Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Promocje cenowe - wątek archiwalny

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Fala
    Senior
    • 07-2004
    • 671

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika palko Wyświetlenie odpowiedzi
    ... widziałem na Pomożu Specjalna Niepasteryzowanego w sklepiku osiedlowym oraz w Kauflandzie cena 2,50zł
    Pomoże? Czy to nowa kraina geograficzna?
    Kupiłeś na spróbowanie? Wszyscy ciekawi nowego piwa
    Napis: "ściągnięto 99%" cieszy tylko przez pierwsze pół godziny.
    Admin ma zawsze rację

    PIWOSZE WSZYSTKICH KRAJÓW ŁĄCZCIE SIĘ

    Comment

    • grochal122
      Senior
      • 03-2009
      • 102

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pretender Wyświetlenie odpowiedzi
      nie mogę się z tym nie zgodzić
      Ale bedziesz musial sie z tym pogodzic

      Comment

      • karold28
        Member
        • 10-2010
        • 84

        Auchan przebił Lidla i mamy 2x Budweiser-a po 3zł (jeden za 2.99 a drugi za grosz).

        Comment

        • casual
          Junior
          • 04-2011
          • 17

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika karold28 Wyświetlenie odpowiedzi
          Auchan przebił Lidla i mamy 2x Budweiser-a po 3zł (jeden za 2.99 a drugi za grosz).
          Od kiedy do kiedy promo?
          I czy obowiązuje tylko przy zakupie jednego? czy np kupujac trzy to kolejne trzy mam za 3 gr?

          Comment

          • Pretender
            Member
            • 02-2011
            • 31

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika casual Wyświetlenie odpowiedzi
            Od kiedy do kiedy promo?
            I czy obowiązuje tylko przy zakupie jednego? czy np kupujac trzy to kolejne trzy mam za 3 gr?
            eee, tak dobrze to nie ma. Kupujesz jednego drugi zaq 1gr. Kolejny kosztuje pełną cenę, następny za 1gr. A przynajmniej ja to tak zrozumiałem

            Comment

            • karold28
              Member
              • 10-2010
              • 84

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika casual Wyświetlenie odpowiedzi
              Od kiedy do kiedy promo?
              I czy obowiązuje tylko przy zakupie jednego? czy np kupujac trzy to kolejne trzy mam za 3 gr?
              Nie no bez przesady. Kupujesz 1 i drugie dostajesz za 1gr czyli masz 2 po 3.00zl... możesz kupić kolejny komplet 2 sztuk za kolejne 3 zl. Z tego co tutaj wyczytałem to możesz kupić max 5 kompletów za jednym razem po czym musisz zrobić kolejną rundkę Ale najlepiej się dopytać z tą ilością do kupienia za jednym razem żeby się nie okazało przy kasie, że coś jest nie tak.

              Promocja od 11.05
              Last edited by karold28; 09-05-2011, 20:53.

              Comment

              • Pretender
                Member
                • 02-2011
                • 31

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grochal122 Wyświetlenie odpowiedzi
                Ale bedziesz musial sie z tym pogodzic
                już się zgodziłem/pogodziłem

                Comment

                • casual
                  Junior
                  • 04-2011
                  • 17

                  No właśnie o to mi chodziło, 6 za 9 zł, trochę niedokładnie się wyraziłem. Dzięki za info.

                  Comment

                  • Fala
                    Senior
                    • 07-2004
                    • 671

                    Żywe w Stokrotce - Drugi za 1/2 ceny, kupując 2 piwa płacimy 2,84zł/szt (5,58zł/l)
                    Napis: "ściągnięto 99%" cieszy tylko przez pierwsze pół godziny.
                    Admin ma zawsze rację

                    PIWOSZE WSZYSTKICH KRAJÓW ŁĄCZCIE SIĘ

                    Comment

                    • casual
                      Junior
                      • 04-2011
                      • 17

                      ta promocja budwisera w auchanie nadal aktualna czy tylko przez jeden dzien byla?

                      Comment

                      • Doodeck
                        Senior
                        • 05-2003
                        • 1612

                        Dziś w tyskim Tesco humpolecki Bernard Černý Ležák był za 1/2 ceny, czyli po 3,84 zł.
                        Oczywiście już go nie ma na półce .
                        Dalekosiężny
                        Obserwator
                        Obiektów
                        Dynamicznie
                        Epatujących
                        Ciekawymi
                        Koncepcjami

                        Comment

                        • tomolek
                          Hophead
                          • 05-2006
                          • 1752

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Fala Wyświetlenie odpowiedzi
                          Żywe w Stokrotce - Drugi za 1/2 ceny, kupując 2 piwa płacimy 2,84zł/szt (5,58zł/l)
                          tiaaaa.... u mnie było całe 5 sztuk
                          www.ohbeautifulbeer.com

                          www.mateuszdrozdowski.pl

                          „Kwaśny Edi herbu Koreb

                          Comment

                          • Fala
                            Senior
                            • 07-2004
                            • 671

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tomolek Wyświetlenie odpowiedzi
                            tiaaaa.... u mnie było całe 5 sztuk
                            wpadnij do Puław (z Lublina rzut beretem ), to zapas zrobisz A swoją drogą, to myślałem, że w Pradze siedzisz, bo co dzień kilka nowych postów Twojego autorstwa się pojawia
                            Napis: "ściągnięto 99%" cieszy tylko przez pierwsze pół godziny.
                            Admin ma zawsze rację

                            PIWOSZE WSZYSTKICH KRAJÓW ŁĄCZCIE SIĘ

                            Comment

                            • anteks
                              maruda
                              • 08-2003
                              • 10738

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika palko Wyświetlenie odpowiedzi
                              a carrefour 8pak harnasia 8.90 pln a wódka: cały czas w biedronce 1 L Żubrówki Białej 31,99
                              A trampki są po 24,99
                              Mniej książków więcej piwa

                              Comment

                              • Maggyk
                                Szara Adminiscjencja
                                • 05-2004
                                • 5615

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
                                A trampki są po 24,99
                                Drogo w Auchanie były po 8,99 bodaj
                                Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                                Piwo domowe -
                                Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                                Reklama w BROWARZE
                                PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎