Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Promocje cenowe - wątek archiwalny

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • HaJni
    Member
    • 06-2009
    • 77

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika forra6 Wyświetlenie odpowiedzi
    Mistrz ciętej riposty haha, koledze wyżej chodziło o ciemne pszeniczne, w biedrze nigdy innym Paulanerów niż pszeniczne nie było
    A widziałeś w ogóle inne Paulanery niż pszeniczne??

    Comment

    • Mason
      Senior
      • 02-2010
      • 3280

      Ja widziałem, ba nawet piłem. Münchner Dunkel, Münchner Hell i Salvator, a jest jeszcze kilka innych, dostępnych czasem w sklepach specjalistycznych
      JEDNO PIVKO NEVADI!

      Comment

      • wpadzio
        Senior
        • 06-2011
        • 2645

        No i oczywiście Premium Pils...
        Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
        Serviatus status brevis est
        3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

        Comment

        • chechaouen
          Senior
          • 01-2011
          • 1180

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika HaJni Wyświetlenie odpowiedzi
          A widziałeś w ogóle inne Paulanery niż pszeniczne??
          W Niemczech jest cała masa innych

          Comment

          • legart
            Senior
            • 06-2012
            • 914

            A Almie widziałem Paulaner Salvator, Urtyp i Pils, a także Spezi (jakiś wynalazek colopodobny). Szkoda tylko że cenowo nie łapały się w tym temacie.
            Last edited by legart; 08-07-2013, 08:41.

            Comment

            • piwoszstolat
              Member
              • 07-2013
              • 32

              U mnie w biedronce paulner z datą do 09.2013 w cenie 2.49, cała paleta , zero zainteresowania.Pewnie piwoszy odstrasza pojemność .Zakupiłem 4 na próbę jak zasmakuje to problemu z dalszym zakupem chyba nie będzie.

              Comment

              • robox
                = kapslarz =
                • 11-2002
                • 8188

                W mojej Biedronce Paulanery powoli schodzą, cena wydaje się atrakcyjna, szczególnie, że na butelce cena sugerowana jak dobrze pamiętam, to 4,29 złotego.
                Last edited by robox; 08-07-2013, 13:14.

                Comment

                • Pendragon
                  Senior
                  • 03-2006
                  • 13950

                  W Lidlu greckie piwo od tamtejszego Carlsberga - Mythos - puszka za 2,99.
                  Widziałem też OK z Okocimia (puszka).

                  moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                  Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                  Comment

                  • dlugas
                    Senior
                    • 04-2006
                    • 4014

                    Leżą te biedne pszeniczniaki w Biedronce, bo wypić takich 6 na imprezce u Joli to dość trudne zadanie dla 18-25 latka.
                    no i jeszcze dostanie łatkę w gimnazjum "dziwak"
                    a 6scio pak żuberka czy tyskiego w promocji i najlepiej wielka puszka 650ml to już jest szacun :]

                    Widziałem też OK z Okocimia (puszka).
                    u mnie w lidlu jest w ciągłej sprzedaży razem z zielonym

                    Zielony jest też w Biedronce
                    cena Okocimów 2,49zł puszka

                    ten grecki mythos zakupię do kolekcji :]
                    Last edited by dlugas; 08-07-2013, 13:28.
                    Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                    Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                    FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                    Comment

                    • gobong
                      Senior
                      • 04-2005
                      • 658

                      [QUOTE=dlugas;1129837]Leżą te biedne pszeniczniaki w Biedronce, bo wypić takich 6 na imprezce u Joli to dość trudne zadanie dla 18-25 latka.
                      no i jeszcze dostanie łatkę w gimnazjum "dziwak"
                      a 6scio pak żuberka czy tyskiego w promocji i najlepiej wielka puszka 650ml to już jest szacun :]
                      Leżą bo to ciemnawa kwaskowa woda, nie piwo.

                      Comment

                      • dlugas
                        Senior
                        • 04-2006
                        • 4014

                        Leżą bo to ciemnawa kwaskowa woda, nie piwo.
                        nie tylko ciemnawa, bo i jasnawa też.
                        No i woda nie ma smaku goździków, bananów itp.
                        no chyba że Żywiec zdrój wypuścił jakiegoś nowego "ciekawego" farbowańca :]
                        Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                        Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                        FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                        Comment

                        • e-prezes
                          Senior
                          • 05-2002
                          • 19173

                          Istotnie po 2,49 zł (czyli ~3,11 zł/0,5l). Co daje najtańsze pszeniczne obecnie na rynku.
                          A co do jakości, to też mi się wydało jakieś pomarańczowe w barwie i nad wyraz kwaskowe.
                          Last edited by e-prezes; 08-07-2013, 18:23.

                          Comment

                          • gobong
                            Senior
                            • 04-2005
                            • 658

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dlugas Wyświetlenie odpowiedzi
                            nie tylko ciemnawa, bo i jasnawa też.
                            No i woda nie ma smaku goździków, bananów itp.
                            no chyba że Żywiec zdrój wypuścił jakiegoś nowego "ciekawego" farbowańca :]
                            Właśnie piszę kwaskowata woda bo niestety tylko taki smak tam znalazłem, ciemna bo przedwczoraj zmogłem 1/3 z butelki 0,4l ciemnego.

                            Comment

                            • dlugas
                              Senior
                              • 04-2006
                              • 4014

                              No to może kwasiur był bo stało nie tak jak i gdzie trzeba.
                              ja kilka razy piłem z biedry i nie zauważyłem niczego złego.

                              U mnie od dawna paulanerów na paletach brak :/
                              Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                              Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                              FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                              Comment

                              • celtyk87
                                Senior
                                • 11-2008
                                • 208

                                Dziś widziałem całą paletę Paulanera dunkel w biedronce, oczywiście po 2,49zł.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎