Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Bosman organizuje konkurs dla wszystkich kibiców Pogoni

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pogoniarz
    † 1971-2015 Piwosz w Raju
    • 02-2003
    • 7971

    #31
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz Wyświetlenie odpowiedzi
    Wrzuciłem 911 sztuk, jeszcze ze 300 zbiorę do następnego meczu.
    Łącznie mamy 225 kg po ostatnim meczu.
    Co do GW coś Michnik dość cichutko na temat transu Legii na temat Szechtera...
    Ta zebrałem Ledwie 1000 będzie łącznie.



    Malinowe nosy widać piją dalej nalewki i inne wynalazki


    Prawie jak Piwo
    SZCZECIN

    Comment

    • ARTHUR
      Senior
      • 07-2004
      • 2338

      #32
      Wrzuciłem dzisiaj do kartonu w moim sklepie monopolowym na Legnickiej 400 kapsli.

      Bosman Full

      Comment

      • Pogoniarz
        † 1971-2015 Piwosz w Raju
        • 02-2003
        • 7971

        #33
        Szanse jeszcze u nas są:
        po Bosmanach 299 kg plus 34
        We Wrocku raczej ciężko będzie:
        po Piastach 190 kg plus 24
        Mam na razie 8 kapsli, a mecz już niedługo...


        Prawie jak Piwo
        SZCZECIN

        Comment

        • ARTHUR
          Senior
          • 07-2004
          • 2338

          #34
          Dzisiaj dodałem kolejne 150 kapsli Bosmana Full do kartony na ul.Legnickiej.

          Comment

          • Pogoniarz
            † 1971-2015 Piwosz w Raju
            • 02-2003
            • 7971

            #35
            Po meczu z Radzionkowem już praktycznie witamy się z nową sektorówką .Ja mam w domu jeszcze ze 40 kapsli, do kolejnego meczu jeszcze troszkę dojdzie.
            Stan na dzisiaj :
            433 kg na stadionie
            37 kg na Facebooku
            Razem 470 kg , brakuje raptem 30 kg.
            Last edited by Pogoniarz; 16-05-2011, 15:25.


            Prawie jak Piwo
            SZCZECIN

            Comment

            • ARTHUR
              Senior
              • 07-2004
              • 2338

              #36
              Kolejne 100 kapsli wrzuciłem do kartona w sklepie monopolowym na Legnickiej.

              Comment

              • Pogoniarz
                † 1971-2015 Piwosz w Raju
                • 02-2003
                • 7971

                #37
                No i sektorówka już nasza. Wczoraj doszło 105 kg.Mamy już 578 kg w tym 40 przez internet.
                Pozostał jeszcze jeden mecz u nas także pewnie będziemy mieli ponad 600 kg(ja mam ponad 100 kapsli)


                Prawie jak Piwo
                SZCZECIN

                Comment

                • Promil03
                  Senior
                  • 10-2007
                  • 2833

                  #38
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz Wyświetlenie odpowiedzi
                  No i sektorówka już nasza. Wczoraj doszło 105 kg.Mamy już 578 kg w tym 40 przez internet.
                  Pozostał jeszcze jeden mecz u nas także pewnie będziemy mieli ponad 600 kg(ja mam ponad 100 kapsli)
                  Będziecie mogli nią zasłaniać puste sektory na waszym stadionie.

                  Comment

                  • ARTHUR
                    Senior
                    • 07-2004
                    • 2338

                    #39
                    U mnie w monopolu karton z kapslami został już oddany,koniec zbieractwa FLAGA już jest

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎