jak odpadł Piotr i Paweł zostały jeszcze tylko sklepy specjalistyczne?

                            Comment

                            • Pendragon
                              Senior
                              • 03-2006
                              • 13951

                              Nie wiem, z innych miast nikt nie zgłaszał. Zatem decyzja jednej sieci.

                              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                              Comment

                              • dlugas
                                Senior
                                • 04-2006
                                • 4014

                                W Rzeszowie też w ulotce po 2,99 za 0,33l
                                jak będę miał chwilę wolną to podejdę i sprawdzę czy fizycznie jest
                                Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                                Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                                FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎