Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Złoty Chmiel 2013 dla Agnieszki Wołczaskiej-Prasolik

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • iron
    Senior
    • 08-2002
    • 6703

    #16
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
    EDIT: żem doczytałem... Mazan, Makłowicz, Kutz, Marusia... :tarzam się ze śmiechu:
    Spoko - za rok nagrodę zdobędzie Magda Gessler

    Gratulacje Marusiu, choć mam podobne wątpliwości, czy to aby na pewno nobilitacja dla Ciebie i Arta, patrząc na innych nagrodzonych, ale to juz całkiem inna sprawa
    bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
    Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
    Rock, Honor, Ojczyzna

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19159

      #17
      Bractwo się zmienia , tak jak branża piwna i też wyróżnieni 5 czy 10 lat temu ze zrozumiałych względów nie będą tak samo postrzegani jak ci obecni. Parę osób z wyróżnionych mimo, że nie są piwowarami coś w kulturę piwna wniosło.

      Comment

      • Marusia
        Senior
        • 02-2001
        • 20211

        #18
        Zrobił się fajny przyczółek do dyskusji - bo właściwie od kogo nagroda nobilituje? Takich inicjatyw właściwie nie ma w Polsce, oprócz BP, no i ostatnio Piwne Pozytywy, tja... Jakby PSPD przyznawało jakieś medale za całokształt twórczości okołopiwowarskiej, to tym bardziej mogłabym mieć mieszane uczucia w przypadku otrzymania takowej Dla mnie jako hejtera z browarbizu najfajniejsza by była nagroda browar.biz - ale takiej nie ma.

        Miło mi było otrzymać ten medal, zwłaszcza, że przy okazji zaliczyłam fajną imprezę i odświeżyłam kilka znajomości z dawno (albo nigdy) nie widzianymi tutejszymi forumowiczami i nie tylko. Czy będę go nosić w klapie? Nie - bo, po przede wszystkim nie potrzebne mi jest uzewnętrznianie w ten sposób jakichkolwiek dowodów uznania dla mojej działalności. Po za tym - nie ma wieszaczka ten medal

        No i cieszę się, że Fido zamieścił temat, bo liczyłam na jakiś hejt, chociaż w sumie bardziej mogliście się postarać
        www.warsztatpiwowarski.pl
        www.festiwaldobregopiwa.pl

        www.wrowar.com.pl



        Comment

        • e-prezes
          Senior
          • 05-2002
          • 19159

          #19
          Gdybym znalazł jakieś niepochlebne opinię na temat BP z Twoich ust to pewnie sam bym wrzucił z FB, bo byłem lekko zaszokowany. Niemniej wszystko się zmienia i nie widziałem takiej potrzeby, by to naglasniac w swoim dziale. Sorry ;-)

          Comment

          • centon
            † 2017 Piwosz w Raju
            • 03-2004
            • 575

            #20
            Gratulacje Marusia
            Zbieram etykiety i podstawki z ciężarówkami, karty telefoniczne z motywem piwnym ,podstawki guinness oraz birofilia związane z browarem warszawskim.
            Ktokolwiek chciałby pomóc w powiększaniu zbioru proszę o kontakt.


            https://picasaweb.google.com/115486805717439828103

            Comment

            • emes
              Nadszyszkownik Chmielowy
              • 08-2003
              • 4275

              #21
              Miałem napisać kondolencje , ale co mi tam, gratulacje
              Grono poprzednich laureatów niezłe, uzasadnienie nagrody godne, nie ma się czego wstydzić

              Comment

              • pioterb4
                Senior
                • 05-2006
                • 4322

                #22
                Gratulacje!

                Comment

                • anteks
                  maruda
                  • 08-2003
                  • 10737

                  #23
                  Gratulacje
                  Mniej książków więcej piwa

                  Comment

                  • LeoxxX
                    Senior
                    • 03-2010
                    • 224

                    #24
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
                    EDIT: żem doczytałem... Mazan, Makłowicz, Kutz, Marusia... :tarzam się ze śmiechu:

                    Makłowicz chyba w każdym swoim aktualnym programie wspomina coś o piwie.

                    Comment

                    • becik
                      Senior
                      • 07-2002
                      • 14999

                      #25
                      gratulacje Marusia

                      jesteś teraz CELEBRYTKA
                      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                      Comment

                      • jacekwerner
                        Senior
                        • 05-2004
                        • 2835

                        #26
                        Marusiu - gratulacje
                        Twoje zdrowie
                        Ochotnicza Straż Piwna
                        BAZA = 7446

                        Comment

                        • a1410
                          Senior
                          • 08-2003
                          • 613

                          #27
                          Gratulacje i ode mnie I życzę tego piwnego Nobla

                          Comment

                          • iron
                            Senior
                            • 08-2002
                            • 6703

                            #28
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                            Zrobił się fajny przyczółek do dyskusji - bo właściwie od kogo nagroda nobilituje? Takich inicjatyw właściwie nie ma w Polsce, oprócz BP, no i ostatnio Piwne Pozytywy, tja... Jakby PSPD przyznawało jakieś medale za całokształt twórczości okołopiwowarskiej, to tym bardziej mogłabym mieć mieszane uczucia w przypadku otrzymania takowej Dla mnie jako hejtera z browarbizu najfajniejsza by była nagroda browar.biz - ale takiej nie ma.

                            Miło mi było otrzymać ten medal, zwłaszcza, że przy okazji zaliczyłam fajną imprezę i odświeżyłam kilka znajomości z dawno (albo nigdy) nie widzianymi tutejszymi forumowiczami i nie tylko. Czy będę go nosić w klapie? Nie - bo, po przede wszystkim nie potrzebne mi jest uzewnętrznianie w ten sposób jakichkolwiek dowodów uznania dla mojej działalności. Po za tym - nie ma wieszaczka ten medal

                            No i cieszę się, że Fido zamieścił temat, bo liczyłam na jakiś hejt, chociaż w sumie bardziej mogliście się postarać
                            Chciałaś to masz

                            Teraz to jesteś znana jak Kopyr
                            bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                            Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                            Rock, Honor, Ojczyzna

                            Comment

                            • żąleną
                              Sojowe Oddziały Bojowe
                              • 01-2002
                              • 13239

                              #29
                              Żenujące. Niech od razu powie, ile posmarowała, i nie mówię o kremie, którego dwa kilo musi co rano w siebie wklepać, żeby w tym wieku jeszcze jakoś wyglądać.

                              Taki hejt może być?

                              Comment

                              • iron
                                Senior
                                • 08-2002
                                • 6703

                                #30
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                                Żenujące. Niech od razu powie, ile posmarowała, i nie mówię o kremie, którego dwa kilo musi co rano w siebie wklepać, żeby w tym wieku jeszcze jakoś wyglądać.

                                Taki hejt może być?
                                O kutwa - wygrałeś
                                bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                                Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                                Rock, Honor, Ojczyzna

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎