Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Zachodnie giełdy kolekcjonerskie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19165

    Zachodnie giełdy kolekcjonerskie

    W naszych szerokościach geograficznych bardzo niewiele osób jeździ na zagraniczne giełdy. Głównie czeskie, słowackie. O kierunkach na wschód i na północ nie wspominam.
    Najbardziej znaną i odwiedzaną na zachodzie jest Hamm. Zapuszcza się ktoś dalej? Do Hoegaarden, niemieckie (IBV, FvB, BDM), włoskie, itp. Ze zdjęć wyglądają na nieduże. Podobnie na Bałkanach.
    Zamorskie ciut egzotyczne i drogie. Dryx a ty gdzie bywasz?
  • Raciborz
    Senior
    • 06-2004
    • 594

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
    W naszych szerokościach geograficznych bardzo niewiele osób jeździ na zagraniczne giełdy. Głównie czeskie, słowackie. O kierunkach na wschód i na północ nie wspominam.
    Najbardziej znaną i odwiedzaną na zachodzie jest Hamm. Zapuszcza się ktoś dalej? Do Hoegaarden, niemieckie (IBV, FvB, BDM), włoskie, itp. Ze zdjęć wyglądają na nieduże. Podobnie na Bałkanach.
    Zamorskie ciut egzotyczne i drogie. Dryx a ty gdzie bywasz?
    Skąd takie stwierdzenie że mało ludzi jeżdzi na zagraniczne giełdy ?. ja przykładowo jestem częściej na zagranicznych niż polskich. Najdalej na wschód gdzie byliśmy to Nikołajew przy wlocie na Krym . Sporo osób jeżdzi do Moskwy, teraz kilka osób było na Ukrainie w Czerniowcu. Również Mołdawia, Węgry to częste wypady wśród Polaków . Hamm i Hoegaarden co roku odwiedza kilku-kilkunastu ziomków. Egzotyka też nie jest droga o ile z wyprzedzeniem kupisz bilet-promocja. A w Brazylii, Argentynie też już nasi bywają

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19165

      #3
      Pisałem/pytałem o zachodnich/-ie. Tegoroczne na Ukrainie i na Łotwie były szczególne.

      Comment

      • Raciborz
        Senior
        • 06-2004
        • 594

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
        Pisałem/pytałem o zachodnich/-ie. Tegoroczne na Ukrainie i na Łotwie były szczególne.
        szczególne?, niby pod jakim względem ?

        Comment

        • e-prezes
          Senior
          • 05-2002
          • 19165

          #5
          Poprzednie ukraińskie nie zawsze były tak blisko granicy z Polską. Te lwowskie owszem obfitowały w polską reprezentację, ale te zaporozkie już nie. Ta złożyła się, że była stosunkowo blisko granicy.
          Łotewska była pierwszą dużą i z mocnym sponsorem. Poprzednie majowe nie były liczne i nie były liczne w polską reprezentację. 2 lata temu byłem sam.

          Poza tym jak już wspomniałem wątek dotyczy tych na zachód od Odry. Patrząc po zdjęciach na stronach klubów kolekcjonerskich i profili FB poza Hamm nie są to duże giełdy. Tę w Hoegaarden wymienia się często jako wartą odwiedzenia, choć dużo tam gadżetów typowo miejscowych. Ktoś wspominał również o angielskich, że są też nastawione na lokalne kolektybilia.

          Napisałem "niewielu", a to nie znaczy, że nikt.

          Comment

          • e-prezes
            Senior
            • 05-2002
            • 19165

            #6
            Swoją drogą wybór węgierskiej jesiennej w terminie znanej, zachodniej w Hoegaarden i zapraszanie zachodnich kolekcjonerów wydaje się co najmniej dziwne.

            Comment

            • Maremali
              Senior
              • 05-2002
              • 1953

              #7
              Hejka, czy był ktoś z Was na giełdzie w Gersthofen? Chciałbym poznać Wasze zdanie czy warto na nią jechać.
              http://maremali.web-album.org/

              Comment

              • Cooper
                Senior
                • 11-2002
                • 6055

                #8
                Temat widzę ma już 3 i pół roku a tutaj widzę marazm, 1 post średnio na pół roku i żadnej merytorycznej treści a szkoda bo w sumie nigdzie chyba (łącznie z zasobami grup potężnego pejsbooka) nie ma w jednym miejscu zebranych terminów giełd poza Polską. Przynajmniej nie znalazłem. Ktoś gdzieś kiedyś podał mi jakąś stronę rzekomo z terminami giełd niemieckich ale coś nie za bardzo ją ogarnałem a jedyne terminy giełd jakie tam znalazłem (raptem kilka) to były terminy giełd... już zakonczonych.
                Może tutaj, wzorem wątka giełd polskich prowadzonego przez Ahumbę, będziemy wrzucać, nawet na zasadzie copypasty z różnych miejsc na FB, terminy giełd zagranicznych ?
                Od kolegi Raciborza np jakieś 2-3 miesiące temu słyszałem o jakiejś wiosennej giełdzie w Budapeszcie (bodajże w kwietniu). Teoretycznie zostało by do niej jakieś 2 miesiące. No i gdzie jakieś konkretne info o niej ? Nie za bardzo znam węgierski by szukać (ewentualnego) info o niej na jakichś gulaszojęzycznych grupach kolekcjonerskich na FB (jesli w ogóle są).
                OK, jeszcze giełdy w krajach wschodnich opracowuje w swoim wątku e-Prezes i to chyba na tyle.
                Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                Comment

                • kruger_nr1
                  Senior
                  • 11-2005
                  • 801

                  #9
                  akurat znalazłem ulotkę do giełdy w Budapeszcie, dali ją kilka dni temu dopiero...
                  Kolekcja puszek piwnych:
                  http://puszkikrugera.web-album.org/

                  Comment

                  • kruger_nr1
                    Senior
                    • 11-2005
                    • 801

                    #10
                    i ulotka:
                    Attached Files
                    Kolekcja puszek piwnych:
                    http://puszkikrugera.web-album.org/

                    Comment

                    • e-prezes
                      Senior
                      • 05-2002
                      • 19165

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maremali Wyświetlenie odpowiedzi
                      Hejka, czy był ktoś z Was na giełdzie w Gersthofen? Chciałbym poznać Wasze zdanie czy warto na nią jechać.
                      Nie byłem, ale jest to jedna z giełd na którą jeżdżą Rosjanie. W tym roku 13-15 sierpnia.

                      A jak już o giełdach to 10 i 11 października odbędzie się III Rumuńska Giełda Birofiliów w Bukareszcie (Hotel Basarab).

                      Comment

                      • e-prezes
                        Senior
                        • 05-2002
                        • 19165

                        #12
                        Martina w tym roku nie będzie. 6 listopada w Budapeszcie.
                        Last edited by e-prezes; 20-09-2021, 13:01.

                        Comment

                        Przetwarzanie...
                        X
                        😀
                        🥰
                        🤢
                        😎
                        😡
                        👍
                        👎