Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Promocje cenowe - wątek archiwalny

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13950

    Kilka dni temu zakup Sarmackiego kosztował mnie niespodziewanie przy kasie 2,99 zamiast tradycyjnego 3,29. Nie widziałem, żeby była jakaś specjalna promocja, więc może taka cena przez jakiś czas się utrzyma.

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

    Comment

    • dyczkin
      Serce w kolorze blaugrana
      • 05-2011
      • 3657

      30 gr do przodu
      Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

      Moje warzenie // Piwny Wojownik

      Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

      Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

      Comment

      • kiszot
        Senior
        • 08-2001
        • 8081

        W Lidlach jest Carlsberg 0.66 l za 2,44.
        Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
        1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

        Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
        Mein Schlesierland, mein Heimatland,
        So von Natur, Natur in alter Weise,
        Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
        Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

        Comment

        • Mason
          Senior
          • 02-2010
          • 3280

          Carlsberg. Probably beer
          JEDNO PIVKO NEVADI!

          Comment

          • dyczkin
            Serce w kolorze blaugrana
            • 05-2011
            • 3657

            I to jakie
            Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

            Moje warzenie // Piwny Wojownik

            Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

            Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

            Comment

            • dlugas
              Senior
              • 04-2006
              • 4014

              W Lidlach jest Carlsberg 0.66 l za 2,44.
              jeśli to jest ten sam co kupowałem pół roku temu to chyba za złotówkę bym go nie wsadził do koszyka, których tam niema

              kwasior przemoczony wiadrem wody
              Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
              Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
              FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

              Comment

              • amigo007
                Senior
                • 02-2008
                • 252

                Dlugas e tam gadasz. Carlsberg spośród "najpopularniejszych" koncernówek jest nawet dobry. Oczywiście to kwestia gustu, ale dla mnie praktycznie niepijalne są piwa z KP szczególnie te wyprodukowane w Poznaniu. Ich żubr, tyskie i lech są praktycznie nie do wypicia. A carlsberg nie jest taki zły. Za cenę 2,44zł (butla 0,66) może być. Ps. a promocja tylko do dzisiaj.

                Comment

                • Mason
                  Senior
                  • 02-2010
                  • 3280

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika amigo007 Wyświetlenie odpowiedzi
                  Dlugas e tam gadasz. Carlsberg spośród "najpopularniejszych" koncernówek jest nawet dobry.
                  To trochę tak jakby mówić: świetnie, mam syfilis. Najlepszą z chorób przenoszonych drogą płciową...
                  JEDNO PIVKO NEVADI!

                  Comment

                  • dlugas
                    Senior
                    • 04-2006
                    • 4014

                    amigo
                    To piwo różni się smakiem w zależności w czym i w jakiej pojemności je kupimy.
                    Ta wersja 0,66 chyba jest najgorszą z możliwych, albo to tylko psychika mi tak sugeruje.

                    Nasze nie mają nawet cienia podobizny do oryginału.
                    Co kraj to inny Carlsberg niestety.
                    Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                    Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                    FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                    Comment

                    • amigo007
                      Senior
                      • 02-2008
                      • 252

                      Dlugas pojemność raczej nie ma nic do smaku. W każdej wersji carlsberg smakuje raczej tak samo. Porównywałem właśnie ostatnio tą wersję 0,66 z lidla z puszkowym carlsbergiem z żabki, i smakowało dokładnie tak samo. Jota w jotę. Nie zrozumcie mnie źle, absolutnie nie jest to jakieś wybitne piwo. Ale dla mnie z ogólno dostępnych dużych koncernówek smakuje najlepiej. Bardzo dobrze mi ostatnio smakowało, jako baza piwna z samodzielnie zrobionym miodowym z dodatkiem prawdziwego miodku :-)

                      Comment

                      • Pendragon
                        Senior
                        • 03-2006
                        • 13950

                        W zasadzie "pojemność" może mieć wpływ na smak. Butelki 0.66 mogą być rozlewane w innym browarze niż 0.5. Do tego dochodzić może jeszcze kwesta jakości przechowywania danej partii.

                        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                        Comment

                        • tomolek
                          Hophead
                          • 05-2006
                          • 1752

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika amigo007 Wyświetlenie odpowiedzi
                          Nie zrozumcie mnie źle, absolutnie nie jest to jakieś wybitne piwo.
                          Zgadzam się, nie jest. Jest absolutnie niepijalne...
                          www.ohbeautifulbeer.com

                          www.mateuszdrozdowski.pl

                          „Kwaśny Edi herbu Koreb

                          Comment

                          • Mafar
                            Senior
                            • 04-2003
                            • 1262

                            Lepiej jakąś wodę gazowaną kupić niż to świństwo o nazwie carlsberg
                            Polakom gratulujemy Brackiego

                            Gdy rozum śpi budzą się demony

                            Comment

                            • ART
                              mAD'MINd
                              • 02-2001
                              • 23808

                              Dajcie sobie już siana.
                              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                              Comment

                              • olie
                                Senior
                                • 06-2011
                                • 777

                                W warszawskich Leclercach (Bielany i Al. Jerozolimskie) są w promocyjnych cenach wybrane piwa z Konstancina, Ciechana i Jabłonowa. W końcu jest się po co w Aleje wybrać.
                                Niektóre ceny: Ciechan Lagerowe - 2,39; Ciechan Wyborne i Lwówek Książęcy - 2,49; Jabłonowo Trzy Zboża - 3,39; Weizenbock - 4,19; Konstancin Żytnie - 4,49.
                                Z Konstancina w Alejach nie było paru piw wymienionych w gazetce promocyjnej.
                                Last edited by olie; 14-02-2012, 23:48.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎