Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

o przedgiełdziu rzeszowskim

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • novol
    Junior
    • 07-2010
    • 2

    o przedgiełdziu rzeszowskim

    W związku z tym, że w dniu 29.03.2014 r. odbywa się konkurs piwowarów domowych w Starym Browarze Rzeszowskim, browar zostanie otworzony od godz. 07:00. Wszystkie osoby, które w tym dniu przyjadą na giełdę w Kużni wcześnie rano, Browar zaprasza na spotkanie przedgiełdowe, skąd póżniej przed godz. 09:00 przemieścimy się na giełdę (przez parking podziemny ok. 150 metrów lub dookoła ok. 250 m). Browar zaprasza na doskonałe piwo oraz wszelkiej maści napoje.
    W załączeniu mapa.
    Attached Files
  • DJAMIGO14
    Junior
    • 07-2006
    • 25

    #2
    Oficjalnie informujemy ! To nie jest post napisany przez Podkarpacki Klub Birofilów !
    Last edited by DJAMIGO14; 25-03-2014, 13:26.

    Comment

    • DJAMIGO14
      Junior
      • 07-2006
      • 25

      #3
      Treść zamieszczona przez Novel , nie jest postem napisanym przez Podkarpacki Klub Birofilów
      Last edited by DJAMIGO14; 25-03-2014, 13:30.

      Comment

      • Jack75g
        Senior
        • 02-2009
        • 555

        #4
        [QUOTE=novol;1178669]W związku z tym, że w dniu 29.03.2014 r. odbywa się konkurs piwowarów domowych w Starym Browarze Rzeszowskim, browar zostanie otworzony od godz. 07:00. Wszystkie osoby, które w tym dniu przyjadą na giełdę w Kużni wcześnie rano, Browar zaprasza na spotkanie przedgiełdowe, skąd póżniej przed godz. 09:00 przemieścimy się na giełdę (przez parking podziemny ok. 150 metrów lub dookoła ok. 250 m). Browar zaprasza na doskonałe piwo oraz wszelkiej maści napoje.


        Panie novol.

        Przyznaje panu wielki minus za powyższą treść postu.

        Uzasadnienie:
        - za demoralizację kultury piwnej poprzez propagowanie porannych spotkań przy piwie od 7.00 ,
        - za podpinanie i podszywanie się bez wiedzy i zgody organizatorów pod I Rz. G. B., której patronem jest Browar Wojkówka a nie "Nowy AD IX 2013 Rzeszowski" .
        Kto piwa nie pije ani nie smakuje, ten już jest wariat albo zwariuje.

        Wódeczka? Nie dziękuję, żony i piwa nie zdradzam ...

        Comment

        • novol
          Junior
          • 07-2010
          • 2

          #5
          [QUOTE=Jack75g;1180458]
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika novol Wyświetlenie odpowiedzi
          W związku z tym, że w dniu 29.03.2014 r. odbywa się konkurs piwowarów domowych w Starym Browarze Rzeszowskim, browar zostanie otworzony od godz. 07:00. Wszystkie osoby, które w tym dniu przyjadą na giełdę w Kużni wcześnie rano, Browar zaprasza na spotkanie przedgiełdowe, skąd póżniej przed godz. 09:00 przemieścimy się na giełdę (przez parking podziemny ok. 150 metrów lub dookoła ok. 250 m). Browar zaprasza na doskonałe piwo oraz wszelkiej maści napoje.


          Panie novol.

          Przyznaje panu wielki minus za powyższą treść postu.

          Uzasadnienie:
          - za demoralizację kultury piwnej poprzez propagowanie porannych spotkań przy piwie od 7.00 ,
          - za podpinanie i podszywanie się bez wiedzy i zgody organizatorów pod I Rz. G. B., której patronem jest Browar Wojkówka a nie "Nowy AD IX 2013 Rzeszowski" .


          INFO dla wszystkich czytających inaczej (być może niektórzy nie umieją czytać po polsku tylko po krymsku): " Browar zaprasza..." itd oraz "odbywa się konkurs piwowarów domowych... itd."

          Ponadto Panie? "Jacek75g" - mam takie pytania:

          - jeżeli giełda jest od 9:00 to w takim razie z czym i komu to koliduje? Mało tego - jak BYK napisane jest, że ci, którzy będą w browarze idą na giełdę! To nie jest żadna konkurencja, ponieważ w browarze nie będzie giełdy!!!
          - pierwotnie konkurs piwowarów domowych miał być w Kuźni, więc nie wiem dlaczego do mnie są pretensje, skoro piwowarzy teraz mają swój gig w tym samym czasie w Browarze od rana?
          - dlaczego część kolekcjonerów, którzy potencjalnie są zainteresowani przyjazdem na giełdę indywidualnie, bez samochodu, ma czekać gdzieś na dworcu? Zapiekanki całodobowe to jednak oferta kilkuminutowa, a nie kilkugodzinna.
          - ponadto bardzo przepraszam, ale póki, co w tym kraju giełdy jednak zaczynają się wcześnie rano (czy to samochodowa, akwarystyczna, budowlana itp; a tym bardziej piwna). Dlatego też w tym wypadku rozumiem, że organizatorzy chcą się wyspać i giełda jest o dziewiątej.

          Ponadto przyznaję się: tak, to ja zrobiłem chaos i tym bardziej wprowadziłem demo(n)ralizację "kultury piwnej", chociaż nie bardzo rozumiem znaczenia tych dwoch wyrazów, bo nie wiem w jakim leksykonie ta "kultura piwna" została zdefiniowana. A tekst "....propagowanie porannych spotkań przy piwie od 7.00 ", uważam ze żenujący. Czyli mogę w wolnym kraju propagować picie piwa np. po 13:00 (jak za komuny), ale już przed 07:00 nie mogę? W chwili obecnej jest jeszcze w Polsce wybór albo spać, albo przyjść na spotkanie do browaru. Jak widzę to autor tych wypocin napisał, że jednak urodził się w Polsce, a nie na Białorusi? Ponadto piję piwo i to wszystko, a reszta mnie nie interesuje. Browar poprosił mnie, aby coś takiego napisać, więc to wykonałem. Dlaczego "Klubik" zbieraczy z Podkarpacia nie wymyślił tego spotkania samemu? Czy to też moja wina? Dlaczego Konkurs Piwowarów nie odbywa się - jak rok temu - w Kuźni, która zdecydowanie jest lokalem, jaki nie nadaje się do organizowania większych imprez? Wiem to, bo byłem na jednej giełdzie w marcu 2013 roku i była to TRAGEDIA. To też moja wina? Mam w d...e, że ktoś taki jak "Pan wielki minus" daje mi wielkiego minusa (cokolwiek to oznacza, bo dla mnie minus to minus, ani wielki, ani mały, ponieważ zawsze jest to coś ujemnego). No, ale jak mawiał klasyk Jules Winnfield z Pulp Fiction "Patrz k... jaki z Breda mózgowiec" , więc nie śmiem negować tego minusa. Być może od norweskich spadkobierców Pana od dynamitu czeka nagroda w dziedzinie matematyki za wymyślenie wielkiego/małego minusa. Jakby nie było to bańka Waszyngtonów jest do zgarnięcia. Ja do tego mogę jeszcze dołożyć gratisową WIELKĄ PAŁĘ (akurat wiem co to jest wielka pała, bo są jeszcze małe, średnie itp; chociaż mogę olać to moczem złotym jak ruskie pierścionki). Tak czy inaczej - (nie) do zobaczenia w KUŹNI.

          NOVOL,
          nie Novel, Novotel, Novalijka, itp. - to info dla tych co chyba skończyli edykację, ale nadal nie potrafią przeliterować /przeczytać poprawnie klilku liter.

          PS. Jak jesteś taki Kozak, "Panie wielki minus" to w takim razie napisz gdzie miałem zamieścić info o spotkaniu w browarze? Wydaje mi się, że jednak w tym poście, który informuje o giełdzie w RZ. Z tego co wiem to nie jest to zabronione. Jednak jak by nie było to mieści się to w temacie giełdy.
          A te wykrzywione niebieskie ryje to pokazuj na castingu do kolejnego Batmana jako kandydat na "Stracha na wróble", a nie mi, bo na mnie to nie działa.

          Comment

          • LenDo
            Senior
            • 09-2006
            • 395

            #6
            Attached Files
            "Zbieracze to szczęśliwi ludzie" J.W.Goethe

            Comment

            • Rzeszowiak
              Piwny Radykał
              • 04-2009
              • 1596

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika novol Wyświetlenie odpowiedzi



              - ponadto bardzo przepraszam, ale póki, co w tym kraju giełdy jednak zaczynają się wcześnie rano (czy to samochodowa, akwarystyczna, budowlana itp; a tym bardziej piwna). Dlatego też w tym wypadku rozumiem, że organizatorzy chcą się wyspać i giełda jest o dziewiątej.

              Dlaczego "Klubik" zbieraczy z Podkarpacia nie wymyślił tego spotkania samemu?


              Giełda jest od godz. 9:00, gdyż takie padały sugestie osób chcących przyjechać do Rzeszowa, z uwagi na gorszy dojazd niż np. do Warszawy czy Krakowa. O ile pamiętam to giełdy odbywały się w tym kraju od 8:00 a nawet od 12:00 o czym powinieneś doskonale wiedzieć.

              Odnośnie tego klubiku który liczy zaledwie 16 osób, nic nie poradzę na Twoje kompleksy. Dziwne tylko, że od kilku miesięcy Stary Browar Rzeszowski usilnie próbował przekonać "klubik" aby organizować giełdę właśnie w swoim lokalu.

              No i szkoda, że nie odwiedzisz giełdy - ale z drugiej strony jest to impreza dla KOLEKCJONERÓW.

              Comment

              • deMiro
                Junior
                • 08-2008
                • 20

                #8
                W związku z tym, ze zostałem wywołany do tematu, którym się nie zajmuję, muszę udzielić odpowiedzi na poniższego SMS-a, którego dostałem od Pana Prezesa Golesia vel DjAmigo.
                Jak widać mój nick jest inny niż ten, który jest mi przypisywany. W jakim celu miałbym utrzymywać dwa konta, na tym forum, skoro i tak praktycznie się na nim nie udzielam oraz rzadko na nie zaglądam. Ponadto oba te konta zostały jak w widać zarejestrowane już dość dawno temu. Ponadto Jeżeli ja bym organizował coś w browarze to napisałbym to jako deMiro.

                Pragnę cię zapewnić, że moja współpraca z browarem jest sporadyczna, aczkolwiek możesz zapytać właściciela dlaczego w ogóle jeszcze chce ze mną cokolwiek robić. Robię to dla nich dlatego, że to moja pasja od 27 lat. Mało tego - nie mam z tego tytułu żadnego wynagrodzenia. Czy w związku z tym, boli cię, że wykorzystują w browarze moją wiedzę, a nie twoją?

                Niestety widzę, że w końcu dałeś upust swojej frustracji i wyszło z ciebie ciśnienie nagromadzone od tamtego roku. Ostentacyjne omijanie mojego stoiska na giełdach, w przeciwieństwie do twoich kolegów z klubu, pokazuje jak zostanie prezesem uderza do głowy. To, że ja i Ś.P. Wiesiek nie wstąpiliśmy do klub nie oznaczało braku szacunku dla tego waszego wspólnego przedsięwzięcia. Po prostu nie mieliśmy takiej potrzeby i tyle. Swoją drogą pamiętasz jak dzwoniłem do Ciebie i poinformowałem o śmierci Wieśka? Prosiłeś mnie wtedy żeby cię powiadomił kiedy jest pogrzeb? Próbowałem tego dokonać dzwoniąc do Ciebie, ale nie odbierałeś. Zawsze można było odebrać i powiedzieć, że nie dam rady i byłoby OK. Właśnie dlatego nigdy Ci tego nie zapomnę.

                Co do samej giełdy to planuję na niej być, tak jak na spotkaniu przedgiełdowym, ponieważ z tego co wiem będzie na nim kilku znajomych z kraju. Mam wtedy możliwość spokojnego porozmawiania z nimi, bo na giełdzie bywa z tym różnie. Tak więc pozostaw wszelkie nadzieje, że na giełdzie się nie zobaczymy - chyba, że nie zostanę wpuszczony.
                To tyle co miałem do Pana Prezesa.



                Szymon, z tego co napisałeś użytkownikowi Novol to sugestie kolekcjonerów spowodowały, że giełda będzie od 9. Ja nie mam nic do tego, ale moja historia giełd, a zaliczyłem ich w życiu ok. 250, to właśnie giełdy poranne. Niejednokrotnie były od 5-6:00, ponieważ do Świebodzic, Poznania, Czechowic przyjeżdżało się ok. 4 rano. Dlatego tak utarły się te godziny otwarcia giełd. Z autopsji wiem, że większość ludzi wraca do domu ok. 11-12 godziny. Tak jest i było cały czas. Napisałem to tak na marginesie, bo każdy organizator ustala to indywidualnie.

                Pozdrawiam Szymona, Krzyśka Kanię, Konrada oraz pozostałych klubowiczów. Nic do was nie mam i nigdy nie miałem. Róbcie swoje, zbierajcie, kolekcjonujcie i smakujcie piwa. Życzę wam samych najlepszych fantów. Wasze
                Attached Files

                Comment

                • Petitpierre
                  Senior
                  • 01-2014
                  • 2560

                  #9
                  WTF? Krócej się tej całej dyskusji skomentować nie da. Może obie strony konfliktu zrobiłyby coś pożytecznego, co się robi o tej porze (jest zarówno po 7ej jak i po 13ej i napiły się WSPÓLNIE piwa?
                  Mały porterek-przyjaciel nerek

                  Comment

                  • solfernus
                    Senior
                    • 08-2004
                    • 1025

                    #10
                    Hmm, szkoda mi, że takie rzeczy się dzieją. Takie waśnie i nieporozumienia w małym w sumie środowisku znajomych ziomali.
                    W zeszłym roku były dwie imprezy w jednym praktycznie czasie i jednym lokalu. W tym roku jak widzę są dwie osobno. Mnie osobiście najbardziej interesuje giełda.
                    Cieszy mnie też zaangażowanie Z&Z Wojkówka w giełdę. Zobaczymy co z tego wyniknie.
                    Stary Browar Rzeszowski ma natomiast konkurs piwowarów. I choć takowym nie jestem to mam nadzieję wstąpić. Bo jeszcze nie byłem w Starym Browarze. Oczywiście po giełdzie.
                    Z racji takiej, że mam blisko
                    Zbieram podstawki piwne po 1 szt z każdego browaru powiązanego z Polską, oraz po 1 szt z każdego państwa świata.

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎