Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Promocje cenowe - wątek archiwalny

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • leona
    PremiumUżytkownik
    • 07-2009
    • 5853

    Nie wiem czy to promocja ale wygląda na tanio.
    Cornelius Triple Blond w zestawie 4 x 0,33 l + pokal (taki z corneliusowym kogutkiem) dostępny w Makro za 13,73 zł.
    Dla koneserów Fortuny zestawy po dwie butelki Niefiltrowanego, Pilznera lub Marcowego, które wychodzą po ok. 2,85 zł sztuka.
    American IPA Kormorana w zestawach 5 x 0,5 l wychodzi po 5,85 zł sztuka.

    Ceny dla klientów bez koncesji.

    Comment

    • podswierkiem
      Senior
      • 11-2010
      • 796

      Dubbel Cieszyński

      ...a jednak nie schodzi

      Dubbel Cieszyński od 19 do 25 lutego w sieci Tesco w promocji za 3,49 zł.
      "Ruszaj się Bruno, idziemy na piwo;
      Niechybnie brakuje tam nas!
      Od stania w miejscu niejeden już zginął,
      Niejeden już zginął kwiat!"

      Comment

      • robox
        = kapslarz =
        • 11-2002
        • 8188

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika podswierkiem Wyświetlenie odpowiedzi
        ...a jednak nie schodzi

        Dubbel Cieszyński od 19 do 25 lutego w sieci Tesco w promocji za 3,49 zł.
        Czyli promocja "tescowa" ... 50 groszy taniej na piwie .

        Comment

        • dlugas
          Senior
          • 04-2006
          • 4014

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika robox Wyświetlenie odpowiedzi
          Czyli promocja "tescowa" ... 50 groszy taniej na piwie .
          szczególnie, że kilka tygodni temu przez 2-3 tygodnie było przecenione (z niewyjaśnionych przyczyn)z 3,99zł na 3,39zł
          No to teraz promocja na 3,49zł :]
          Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
          Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
          FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

          Comment

          • Rogerson
            Senior
            • 08-2012
            • 421

            Jaka by ta promocja nie była, to mimo wszystko taniej o min. 2 zł niż w sklepach specjalistycznych

            Comment

            • Petitpierre
              Senior
              • 01-2014
              • 2560

              Jakby w "Almie" było, toby go już dawno nie było.
              Mały porterek-przyjaciel nerek

              Comment

              • Blackbeard
                Senior
                • 12-2011
                • 209

                W Carrefourze, od dzisiaj do 23 lutego, wszystkie Komesy po 3,99 zł za sztukę.
                Mors ultima linea rerum.

                Comment

                • dyczkin
                  Serce w kolorze blaugrana
                  • 05-2011
                  • 3657

                  Za to w Żabie, dwupak Komesa za 8,50 (potrójne i poczwórne).
                  Nie ma za to Brackiego w pięcipopaku za dychacza.
                  Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                  Moje warzenie // Piwny Wojownik

                  Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                  Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                  Comment

                  • Baard
                    Senior
                    • 01-2010
                    • 316

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyczkin Wyświetlenie odpowiedzi
                    Za to w Żabie, dwupak Komesa za 8,50 (potrójne i poczwórne).
                    Nie ma za to Brackiego w pięcipopaku za dychacza.
                    W Bolesławcu Brackie 5 butli, za dychu, obecne w dwóch Żabach.

                    Comment

                    • legart
                      Senior
                      • 06-2012
                      • 914

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyczkin Wyświetlenie odpowiedzi
                      Za to w Żabie, dwupak Komesa za 8,50 (potrójne i poczwórne).
                      Nie ma za to Brackiego w pięcipopaku za dychacza.
                      w Freshu 6 puch Brackiego za 14 pln, a w butli po 2,29 za sztukę

                      Comment

                      • podswierkiem
                        Senior
                        • 11-2010
                        • 796

                        Od przyszłego czwartku do niedzieli w sieci Netto Natur z kaszubskiego browaru Amber za 1,59 zł - wiosna idzie, czas do ogródka
                        "Ruszaj się Bruno, idziemy na piwo;
                        Niechybnie brakuje tam nas!
                        Od stania w miejscu niejeden już zginął,
                        Niejeden już zginął kwiat!"

                        Comment

                        • amigo007
                          Senior
                          • 02-2008
                          • 252

                          Ten natur to ochyda. Według mnie wszystko od ambera nie nadaje się do picia. Ostatnio piłem sztandarowe żywe, i było ochydne. A tego natura za darmo bym nie chciał. A co dopiero płacić za taki ściek....

                          Comment

                          • podswierkiem
                            Senior
                            • 11-2010
                            • 796

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika amigo007 Wyświetlenie odpowiedzi
                            Ten natur to ochyda. Według mnie wszystko od ambera nie nadaje się do picia. Ostatnio piłem sztandarowe żywe, i było ochydne. A tego natura za darmo bym nie chciał. A co dopiero płacić za taki ściek....
                            "De gustibus non est disputandum" ...i tak jak napisałem, dla mnie, pochodzącego z tamtych okolic, do prac ogrodowych, i jeszcze w tej cenie BEZKONKURENCYJNE
                            P.S. Ohyda - nie "ochyda" i ohydne - nie "ochydne"
                            "Ruszaj się Bruno, idziemy na piwo;
                            Niechybnie brakuje tam nas!
                            Od stania w miejscu niejeden już zginął,
                            Niejeden już zginął kwiat!"

                            Comment

                            • amigo007
                              Senior
                              • 02-2008
                              • 252

                              Spoko, każdy może mieć swój gust. Piszę jednak na podstawie nie tak dawno pitego Żywego. Tak ciężkiego, nieprzyjemnego i mocno alkoholizowanego piwa nie piłem już dawno. Więc ciężko mi uwierzyć, że marketowy twór tego browaru nadaje się do picia. No ale jak ci smakuje, to pij. Ja tego nie będę tykał. Chociaż na codzień też piję koncernówkę. Z koncernu carlsberg polska, bosman full. Ale mam go za 1,99zł butelka. I w tej cenie nie ma on konkurencji. Co do błędu, to pisałem z tableta. Zdarza się przeoczyć błąd.
                              Last edited by amigo007; 19-02-2015, 17:38.

                              Comment

                              • serr75
                                Junior
                                • 07-2014
                                • 16

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika podswierkiem Wyświetlenie odpowiedzi
                                Od przyszłego czwartku do niedzieli w sieci Netto Natur z kaszubskiego browaru Amber za 1,59 zł - wiosna idzie, czas do ogródka
                                Proszę o jakieś potwierdzenie tej informacji , bo na stronie sklepu nic nie pisze. Jak by nie było w tym przedziale cenowym to piwo jest Nr.1 . Zależy oczywiscie od parti , raz jest gorsze a niekiedy nawet lepsze od żywego.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎